Ligue 1: fordított a Monaco, Jovetics bombaformában

2018.03.16. 22:36
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójában a Monaco hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lille-t.

Pedig nem kezdett rosszul az utolsó előtti helyen álló vendégcsapat, hiszen az első negyedóra végén Thiago Mendes jobb oldali beadását Lebo Mothiba sodorta a kapuba (0–1) – de még a szünet előtt felelt Rony Lopes (1–1).

Egyórányi játékhoz érkezve Joao Moutinho zseniális indítása után a szünetben beálló Sztevan Jovetics emelte át a kapust – sorozatban az ötödik meccsén szerzett gólt –, ezzel pedig a Monaco begyűjtötte mindhárom pontot.Lebo Mothiba sodorta a kapuba (0–1) – de még a szünet előtt felelt Rony Lopes (1–1).