D. Á. 2021.05.17 01:00 Frissítve: 2021.05.22 16:18

Heti program: utolsó forduló a topligákban; vizes Eb

Az előttünk álló héten véget érnek a labdarúgó-topligák küzdelmei – kiderül, hogy a Liverpoolnak, a Juventusnak és a Milannak sikerül-e bejutnia a Bajnokok Ligája következő kiírásába, Spanyolországban pedig az a legnagyobb kérdés, hogy a Real és az Atlético közül ki nyeri meg a bajnokságot. A vizes Eb-n úszás lesz a programban, s folytatódik a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny is Valter Attilával. A héten lesz még férfi kézi BL, jégkorong és tenisz is a programban.

 

MÁJUS 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30:
Haladás–Berettyóújfalu
18.30: Veszprém–Kecskemét
ALSÓHÁZ
18.30:
Nyírgyulaj–Újpest
20.20: Aramis–FTC-Fisher Klíma

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ
19.00:
Bournemouth–Brentford (Tv: Arena4)
21.15: Barnsley–Swansea (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
20.45:
Verona–Bologna (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Kedd, 1.00:
Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
18.30:
Németország–Magyarország

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 2.00:
Carlona Hurricanes–Nashville Predators (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.35: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 10. szakasz, L'Aquila–Foligno, 139 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Veszprémi KKFT–HE-DO B.Braun Gyöngyös

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1099 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
11.00, 12.00 és 16.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2, Digi Sport3)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS
10.00:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Mihályvári-Farkas Viktória)
Férfi 400 m gyors (Holló Balázs, Kalmár Ákos, Milák Kristóf, Zombori Gábor)
Női 50 m gyors (Bordás Beatrix, Gyurinovics Fanni, Ollé Mónika, Senánszky Petra)
Férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Szentes Bence)
Női 100 m pillangó (Hatházi Dóra, Nyirádi Réka, Sebestyén Dalma, Ugrai Panna)
Férfi 100 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Takács Tamás, Török Dominik Márk)
Női 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
Női 800 m gyors (Fábián Bettina, Gál Kincső, Késely Ajna, Vas Luca)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 400 m vegyes, döntő
Férfi 400 m gyors, döntő
Női 50 m gyors, elődöntő
Férfi 50 m hát, elődöntő
Női 100 m pillangó, elődöntő
Férfi 100 mell, elődöntő
Női 4x100 m gyors, döntő
Férfi 4x100 m gyors, döntő

 

MÁJUS 18., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
19.00:
Manchester United–Fulham (Tv: Spíler1)
19.00: Southampton–Leeds United
20.00: Brighton–Manchester City (Tv: Spíler2)
21.15: Chelsea–Leicester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ANGOL LEAGUE ONE
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Oxford United–Blackpool (Tv: Arena4)

ANGOL LEAGUE TWO
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
21.15:
Newport County–Forest Green Rovers (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Grenoble–Paris FC

OLASZ SERIE A
A 25. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.30:
Lazio–Torino (Tv: Digi Sport2)

SZERB SZUPERLIGA
38. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Indjija – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
10.00:
Dél-Korea–Magyarország
17.00: Magyarország–Kanada

KERÉKPÁR
11.00:
pályakerékpár, Bajnokok Ligája (Tv: Eurosport1)
14.00:
pro sorozat, Tour of Andalúzia, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
20.15:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász (Tv: M4 Sport)
NBA
ALAPSZAKASZ
Szerda, 3.00:
Boston Celtics–Washington Wizards (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1100 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf (benne: Fucsovics Márton–Henri Laaksonen)
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
12.00, 19.00 és 21.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 100 m gyors (Holoda Péter, Milák Kristóf, Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
Női 100 m mell (Békési Eszter, Halmai Petra, Kalmár Alíz, Sztankovics Anna)
Férfi 200 m pillangó (Biczó Bence, Kenderesi Tamás, Milák Kristóf, Török Dominik Márk)
Női 50 m hát (Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda, Ugrai Panna)
4x200 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 1500 m gyors (Betlehem Dávid, Gyurta Gergely, Kalmár Ákos, Kovacsics Márk)
18.00: középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 800 m gyors döntő (Késely Ajna)
Férfi 100 m mell döntő
Női 100 m pillangó döntő
Férfi 100 m gyors elődöntős
Női 100 m mell elődöntő
Férfi 200 m pillangó elődöntő
Női 50 m hát elődöntő
Férfi 50 m hát döntő
Női 50 m gyors döntő
4x200 m vegyes gyorsváltó döntő

 

MÁJUS 19., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
19.00:
Everton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport2)
19.00: Newcastle United–Sheffield United (Tv: Digi Sport3)
19.00: Tottenham Hotspur–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
20.00: Crystal Palace–Arsenal
21.15: Burnley–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
21.15: West Bromwich Albion–West Ham United

FRANCIA KUPA
DÖNTŐ
21.15:
Monaco–PSG

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
21.00:
Atalanta–Juventus (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00:
60th Golden Spike, Ostrava (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
10.00:
Magyarország–Csehország
17.00: Olaszország–Magyarország

KERÉKPÁR
12.50: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 11. szakasz, Perugia–Montalcino, 162 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.45:
PSG (francia)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
20.45: Flensburg (német)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–MTK Budapest
18.00: Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
DEAC–Naturtex-SZTE-Szedeák

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1101 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
12.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m vegyes (Cseh László, Holló Balázs, Kós Hubert, Sós Dániel)
Női 200 m pillangó (Hatházi Dóra, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
Női 200 m gyors (Fábián Fanni, Késely Ajna, Veres Laura, Verrasztó Evelyn)
Férfi 200 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Török Dominik Márk)
Férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 1500 m gyors döntő
Férfi 100 m gyors döntő
Női 100 m mell döntő
Férfi 100 m hát elődöntő
Női 200 m pillangó elődöntő
Férfi 200 mell elődöntő
Női 50 m gát döntő
Férfi 200 m vegyes elődöntő
Női 200 m gyors elődöntő
Férfi 200 m pillangó döntő
Férfi 4x200 m gyorsváltó döntő

 

MÁJUS 20., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Texas Rangers–New York Yankees (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
13.30:
Oroszország–Magyarország
20.30: Magyarország–Ausztrália

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Barnaul

KERÉKPÁR
11.15: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 12. szakasz, Siena–Bagno di Romagna, 212 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
Telekom Veszprém–HBC Nantes (francia) (Tv: Sport1)
20.45: Barcelona (spanyol)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
19.45:
Váci NKSE–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1102 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
20.00: a női Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása, Belgrád
TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
14.00 és 19.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m gyors (Holló Balázs, Milák Kristóf, Németh Nándor, Zombori Gábor)
Női 200 m mell (Békési Eszter, Halmai Petra, Kalmár Alíz)
Férfi 50 m pillangó (Holoda Péter, Márton Richárd, Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
Női 100 m hát (Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda, Ugrai Panna)
4x100 m vegyes vegyesváltó (Magyarország)
Női 1500 m gyors (Csulák Lia, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória, Olasz Anna)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 200 m pillangó döntő
Férfi 100 m hát döntő
Női 100 m hát elődöntő
Férfi 200 m gyors elődöntő
Női 200 m mell elődöntő
Férfi 50 m pillangó elődöntő
Női 200 m gyors döntő
Férfi 200 m mell döntő
Férfi 200 m vegyes döntő
4x100 m vegyes vegyesváltó döntő

 

MÁJUS 21., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
21.00:
Levante–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
13.30:
Magyarország–Spanyolország
20.30: Skócia–Magyarország

JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG, RIGA
1. NAP
A-CSOPORT
15.15:
Oroszország–Csehország (Tv: Sport1)
19.15: Fehéroroszország–Szlovákia
B-CSOPORT
15.15:
Németország–Olaszország
19.15: Kanada–Lettország (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
9.00: Olimpiai világkvalifikációs verseny, Barnaul (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
12.20: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 13. szakasz, Ravenna–Verona, 198 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
17.00: a férfi Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása
FÉRFI NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös, Abony
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
15.30:
Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport) 

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, EZÜST DIVÍZIÓ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT, AMSTETTEN
17.30:
Horvátország–Luxemburg
20.25: Ausztria–Magyarország

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
14.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Vegyes váltó olimpiai kvalifikációs verseny, Lisszabon

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni, Senánszky Petra, Ugrai Panna, Verrasztó Evelyn)
Férfi 50 m mell (Gál Olivér, Horváth Dávid, Szöllősi Martin, Takács Tamás)
Női 200 m vegyes (György Réka, Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma, Ugrai Panna)
Férfi 200 m hát (Bernek Péter, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
Női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 800 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos, Kovacsics Márk, Rasovszky Kristóf)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 1500 m gyors döntő
Férfi 50 m pillangó döntő
Női 100 m hát döntő
Férf 200 m hát elődöntő
Női 100 m gyors elődöntő
Férfi 50 m mell elődöntő
Női 200 m mell döntő
Férfi 200 m gyors döntő
Női 200 m vegyes elődöntő
Női 4x200 m gyors döntő

 

MÁJUS 22., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB III
37. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
18.00: BVSC–Balassagyarmat

NÉMET BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Augsburg
15.30: Borussia Dortmund–Leverkusen
15.30: Frankfurt–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Hertha BSC
15.30: Köln–Schalke
15.30: Union Berlin–RB Leipzig
15.30: VfB Stuttgart–Bielefeld
15.30: Werder Bremen–Mönchengladbach
15.30: Wolfsburg–Mainz

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
18.00:
Celta Vigo–Betis
18.00: Eibar–Barcelona
18.00: Elche–Athletic Bilbao
18.00: Huesca–Valencia
18.00: Osasuna–Real Sociedad
18.00: Real Madrid–Villarreal
18.00: Valladolid–Atlético Madrid

HORVÁT 1. HNL
36. FORDULÓ
18.00:
NK Osijek–Istra 1961

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 32. FORDULÓ
19.00:
DAC–Trnava (Nagyszombat)

FUTSAL MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
13.00:
Balaton Bútor FC Veszprém–Nyírgyulaj/Haladás VSE
13.00: Újpest RFC 220-Volt–MVFC Berettyóújfalu, Gabányi László Sportcsarnok 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
11.00:
elődöntőbe jutásért
17.00: olimpiai kvalifikációs mérkőzés a 7. helyért (amennyiben szükséges)
20.30: elődöntő

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG, RIGA
2. NAP

A-CSOPORT
11.15:
Svédország–Dánia
15.15: Oroszország–Nagy-Britannia
19.15: Csehország–Svájc (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
11.15:
Németország–Norvégia
15.15: Finnország–Egyesült Államok (Tv: Sport2)
19.15: Lettország–Kazahsztán

KERÉKPÁR
11.25: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 14. szakasz, Cittadella–Zoncolan, 205 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
FINAL FOUR
17.45:
Magdeburg (német)–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1)
20.30: RN Löwen (német)–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Telekom Veszprém
18.00: Csurgói KK–Ferencvárosi TC
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Grundfos Tatabánya KC
18.30: Mol-Pick Szeged–Dabasi KC VSE
NŐI NB I
16.00:
Győri Audi ETO KC–MTK Budapest
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
16.00: Érd–Alba Fehérvár KC
17.00: DVSC Schaeffler–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Siófok KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
14.45:
Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC 

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 2.30:
Josh Taylor–José Ramírez (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, EZÜST DIVÍZIÓ
2. FORDULÓ
B-CSOPORT, AMSTETTEN
17.30:
Magyarország–Luxemburg
20.25: Horvátország–Ausztria

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
14.30: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 1.00:
Rob Font–Cody Garbrandt (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 200 m hát (Burián Katalin, Nyirádi Réka, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda)
Férfi 50 m gyors (Holoda Péter, Kozma Dominik, Milák Kristóf, Németh Nándor)
Női 50 m pillangó (Bordás Beatrix, Ollé Mónika, Ugrai Panna, Varga Dominika)
Férfi 100 m pillangó (Kós Hubert, Márton Richárd, Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
Női 50 m mell (Halmai Petra, Kalmár Alíz, Sztankovics Anna)
4x100 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 800 m gyors döntő
Női 100 m gyors döntő
Férfi 50 m mell döntő
Női 200 m hát elődöntő
Férfi 50 m gyors elődöntő
Női 50 m pillangó elődöntő
Férfi 100 m pillangó elődöntő
Női 50 m mell elődöntő
Férfi 200 m hát döntő
Női 200 m vegyes döntő
4x100 m vegyes gyorsváltó

 

MÁJUS 23., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB III
37. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30:
DVSC II–Gyöngyös
17.00: Tállya–Kisvárda II
18.00: Eger–Salgótarján
18.00: Mezőkövesd II–Tiszafüred
18.00: Sényő–Tiszakécske
18.00: Putnok–Cegléd
18.00: Hatvan–Sajóbábony
18.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
18.00: Jászberény–DVTK II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Taksony
11.00: Paks II–Körösladány
11.00: Újpest II–Dabas-Gyón
18.00: Majos–ESMTK
18.00: Monor–Szekszárd
18.00: FC Dabas–Hódmezővásárhely
18.00: Dunaújváros–Vác
18.00: Szegedi VSE–Honvéd II
18.00: Kecskemét–Kozármisleny
18.00: Rákosmente–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
11.00: ZTE II–Veszprém
11.00:
Fehérvár II–Tatabánya
18.00: Érd–Balatonfüred
18.00: Komárom–Puskás Akadémia II
18.00: Mosonmagyaróvár–Nagyatád
18.00: Nagykanizsa–III. Kerületi TVE
18.00: Bicske–Sopron
18.00: Gárdony–BKV Előre
18.00: Ménfőcsanak–Lipót
18.00: Pápa–THSE-Szabadkikötő

NŐI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.15: MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)

FUTSAL
MAGYAR KUPA
17.15:
döntő, Elek Gyula Aréna

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
17.00:
Arsenal–Brighton
17.00: Aston Villa–Chelsea
17.00: Fulham–Newcastle United
17.00: Leeds United–West Bromwich Albion
17.00: Leicester City–Tottenham
17.00: Liverpool–Crystal Palace
17.00: Manchester City–Everton
17.00: Sheffield United–Burnley
17.00: West Ham United–Southampton
17.00: Wolverhampton–Manchester United

FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00:
Angers–Lille
21.00: Brest–PSG
21.00: Lens–Monaco
21.00: Lyon–Nice
21.00: Metz–Olympique Marseille
21.00: Nantes–Montpellier
21.00: Reims–Bordeaux
21.00: Rennes–Nimes
21.00: Saint-Étienne–Dijon
21.00: Strasbourg–Lorient

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Milan
15.00: Bologna–Juventus
15.00: Internazionale–Udinese
15.00: Napoli–Verona
15.00: Sassuolo–Lazio
15.00: Spezia–Roma
15.00: Torino–Benevento

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
18.30:
Granada–Getafe
21.00: Sevilla–Alavés

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Hétfő, 1.00:
St. Louis Cardinals–Chicago Cubs (Tv: Sport1)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
11.00:
bronzmérkőzés
16.00: döntő

DUATLON
Középtávú országos bajnokság, Tab

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG, RIGA
3. NAP

A-CSOPORT
11.15: Szlovákia–Nagy-Britannia
15.15: Svédország–Fehéroroszország
19.15: Svájc–Dánia
B-CSOPORT
11.15:
Norvégia–Olaszország
15.15: Finnország–Kazahsztán
19.15: Kanada–Egyesült Államok (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 15. szakasz, Grado–Gorizia, 147 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
FINAL FOUR
17.45:
bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
19.45: döntő (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Sport36-Komló
18.00: SBS-Eger–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
16.00:
Boglári Akadémia-SZISE–Váci NKSE

RALI
Portugál rali, a világbajnokság 4. futama, Matosinhos

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, EZÜST DIVÍZIÓ
3. FORDULÓ
B-CSOPORT, AMSTETTEN

15.00: Luxemburg–Ausztria
17.50: Magyarország–Horvátország

TENISZ
ATP: Lyon, WTA: Strasbourg

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Sós Dániel, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid)
Női 400 m gyors (Fábián Bettina, Fábián Fanni, Kapás Boglárka, Késely Ajna)
Férfi 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)
Női 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)
18.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Női 50 m pillangó
Férfi 50 m gyors
Női 50 m mell
Férfi 100 m pillangó
Női 200 m hát
Férfi 400 m vegyes
Női 400 m gyors
Férfi 4x100 m vegyesváltó
Női 4x100 m vegyesváltó

2021.06.21 14:34:48

Minden más foci B. D. K.

Alisha Lehmann nagyon népszerű, az Instagramon már több mint hárommillió követővel rendelkezik.

2021.06.19 21:50:33

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Meg nem mondom, mikor lett megbocsáthatóan kegyetlen(ebb) a futball, mindenesetre nem csodálkoznék, ha valamelyik fogadási iroda a könyöklések számát is felvenné a tippelési lehetőségek közé.

2021.06.14 09:54:56

Minden más foci B. D. K.

A 34 éves hölgy argentin médiaszemélyiség, futballügynök, showgirl, televíziós műsorvezető és modell.

2021.06.13 08:33:25

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A futballértelmiségi edző sosem tett semmit megszokásból, mindig volt benne bizonyítási vágy.

2021.06.12 08:15:41

Minden más foci PIETSCH TIBOR

„Mire vágyunk? Hogy aki nálunk van, tanuljon, fejlődjön, de közben érezze nagyon jól magát.”