nemzetisport.hu 2022.09.26 06:30 Frissítve: 2022.10.01 23:42

Heti program: Nemzetek Ligája, topligák, NB I, F1

Az előttünk álló héten véget ér a Nemzetek Ligája csoportköre, a hétvégén pedig topligás és NB I-es mérkőzéseket rendeznek. A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprémnek és a Pick Szegednek szurkolhatunk. Lesz még Formula–1 és NFL is.

SZEPTEMBER 26., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
A-LIGA
3. CSOPORT
6. FORDULÓ
20.45:
Magyarország–Olaszország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Anglia–Németország (Tv: Spíler2)  – élőben az NSO-n!
B-LIGA

3. CSOPORT
6. FORDULÓ

20.45:
Montenegró–Finnország (Tv: Aréna4)
20.45: Románia–Bosznia-Hercegovina (Tv: Spíler1)
C-LIGA

4. CSOPORT
6. FORDULÓ

20.45:
Észak-Macedónia–Bulgária
20.45: Gibraltár–Grúzia
D-LIGA

2. CSOPORT
4. FORDULÓ

20.45:
San Marino–Észtország (Tv: Match4)

FUTSAL
FÉRFI NB I
18.30:
Haladás–Nyíregyháza
20.15: ELTE-BEAC–Veszprém
20.40: Újpest–Magyar Futsal Akadémia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
2.15:
New York Giants–Dallas Cowboys (Tv: Aréna4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
1.07:
Toronto Blue Jays–New York Yankees (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ICEHL
ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Pioneers Vorarlberg (osztrák)

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT

3.30: Belgium–Bosznia-Hercegovina
6.00: Dél-Korea–Egyesült Államok
9.30: Kína–Puerto Rico
B-CSOPORT
5.30:
Szerbia–Mali
8.00: Franciaország–Japán
12.30: Kanada–Ausztrália (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1149 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék
8.30:
férfi (Belcsik Zsolt, Hegyi Norbert, Moldován Marcell) és női trap (Jóna Bernadett, Tömör-Tones Petra)

SPORTMÁSZÁS
13.00:
világkupa, lead, döntő, Jakarta (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
British Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: British Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma – kb. 13.00-tól: Jani Réka–Schmiedlová (szlovák)

 

SZEPTEMBER 27., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ

A-LIGA
2. CSOPORT
20.45: Svájc-Csehország, St. Gallen
20.45: Portugália-Spanyolország, Braga
B-LIGA
1. CSOPORT
20.45: Ukrajna-Skócia, Krakkó
20.45: Írország-Örményország, Dublin
2. CSOPORT
20.45: Albánia-Izland, Tirana
4. CSOPORT
20.45: Svédország-Szlovénia, Solna
20.45: Norvégia-Szerbia, Oslo
C-LIGA
2. CSOPORT
20.45: Görögország–Észak-Írország
20.45: Koszovó-Ciprus, Pristina

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szerda, 0.00:
Cleveland Guardians–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DEAC–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: FEHA19–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Budapest JAHC–Corona Brasov (romániai)
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Skelleftea–Farjestad (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.45:
CSA Steaua Bucuresti (román)–Ferencvárosi TC (Tv: Sport1)
20.45: Chambery Savoie Mont Blanc HB (francia)–Fejér B.Á.L.-Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1150 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék–férfi és női trap 2. nap

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

SZEPTEMBER 28., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
Békéscsaba II–Debreceni VSC II
16.00: BVSC-Zugló–Jászberényi FC
16.00: Debreceni EAC–Körösladány
16.00: Eger SE–Karcag
16.00: Füzesgyarmat–Putnok FC
16.00: Hajdúszoboszló–BKV Előre
16.00: Hatvan–Vasas II
16.00: Kisvárda II–Diósgyőri VTK II
16.00: Pénzügyőr SE–Sényő
16.00: Tiszaújváros–Tiszafüred
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Cegléd–Újpest II
16.00: Dunaújváros–Szekszárdi UFC
16.00: Ferencvárosi TC II–ESMTK
16.00: Honvéd FC II–FC Dabas
16.00: Kecskeméti TE II–Szolnok
16.00: Majosi SE–Hódmezővásárhely
16.00: Monor–Iváncsa
16.00: Paks II–Bánk SE
MTK II–Makó FC – elmarad, a Makó visszalépett az NB III-tól, az MLSZ kizárta.
NYUGATI CSOPORT
16.00:
Balatonfüred–Győri ETO II
16.00: Érd–Kelen SC
16.00: Gyirmót II–Puskás Akadémia II
16.00: Komáromi VSE–Zalaegerszeg II
16.00: Mol Fehérvár FC II–Budaörs
16.00: Móri SE–III. Kerületi TVE
16.00: Tatabánya–Kaposvár
16.00: Teskánd–Zsámbék
16.00: VLS Veszprém–Nagykanizsa
18.00: Bicske–Csorna

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–CS Dinamo Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Aalborg (dán)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
18.00: SERCO UNI Győr–E.ON ELTE BEAC
18.00: NKA Universitas PEAC–PINKK Pécsi 424
18.30: Ludovika Csata–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.30: DVTK-Hun-Therm–Vasas Akadémia
19.00: TFSE-MTK–Sopron Basket

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1151 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék
Férfi és női trap 3. nap
13.45:
női döntő
15.30: férfi döntő 

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

SZEPTEMBER 29., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Szlovénia–Magyarország, Celje 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Cincinnati Bengals–Miami Dolphins (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Chicago White Sox–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
19.00:
UTE–DEAC

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
THW Kiel (német)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Barca (spanyol)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
Negyeddöntő

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

SZEPTEMBER 30., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
21.00:
Angers–Marseille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30:
Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Almeria (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szombat, 1.00:
Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ, SZINGAPÚR
12.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
18.40: Budapest JAHC–FEHA19
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Asiago (olasz)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HSA NEKA–Balatonfüredi KSE, Balatonboglár
18.30: Mol Tatabánya KC–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
Elődöntő
NBA, ELŐSZEZON
12.00:
Washington Wizards–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM
8.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 4.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 4.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 5.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
18.00:
Fino Kaposvár–Kistext SE

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00:
selejtezők

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
18.30:
A-Híd VasasPlaket–Invictum Sarajevo (bosnyák)

OKTÓBER 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Vasas FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Tottenham (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Brentford
16.00: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Match4)
16.00: Fulham–Newcastle United
16.00: Liverpool–Brighton (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Everton
18.30: West Ham United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Strasbourg–Rennes
21.00: PSG–Nice (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
11. FORDULÓ
16.55:
NK Osijek (Eszék)–Lokomotiva Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Frankfurt–Union Berlin
15.30: Freiburg–Mainz
15.30: Köln–Borussia Dortmund
15.30: RB Leipzig–VfL Bochum (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
15.30: Wolfsburg–VfB Stuttgart
18.30: Werder Bremen–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Torino (Tv: Sport1)
18.00: Inter–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Empoli–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
Cádiz–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Getafe–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Mallorca–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
15.00:
Topolyai SC–Radnik – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
12. FORDULÓ
18.00:
Liptovsky Mikulás–DAC – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Kansas–Iowa State (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ, SZINGAPÚR
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
HV71–Oskarshamn (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KETRECHARC
Vasárnap, 4.00:
MMA, Bellator 286: Pitbull–Borics Ádám (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.30:
Szlovénia–Magyarország, Ljubljana
FÉRFI NB I
16.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Dabas KC
18.00: Telekom Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Budai Farkasok-Rév Group–HÉP-Cegléd, Budaörs
18.00: Csurgói KK–CYEB-Budakalász
19.30: Pick Szeged–Ferencvárosi TC
NÉMET BUNDESLIGA
18.30:
Flensburg–Magdeburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Falco KC Szombathely
18.00: Kometa Kaposvári KK–Szolnoki Olajbányász
18.00: MVM-OSE Lions–Egis Körmend
18.00: Sopron KC–DEAC
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
Helyosztók

MOTORSPORT
MOTOGP, THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM

4.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
4.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
5.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
7.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
8.15: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)
9.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
17.00:
DEAC–MÁV Előre SC-Foxconn
19.00: MAFC-BME–GreenPlan-VRCK

TENISZ
Országos bajnokság, Budapest,(Nemzeti Edzés Központ), döntők
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00:
szerenkénti döntők

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Mackenzie Dern–Jen Hsziao-nan (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
13.00:
A-Híd VasasPlaket–Primorac Kotor (montenegrói)
18.00: Steaua Bucharest (román)–A-Híd VasasPlaket

OKTÓBER 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
16.30:
Kecskeméti TE–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Puskás Akadémia FC–Mol Fehérvár FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
9. FORDULÓ – élő eredménykövető

15.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
15.00: Békéscsaba 1912 Előre–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: Szentlőrinc–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
15.00:
Manchester City–Manchester United (Tv: Match4)
17.30: Leeds United–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
13.00:
Lorient–Lille
15.00: AC Ajaccio–Clermont
15.00: Auxerre–Brest
15.00: Toulouse–Montpellier
15.00: Troyes–Reims
17.05: Monaco–Nantes
20.45: Lens–Lyon (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Hertha–Hoffenheim (Tv: Arena4)
17.30: Schalke–Augsburg

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Spezia (Tv: Sport1)
15.00: Lecce–Cremonese
15.00: Sampdoria–Monza (Tv: Sport1)
15.00: Sassuolo–Salernitana
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Bologna (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
12.00:
FC Hermannstadt–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Valencia (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
15.30:
New Orleans Saints–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Atlanta Falcons–Cleveland Browns
19.00: Baltimore Ravens–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
19.00: Dallas Cowboys–Washington Commanders
19.00: Detroit Lions–Seattle Seahawks
19.00: Houston Texans–Los Angeles Chargers
19.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans
19.00: New York Giants–Chicago Bears
19.00: Philadelphia Eagles–Jacksonville Jaguars
19.00: Pittsburgh Steelers–New York Jets
22.05: Carolina Panthers–Arizona Cardinals
22.25: Green Bay Packers–New England Patriots (Tv: Arena4)
22.25: Las Vegas Raiders–Denver Broncos
Hétfő, 2.20: Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu

AUTÓSPORT
FORMULA–1, SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NASCAR
20.00:
33. futam, a playoff 2. versenye, Talladega (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
17.30: FEHA19-UTE
17.40: Budapest JAHC–DEAC
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Hydro Fehérvár AV19

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KETRECHARC
4.00:
MMA, Bellator 286: Pitbull–Borics Ádám (Tv: Arena4)

MOTOGP
THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM
7.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
8.20: Moto2 (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RALI
Új-Zéland-rali, Auckland–a vb 11. futama

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
17.00:
Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00:
szerenkénti döntők

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
11.00:
Het Ravijn (holland)–A-Híd VasasPlaket

2022.12.02 13:26:02

Minden más foci nemzetisport.hu

1930. július 13-án egyszerre két összecsapásra került sor az első nagy futballseregszemlén.

2022.11.29 13:13:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A korábban kilenc tornán szereplő játékosaink többször rukkoltak ki páratlan teljesítménnyel. Íme!

2022.11.29 08:52:22

Minden más foci nemzetisport.hu

A lapok kíméletlen őszinteséggel számoltak be a második világháború előtti az esetekről.

2022.11.28 13:31:06

Minden más foci nemzetisport.hu

A tagsági igazolvány világbajnoki címmel, BEK-/BL-győzelemmel és Aranylabdával váltható ki.

2022.11.24 17:30:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Igaz, nem volt könnyű kicsikarni a három pontot az emberhátrányban is veszélyesen futballozó Rózsahegy ellen.