D. Á. 2021.06.21 01:00 Frissítve: 2021.06.26 23:38

Heti program: nyolcaddöntő az Eb-n; Formula–1

A héten valószínűleg mindenki a szerdát várja már, hiszen ezen a napon küzd meg a magyar válogatott Németországgal Münchenben a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörében – a tét a továbbjutás a kieséses szakaszba, ami szombaton kezdődik. Folytatódnak a Copa América küzdelmei is, hétvégén ismét Formula–1-es futamot rendeznek. A kosárlabda NBA rájátszásában már a főcsoportdöntők jönnek.

JÚNIUS 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
21.00:
Oroszország–Dánia, Koppenhága (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!
21.00: Finnország–Belgium, Szentpétervár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT

18.00: Észak-Macedónia–Hollandia, Amszterdam (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!
18.00:
Ukrajna–Ausztria, Bukarest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

23.00: Uruguay–Chile, Cuiabá (Tv: Arena4)
Kedd, 2.00: Argentína–Paraguay, Brazíliaváros  (Tv: Arena4)
B-CSOPORT
  2.00: Kolumbia–Peru, Goiana (Tv: Arena4)

ARAB NEMZETEK KUPÁJA
19.00: 
Jordánia–Dél-Szudán

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
23.10: 
New York Mets–Atlanta Braves (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
NHL, 
RÁJÁTSZÁS
  2.00:
Montréal Canadiens–Vegas Golden Knights (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, STRASBOURG ÉS VALENCIA
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Horvátország
18.00: Olaszország–Svédország
20.45: Oroszország–Szlovénia
21.00: Spanyolország–Montenegró
NBA, RÁJÁTSZÁS
  2.00:
Philadelphia 76ers–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NEMZETEK LIGÁJA
10.00:
Ausztrália–Szerbia
12.00: Japán–Bulgária
13.00: Franciaország–Irán
15.00: Kanada–Hollandia
16.30: Brazília–Olaszország
18.00: Szlovénia–USA
19.30:
Lengyelország–Argentína
21.00: Németország–Oroszország

TENISZ
ATP-torna, Mallorca
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)
Benne: Fucsovics Márton–Aljaz Bedene (szlovén)
12.00 és 16.30: WTA-torna, Bad Homburg (Tv: Digi Sport2)
20.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport3)

JÚNIUS 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
21.00:
Horvátország–Skócia, Glasgow (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!
21.00: Csehország–Anglia, London (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA, ELŐSELEJTEZŐ
ELŐDÖNTŐ, FERÖER-SZIGETEK

20.00: Folgore (San Marinó-i)–Pristina (koszovói)
20.00: HB Tórshavn (feöreri)–Inter Club d'Escaldes (andorrai)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Varsó

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Minnesota Twins–Cincinnati Reds (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 3.00:
Phoenix Suns–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Mallorca
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)
12.00 és 16.30: WTA-torna, Bad Homburg (Tv: Digi Sport2)

JÚNIUS 23.,SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00:
Szlovákia–Spanyolország, Sevilla (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!
18.00: Svédország–Lengyelország, Szentpétervár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
21.00:
Portugália–Franciaország, Budapest (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!
21.00: Németország–MAGYARORSZÁG, München (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ

B-CSOPORT
23.00:
Ecuador–Peru, Goiania  (Tv: Arena4)
Csütörtök, 2.00: Brazília–Kolumbia, Rio de Janeiro (Tv: Arena4)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Ferencváros–Ludogorec (bolgár) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Varsó

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Philadelphia Phillies–Washington Nationals (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00:
Erlangen–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, STRASBOURG ÉS VALENCIA
NEGYEDDÖNTŐ
Franciaország–Bosznia-Hercegovina/Horvátország
Fehéroroszország–Olaszország/Svédország
Belgium–Oroszország/Szlovénia
Szerbia–Spanyolország/Montenegró
NBA, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.30:
Milwaukee Bucks–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Mallorca
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)
12.00 és 16.30: WTA-torna, Bad Homburg (Tv: Digi Sport2)

JÚNIUS 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ

A-CSOPORT
23.00:
Bolívia–Uruguay, Cuiaba  (Tv: Arena4)
Péntek, 2.00: Chile–Paraguay, Brazíliaváros (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Varsó

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Texas Rangers–Oakland Athletics (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
Világbajnoki felkészülési mérkőzés
17.00:
Magyarország–Franciaország, St. Pölten

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00:
THW Kiel–Lemgo (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 3.00:
Phoenix Suns–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

STRANDRÖPLABDA
9.30:
Continental Tour, 2. nap (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Mallorca
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)
12.00 és 16.30: WTA-torna, Bad Homburg (Tv: Digi Sport2)

JÚNIUS 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, ELŐSELEJTEZŐ
Döntő, Feröer-szigetek

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Varsó

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szombat, 1.00:
Boston Red Sox–New York Yankees (Tv: Sport2)

FORMULA–1
STÁJER NAGYDÍJ, SPIELBERG
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Világbajnoki felkészülési mérkőzés
17.00:
Magyarország–Franciaország, St. Pölten

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 2.30:
Milwaukee Bucks–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
A CEV és Challenge Kupa sorsolása, Luxembourg

STRANDRÖPLABDA
9.30 és 17.00:
Continental Tour, 3. nap (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Mallorca
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)
14.00 és 18.30: WTA-torna, Bad Homburg (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

JÚNIUS 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
NYOLCADDÖNTŐ
18.00: Wales–B2, Amszterdam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olaszország–C2, London  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! 

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
10.00:
Budapest Honvéd–FC Ajka (NB II)
10.00: MTK–III. ker. TVE (NB II)
11.00: Kazincbarcika SC (NB III)–Kisvárda Master Good
17.00: Abda SC (megyei I.)–Gyirmót FC Győr

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Varsó

AUTÓSPORT
15.45:
WTCR, időmérő edzés, Vila Real (Tv: Sport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Tampa Bay Rays–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

FORMULA–1
STÁJER NAGYDÍJ, SPIELBERG
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Tour de France országúti kerékpáros körverseny, 1. szakasz, Brest–Landerneau 197,8 km

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Strasbourg és Valencia, elődöntő
NBA, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 3.00:
Los Angeles Clippers–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

LÓSPORT
14.00: ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Vaszil Lomacsenko–Nakatani Maszojosi (Tv: Sport2)

RALI
Mecsek-rali, az országos bajnokság 4. futama, Pécs és környéke

STRANDRÖPLABDA
12.00 és 16.15:
Continental Tour, 4. nap (Tv: Sport2) 

TENISZ
ATP-torna, Mallorca
13.00: WTA-torna, Bad Homburg (Tv: Digi Sport2)
13.30: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT
22.00:
Cyril Gane–Alekszandr Volkov (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Open Water Tournament, első állomás, Balatonfűzfő

JÚNIUS 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
NYOLCADDÖNTŐ
18.00: Hollandia–Csehország, Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Belgium–Portugália, Sevilla  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
23.00:
Ecuador–Brazília, Goiania (Tv: Arena4)
23.00: Venezuela–Peru, Brazíliaváros  (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Varsó

AUTÓSPORT
12.15:
WTCR, 1. futam, Vila Real (Tv: Sport1) 
15.45: WTCR, 2. futam, Vila Real (Tv: Sport1) 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Mets–Philadelphia Phillies (Tv: Sport1) 

FORMULA–1
STÁJER NAGYDÍJ, SPIELBERG
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Tour de France országúti kerékpáros körverseny, 2. szakasz, Perros–Guirec - Mur-de-Bretagne, 183,5 km

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
13.00:
Lemgo–Magdeburg (Tv: Sport2) 
15.30: RN Löwen–THW Kiel (Tv: Sport2) 

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Strasbourg és Valencia, döntő és bronzmérkőzés
3x3-AS EURÓPA-BAJNOKI-SELEJTEZŐ, KONSTANCA
FÉRFIAK
D-CSOPORT
  9.25:
Magyarország–Koszovó
12.20: Magyarország–Ukrajna
17.05: Magyarország–Nagy-Britannia
NŐK
B-CSOPORT
  9.00:
Magyarország–Szlovákia
13.35: Magyarország–Nagy-Britannia 
NBA, RÁJÁTSZÁS
Hétfő, 2.30:
Atlanta Hawks–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
14.00: galoppfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport1)

MOTOGP
HOLLAND NAGYDÍJ, ASSEN
11.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RALI
Kenya-rali, a világbajnokság 6. versenye, Nairobi

TRIATLON
Sprint távú országos bajnokság, Baja

 

 

2021.07.25 19:56:34

Minden más foci KRASZNAI BENCE

Kleinheisler László csapata izgalmas mérkőzésen 2–1-re nyert a Poljud Stadionban.

2021.07.25 18:26:06

Minden más foci T. J.

Hamar hátrányba került a TSC, de őrült első húsz perc után átvette a vezetést, amit meg is tartott.

2021.07.25 16:13:55

Minden más foci CSELŐTEI MÁRK

A félidőben már 3–0-ra vezettek a nagymihályiak, akik 4–1-re nyertek.

2021.07.20 22:51:40

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. A fizika törvényeit lehetetlen fölülírni ugyanis. Ergo: a valóban jól elvégzett 11-est képtelenség védeni. A rosszul rúgottból lehet gól, lesz is számos alkalommal, ha a kapus rossz irányt fog, szinte mindig.

2021.07.19 10:08:22

Minden más foci nemzetisport.hu

A világ topcsapatai és értékes nyeremények várják a szurkolókat a Puskás Akadémián. (x)