D. Á. 2021.10.25 06:30 Frissítve: 2021.10.30 23:29

Heti program: hét közben MK, hétvégén NB I és topligák

Az előttünk álló héten jön a labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulója: a VSK Tököl (megyei I.)–Ferencvárosi TC, a ZTE FC–Budapest Honvéd és a Kazincbarcika (III.)–DVTK (II.) mérkőzést a televízióban is megtekinthetik. Hétvégén folytatódnak a topligák küzdelmei – az angol Premier League-ben a Manchester United a Tottenhammel küzd meg. A hét utolsó napján Roma–Milan rangadó lesz a Serie A-ban. A női kézi Bajnokok Ligájában a Győr és az FTC is szerepel szombaton.

 

OKTÓBER 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ROMÁN LIGA 1
13. FORDULÓ
19.30:
CFR–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
10. FORDULÓ
19.00:
Besiktas–Galatasaray (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Seattle Seahawks–New Orleans Saints (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
20.00:
Szent Benedek RA–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2)
11.30 és 18.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

 

OKTÓBER 26., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
Feröer–Magyarország, Tórshavn

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Arsenal–Leeds United (Tv: Digi Sport2)
20.45: Chelsea–Southampton (Tv: Digi Sport1)
20.45: QPR (II.)–Sunderland (III.)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
1860 München (III.)–Schalke (II.)
18.30: Babelsberg (IV.)–RB Leipzig (Tv: Sport2)
18.30: Hoffenheim–Holstein Kiel (II.)
18.30: Münster (IV.)–Hertha BSC
20.00: Borussia Dortmund–Ingolstadt (II.)
20.45: Mainz–Arminia Bielefeld
20.45: Nürnberg (II.)–Hamburger SV (II.)
20.45: Osnabrück (III.)–Freiburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
18.30:
Spezia–Genoa
18.30: Venezia–Salernitana
20.45: Milan–Torino (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
19.00:
Alavés–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Espanyol–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.30: Villarreal–Cádiz

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 1.30:
World Series, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
Grundfos Tatabánya KC–Sporting CP (portugál), Audi Aréna Győr (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1187 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők 

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport1)
11.30, 18.00 és 20.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ

Brescia (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo

 

OKTÓBER 27., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ

13.30: Jászberényi FC (III.)–Vasas FC (II.)
13.30: ESMTK (III.)–Békéscsaba 1912 Előre (II.)
13.30: FC Nagykanizsa (III.)–Tatabánya SC (III.)
13.30: Szegedi VSE (megyei I.)–Ceglédi VSE (III.)
13.30: VSK Tököl (megyei I.)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda Master Good–MTK
17.00: WKW ETO FC Győr (II.)–Puskás Akadémia FC
18.00: Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr
18.00: Budafoki MTE (II.)–Újpest FC
18.00: Kecskeméti TE Hufbau (II.)–Debreceni VSC
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.)–Mezőkövesd Zsóry FC
18.00: Aqvital FC Csákvár (II.)–Pécsi MFC (II.)
19.30: ZTE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB III
13. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Füzesgyarmat–SBTC

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Burnley–Tottenham
20.45: Leicester City–Brighton
20.45: Preston (II.)–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
20.45: Stoke (II.)–Brentford
20.45: West Ham United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
21.00:
Nice–Marseille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Dynamo Dresden (II.)–St. Pauli (II.)
18.30: Bayer Leverkusen–Karlsruhe (II.)
18.30:
Mannheim (III.)–Union Berlin
18.30: Bochum–Augsburg
20.45: Hannover (II.)–Fortuna Düsseldorf (II.)
20.45: Mönchengladbach–Bayern München
20.45: Regensburg (II.)–Hansa Rostock (II.)
20.45: VfB Stuttgart–1. FC Köln

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
18.30:
Juventus–Sassuolo (Tv: Sport2)
18.30: Sampdoria–Atalanta
18.30: Udinese–Verona
20.45: Cagliari–Roma
20.45: Empoli–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Lazio–Fiorentina

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
19.00:
Mallorca–Sevilla
19.00: Rayo Vallecano–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.00: Betis–Valencia
21.30: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 1.30:
World Series, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–Aalborg HB (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00:
Vardar Szkopje (északmacedón)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)
18.00: Moyra-Budaörs–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
MBA Moszkva (orosz)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
18.00:
Fenerbahce (török)–Sopron Basket
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
Szolnoki Olajbányász–CSU Oradea (román)
NŐI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00:
Genclik (török)–DVTK
B-CSOPORT
18.00:
Sepsi-SIC–UNI Győr Mély-Út
D-CSOPORT
18.00:
NKA Universitas PEAC–Nesibe Aydin (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1188 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú
Egyéni verseny
3.00:
selejtező (karika, labda)
Döntő
12.15:
karika
13.00: labda

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport1)
11.30 és 18.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT

OSC Újbuda–Steaua Bucuresti (román)
EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

CC Ortigia (olasz)–Szolnoki Dózsa
CN Barcelona (spanyol)–BVSC-Zugló

 

OKTÓBER 28., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

U17-ES EB-SELEJTEZŐ
4. CSOPORT, 3. FORDULÓ
17.00: Magyarország–Izland, Telki
17.00: Észtország–Grúzia, Bicske

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
19.30:
Kolorcity Kazincbarcika (III.)–Diósgyőri VTK (II.) (Tv: M4 Sport)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
20.45:
Napoli–Bologna (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
19.00:
Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
20.00: Granada–Getafe
21.30: Levante–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.20:
Arizona Cardinals–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)
19.00: MAC HKB Újbuda–Brasov Wolves (romániai)
19.00: UNI Győr ETO HC–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Dinamo Bucuresti (román)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
F-CSOPORT
20.30:
Ludovika-FCSM Csata–Sziktivkar (orosz)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Philadelphia 76ers–Detroit Pistons (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú
Egyéni verseny
3.00:
selejtező (buzogány, szalag)
Döntő
12.15:
buzogány
20.00: szalag

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Nagoja

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport1)
12.00 és 18.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

ÚSZÁS
Rövid pályás-vk, Kazany

 

OKTÓBER 29., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
19.45:
Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
9. FORDULÓ
13.00:
Soroksár–FTC

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
21.00:
PSG–Lille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Hertha (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 1.30:
World Series, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)

DARTS
19.00:
World Series of Darts Finals, Amszterdam, 1. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
18.30: FTC-Telekom–Brasov Wolves (romániai)
18.40: Titánok–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Bolzano

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Siófok KC (Tv: M4 Sport)
18.00: Érd–Dunaújvárosi Kohász KA

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1189 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők 

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú
9.50 és 11.45:
együttes kéziszercsapat, összetett verseny, döntő (5 labda, illetve 3 karika és 2 pár buzogány)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Nagoja

TENISZ
12.00 és 18.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
13.00: WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

ÚSZÁS
Rövidpályás-vk, Kazany

 


OKTÓBER 30., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
14.45:
Mezőkövesd Zsóry FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Gyirmót FC Győr–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
14.00:
MTK Budapest II–Kozármisleny FC

NŐI NB I
14.00:
Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia
15.00:
Haladás Viktória–MTK Budapest

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Brentford
16.00: Liverpool–Brighton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester City–Crystal Palace
16.00: Newcastle United–Chelsea
16.00: Watford–Southampton
18.30: Tottenham–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
17.00:
Metz–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Bielefeld–Mainz
15.30: Borussia Dortmund–Köln (Tv: Arena4)
15.30: Freiburg–Fürth
15.30: Leverkusen–Wolfsburg
15.30: Union Berlin–Bayern München (Tv: Spíler1)
18.30: Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20.30:
Hamburg–Kiel (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Lazio (Tv: Sport2)  
18.00: Verona–Juventus (Tv: Sport2)  
20.45: Torino–Sampdoria (Tv: Sport2)  

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Elche–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.15: Sevilla–Osasuna (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Alavés (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
13. FORDULÓ
18.00:
Liptovsky Mikulás–DAC – élőben az NSO-n!

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. (UTOLSÓ) FORDULÓ, MÁLTA

17.00: Haladás VSE–Hammarby IF (svéd)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
9.45:
endurance CL-vb (Tv: Eurosport1)
10.00:  V8 Supercars, Sydney Motorsport Park (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
WORLD SERIES, 4. MÉRKŐZÉS
Szombat, 1.30:
Atlanta Braves–Houston Astros (Tv: Sport2)

DARTS
19.45:
World Series of Darts Finals, Amszterdam, 2. nap (Tv: Sport1)

GOLF
19.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–DEAC
18.00: MAC HKB Újbuda–Gyergyói HK
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Győri Audi ETO KC–IK Sävehof (svéd) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
A-CSOPORT
18.00:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.00:
NEKA-Csurgói KK
17.00: Budakalász KZRT–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC VSE–Ferencvárosi TC
18.00: SBS Eger–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Balatonfüredi KSE–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Alba Fehérvár KC
18.00: Váci NKSE–Vasas SC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

16.00: Hübner Nyíregyháza BS–Kaposvári KK (Tv: M4 Sport+)
18.00: Falco KC Szombathely–MVM-OSE Lions
18.00: DEAC-Tungsram–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Egis Körmend–Pécsi VSK-VEOLIA
19.00: Sopron KC–Alba Fehérvár
NŐI NB I
16.30:
Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd
18.00: TFSE-MTK–UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00: Vasas Akadémia–PINKK Pécsi 424
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Washington Wizards–Boston Celtics (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők 
Profi gála, New York
Vasárnap, 2.30:
José Zepeda–Josue Vargas (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú
7.30 és 10.00:
egyéni összetett döntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
17.00:
Vasas Óbuda–Fatum-Nyíregyháza
18.00: UTE–Swietelsky-Békéscsaba
18.00: MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár, Illyés-Aramis Sportcsarnok
NŐI NB I
15.00:
DSZC-Eötvös DSE–TFSE,
17.00: Jászberény VT–Budaörsi DSE
18.00: Kispest SE–Gödöllői RC

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
7.00: világkupa, Nagoja (Tv: M4 Sport)

TENISZ
14.00:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2)
14.00: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
18.00: WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Szentpétervár

ÚSZÁS
Rövid pályás-vk, Kazany

VÍVÁS
Magyar Kupa, kard, egyéni
10.00:
férfiak
14.00: nők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
16.00:
Szolnoki Dózsa–Tigra-ZF Eger
17.00: Szegedi VE–FTC-Telekom Waterpolo
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–UVSE Hunguest Hotels
18.00: Metalcom Szentes–A-Híd VasasPlaket
18.45: BVSC-Zugló–Kaposvári VK
20.00: PVSK- Mecsek Füszért–Budapest Honvéd SE (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
16.00:
FTC-Telekom–III. Kerületi TVE
17.00: BVSC-Zugló–Valdor-Szentes
20.00: GYVSE-Uni Győr–Tatabányai Vízmű SE
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.45:
BVSC-Zugló–OSC Újbuda, Laky uszoda

 

OKTÓBER 31., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
14. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
13.00: Kecskeméti TE Hufbau–III. ker. TVE – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: WKW ETO FC Győr–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

NB III
15. FORDULÓ
11.00:
Békéscsaba II–Kisvárda II
11.00: Újpest II–Jászberényi FC
13.00: Debreceni VSC II–Debreceni EAC
13.00: Füzesgyarmat–Diósgyőri VTK II
13.00: Hajdúszoboszló–Tiszaújváros
13.00: SBTC–Törökszentmiklós
13.00: Sényő–Hidasnémeti
13.00: Tállya–Putnok VSE
13.00: Tiszafüred–BKV Előre
15.00: Kazincbarcika–Eger SE
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Balassagyarmat–Ferencvárosi TC II
13.00: Dabas-Gyón–Cegléd
13.00: Gerjen–ESMTK
13.00: Iváncsa–Mohács
13.00: Makói FC–Honvéd FC II
13.00: Monor–Szekszárdi UFC
13.00: MTK II–Kozármisleny
13.00: Rákosmenti KSK–Hódmezővásárhely
13.00: Vác–FC Dabas
A Paks II–Dunaújváros PASE mérkőzést novembber 17-re halasztották.
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Győri ETO II
11.00: Mol Fehérvár FC II–Nagykanizsa
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: Veszprém FC–Kaposvár
11.00: Zalaegerszeg II–Tatabánya
13.00: Érd–BVSC-Zugló
13.00: Gárdony–Pápa
13.00: Komáromi VSE–Kelen SC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–SC Sopron
16.00: Bicske–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
15.00:
Norwich City–Leeds United (Tv: Spíler1)
17.30: Aston Villa–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
13.00:
Angers–Nice (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bordeaux–Reims
15.00: Montpellier–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Strasbourg–Lorient
15.00: Troyes–Rennes (Tv: Digi Sport1)
17.00: Brest–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.45: Clermont–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
14. FORDULÓ
17.30:
Rijeka–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Mönchengladbach–Bochum

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
12.30:
Internazionale–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Fiorentina–Spezia (Tv: Sport2)
15.00: Genoa–Venezia
15.00: Sassuolo–Empoli
18.00:
Salernitana–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Milan (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
14. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Dinamo Bucuresti – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Cádiz–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
15. FORDULÓ
17.00:
Vozsvodac–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Atlanta Falcons–Carolina Panthers
18.00: Buffalo Bills–Miami Dolphins
18.00: Chicago Bears–San Francisco 49ers
18.00: Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers
18.00: Detroit Lions–Philadelphia Eagles
18.00: Houston Texans–Los Angeles Rams
18.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans
18.00: New York Jets–Cincinnati Bengals
21.05: Los Angeles Chargers–New England Patriots
21.05: Seattle Seahawks–Jacksonville Jaguars
21.25: Denver Broncos–Washington Football Team
21.25: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers
Hétfő, 1.20: Minnesota Vikings–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)

DARTS
19.00:
World Series of Darts Finals, Amszterdam, 3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
UTE–Brasov Wolves (romániai)
16.30: FTC-Telekom–Titánok
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Odense (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.15:
Telekom Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös
NŐI NB I
17.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

19.45: Szolnoki Olajbányász–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 
NŐI NB I
18.00:
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–DVTK
19.30: Atomerőmű KSC Szekszárd–NKA Universitas PEAC 

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú, együttes kéziszercsapat, szerenkénti döntő
10.30:
5 labda
11.20: 3 karika és 2 pár buzogány

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
17.00:
DEAC–Kistext SE
17.30: Dunaújvárosi KSE–Fino Kaposvár
18.00: Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika, zárt kapu
19.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Nagoja

TENISZ
16.30:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport3)
17.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

2021.11.26 18:20:04

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

1998-ban hazai közönség előtt vezette világbajnoki címig a francia labdarúgó-válogatottat.

2021.11.26 23:00:02

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. A korábbi válogatott csatár profi karrierje során egy-egy mérkőzésen a védők darálójában teljesített kocogva, sprintelve, felugorva, megindulva körülbelül hét kilométert (feltéve, hogy végig a pályán volt), s ha ezt az adatot vesszük alapul, akkor az Athén–Spárta–Athén futása során zsinórban hetven egykori meccspenzumát tudta le 95 óra leforgása alatt.

2021.11.26 20:36:05

Minden más foci CS. B.

Dróth Zoltán a kispadon kezdett, de a 29. percben azért vállalt egy gólt.

2021.11.26 14:51:20

Minden más foci CS. M.

Kleinheisler László kezdett, csapata a 88. percben fordított, majd a hosszabbításban is betalált.