D. Á. 2021.03.08 01:00 Frissítve: 2021.03.14 08:35

Heti program: NB I, topligás rangadók, női kézilabda BL

Az előttünk álló héten jönnek a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének a visszavágói. Kedden a Juventus próbálja megfordítani a Porto elleni párharcot hazai pályán, a Dormtund a Sevillával találkozik. Szerdán Liverpool–Leipzig meccset rendeznek a Puskás Arénában, a Barcelona pedig Párizsban tenne csodát 1–4-ről a PSG-vel szemben. Ezeken a napokon Magyar Kupa is lesz, a negyeddöntőben láthatjuk az Újpestet, a Fehérvárt, a ZTE-t és az MTK-t is. Csütörtökön ismét Európa-liga: a Manchester United az AC Milant fogadja. A hétvégén folytatódnak az NB I küzdelmei, a meccsekről élő szöveges közvetítést olvashatnak honlapunkon. Vasárnap az Arsenal és a Tottenham vív városi rangadót a PL-ben, a Napoli a Milanhoz látogat a Serie A-ban. A női kézi BL-ben ezúttal is pályán a Győr és az FTC. A hét során nem lesz hiányunk kosárlabdából és teniszből sem.

MÁRCIUS 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
19.00:
Chelsea–Everton (Tv: Spíler1)
21.00: West Ham United–Leeds United (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30:
Hamburg–Kiel (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
20.45:
Inter–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
21.00:
Real Betis–Alavés (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
14.00:
Trabzonspor–Alanyaspor (Tv: Sport2)
17.00: Konyaspor–Fenerbahce (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
14.15: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1047 (Tv: Sport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.50:
Világbajnokság, Almaty (Tv: Eurosport2, Arena4)

TENISZ
ATP-torna

Doha, Marseille, Santiago
WTA-torna
  9.00: Dubai (Tv: Digi Sport1)
21.00: Guadalajara (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
470-es olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Vilamoura

MÁRCIUS 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Juventus (olasz)–FC Porto (portugál) (Tv: Spíler2)
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
21.00: Borussia Dortmund (német)–Sevilla (spanyol) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzés eredménye: 3–2

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Gyergyói Hoki Klub(romániai)
18.00: FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
Ha szükségesek
18.30:
DEAC–UTE
18.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–Opten-Vasas HC
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
18.00:
Skelleftea–Lulea (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.15: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)
19.45: A Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny útvonalbemutatója, (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1048 (Tv: Sport2)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.50:
Világbajnokság, Almaty (Tv: Eurosport2, Arena4) 

TENISZ
ATP-torna

Doha, Marseille, Santiago
WTA-torna
9.00 és 16.00: Dubai (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)
21.00: Guadalajara (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
470-es olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Vilamoura

MÁRCIUS 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

 

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Liverpool (angol)–RB Leipzig (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 2–0
21.00: PSG (francia)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 4–1

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
14.30:
Mol Fehérvár–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: Kisvárda Master Good–ZTE FC – élőben az NSO-n!
17.30: Debreceni VSC (NB II)–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
A 24. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
14.30:
Szentlőrinc–Ajka – élőben az NSO-n!
14.30: Kazincbarcika–Soroksár – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
19.00:
Manchester City–Southampton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.30:
Bielefeld–Werder Bremen (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler1)

FUTSAL
EB-SELEJTEZŐ
18.00:
Izrael–Magyarország, Rishon Le-zion

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
14.15: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
18.00:
Vasas Akadémia–PEAC-Pécs
18.00: VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda
18.00: TFSE-MTK–Sopron Basket
18.00: Uni Győr Mély-Út–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1049 (Tv: Sport2) 

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.50:
Világbajnokság, Almaty (Tv: Eurosport2, Arena4)  

TENISZ
ATP-torna

Doha, Marseille, Santiago
WTA-torna
9.00 és 16.00: Dubai (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)
21.00 és csütörtök, 0.00: Guadalajara (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
21. FORDULÓ
11.30:
Szeged–BVSC Zugló
12.00: Tatabánya–Szolnok Dózsa
12.00: TIGRA-ZF-Eger–Metalcom Szentes
18.30: KSI SE–Kaposvári VK
19.00: PVSK Mecsek Füszért–UVSE Hunguest Hotels
19.30: A-Híd VasasPlaket–Budapesti Honvéd SE
19.30: OSC–Debreceni VSE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC

VITORLÁZÁS
470-es olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Vilamoura

MÁRCIUS 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.55:
Slavia Praha (cseh)–Glasgow Rangers (skót) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Manchester United (angol)–AC Milan (olasz) (Tv: Sport1)
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Villarreal (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Ajax Amsterdam (holland)–Young Boys (svájci) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Granada (spanyol)–Molde (norvég)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Olimpiakosz (görög)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)
21.00: AS Roma (olasz)–Sahtar Donyeck (ukrán) (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
18.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
6. MÉRKŐZÉS (ha szükségesek)
18.00:
MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom
18.00: UTE–DEAC
18.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.40: Opten-Vasas HC–Corona Brasov Wolves (romániai)
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Philadelphia Flyers–Washington Capitals (Tv: Arena4)
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
18.00:
Leksand–Brynas (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.15: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)  

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Ludovika-FCSM Csata–PEAC-Pécs
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Brooklyn Nets–Boston Celtics (Tv: Sport1)

SÍLÖVÉSZET
17.20:
Világkupa, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.50:
Világbajnokság, Almaty (Tv: Eurosport2, Arena4)   

TENISZ
ATP-torna

Doha, Marseille, Santiago
WTA-torna
11.00 és 16.00: Dubai (Tv: Digi Sport1)
23.00 és péntek, 0.00: Guadalajara (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

VITORLÁZÁS
470-es olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Vilamoura

VÍVÁS
10.00: Gerevich-Kovács-Kárpáti kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok) - férfi selejtező

MÁRCIUS 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
21.00:
Newcastle United–Aston Villa (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
20.45:
Blackburn–Brentford (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
21.00:
Reims–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ
20.30:
Augsburg–Mönchengladbach (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
18.30:
Bochum–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
15.00:
Lazio–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Spezia (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
21.00:
Levante–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
13.30 és 16.30:
Világkupa, női műlesiklás, Are (Tv: Eurosport1)

GOLF
18.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

HÓDESZKA
17.30:
Világbajnokság, Aspen (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
HC 07 Detva (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
14.30: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)   

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
3. FORDULÓ
19.00:
Szlovákia–Magyarország, Pozsony (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.30:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Kaposvári KK–DEAC (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
17.30:
Világkupa, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
20.50:
Világbajnokság, Aspen (Tv: Eurosport1, Arena4)    

TENISZ
ATP-torna

Doha, Marseille, Santiago
WTA-torna
14.00: Dubai (Tv: Digi Sport2)
Szombat, 2.00: Guadalajara (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
470-es olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Vilamoura

VÍVÁS
10.00: Gerevich-Kovács-Kárpáti kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok) - női selejtező

MÁRCIUS 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ
14.45:
Újpest FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
13.30:
Leeds United–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
18.30: Everton–Burnley (Tv: Digi Sport2)
21.00: Fulham–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
13.00:
Angers–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)
17.00: Marseille–Brest (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ
15.30:
Mainz–Freiburg
15.30: Union Berlin–Köln
15.30: Werder Bremen–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Schalke 04
18.30: Borussia Dortmund–Hertha BSC (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
13.30:
Regensburg–Fürth (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Verona (Tv: Digi Sport3)
18.00: Bnevento–Fiorentina
20.45: Genoa–Udinese (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30:
férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.45: női műlesiklás, Are (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
7. MÉRKŐZÉSEK (ha szükségesek)
18.00:
FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
18.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–Opten-Vasas HC
18.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.30: DEAC–UTE

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00:
Győri Audi ETO KC–SG BBM Bietigheim (német) (Tv: Sport1)
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Buducnost Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–OSE Lions
18.00: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
18.00: PVSK-Veolia–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Jászberényi KSE
NBA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Oklahoma City Thunder–New York Knicks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1051 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI MAGYAR KUPA, LUDOVIKA
ELŐDÖNTŐ
16.00:
UTE–Fatum Nyíregyháza
19.00: Swietelsky-BRSE–1.MCM-Diamant Kaposvár

TENISZ
ATP-torna

Doha, Marseille, Santiago
WTA-torna
16.00: Dubai, döntő (Tv: Digi Sport2)
Vasárnap, 2.00: Guadalajara, döntő (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 2.00:
Leon Edwards–Belal Muhammad (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

UVSE-CN Mataro (spanyol)
Dunaújváros-SIS Roma (olasz)

VITORLÁZÁS
470-es olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Vilamoura

VÍVÁS
Gerevich-Kovács-Kárpáti kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok)
  9.00:
női 64-es tábla
13.00: férfi 64-es tábla
17.00: négyes döntők


MÁRCIUS 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ
14.05:
Mezőkövesd Zsóry FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.15: Puskás Akadémia FC–Mol Fehérvár FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
29. FORDULÓ
12.45:
Pécsi MFC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.30: DEAC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
14.30: Soroksár SC–Budaörs – élőben az NSO-n!
14.30: Dorogi FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: WKW ETO FC Győr–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.30:
DVSC II–Kisvárda II
14.30: Tállya–Mezőkövesd II
14.30: Hatvan–Salgótarján
14.30: Füzesgyarmat–Tiszafüred
14.30: Gyöngyös–Balassagyarmat
14.30: Jászberény–Tiszakécske
14.30: DVTK II–Cegléd
14.30: Tiszaújváros–Sajóbábony
14.30: Putnok–BVSC
14.30: Sényő–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd II–Szekszárd
11.00: Újpest II–Kecskemét
14.30: Monor–FTC II
14.30: FC Dabas–Kozármisleny
14.30: Dunaújváros–Taksony
14.30: Szegedi VSE–Körösladány
14.30: Rákosmente–Dabas-Gyón
14.30: Iváncsa–ESMTK
14.30: Vác–Hódmezővásárhely – elhalasztva
14.30: Majos–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Érd
11.00: THSE-Szabadkikötő–Nagyatád
11.00: Gárdony–ZTE II
14.00: Sopron–III. Kerületi TVE
14.30: Nagykanizsa–BKV Előre
14.30: Bicske–Balatonfüred
14.30: Ménfőcsanak–Puskás Akadémia II
14.30: Pápa–Veszprém
14.30: Lipót–Tatabánya
14.30: Mosonmagyaróvár–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
13.00:
Southampton–Brighton (Tv: Spíler1)
15.00: Leicester City–Sheffield United (Tv: Digi Sport2)
17.30: Arsenal–Tottenham (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.15: Manchester United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
13.15:
Sheffield Wednesday–Norwich City (Tv: Arena4)

ANGOL EFL TROPHY
DÖNTŐ
16.00:
Sunderland–Tranmere (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
13.00:
Nimes–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
15.00: Dijon–Bordeaux
15.00: Lens–Metz
15.00: Lorient–Nice
15.00: Rennes–Strasbourg
17.05: Monaco–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: PSG–Nantes (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
25. FORDULÓ
17.05:
Sibenik–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ
13.30:
Leverkusen–Bielefeld (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)
18.00: VfB Stuttgart–Hoffenheim (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Roma (Tv: Digi Sport3)
15.00:
Torino–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
18.00: Cagliari–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Napoli (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
14.00:
Celta Vigo–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.15: Granada–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.30 és 12.30:
Világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Világ olimpiai selejtező, Doha

GOLF
20.00:
PGA Tour, The Players Championship (Tv: Eurosport2) 

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (szlovák)

KERÉKPÁR
15.10:
world tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
14.00:
Brest (francia)–Esbjerg (dán) (Tv: Sport1)
16.00: Odense (dán)–Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI EUROKUPA
4. FORDULÓ
15.00:
Magyarország–Szlovákia, Győr (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Golden State Warriors–Utah Jazz (Tv: Sport1)
23.30: Philadelphia 76ers–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki RK–Sümegi RE
NŐI MAGYAR KUPA, LUDOVIKA ARÉNA
BRONZMÉRKŐZÉS
16.00:
Újpest–Kaposvár (Tv: M4 Sport+)
DÖNTŐ

19.00: Nyíregyháza–Békéscsaba (Tv: M4 Sport+)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
9.45:
Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok

SÍFUTÁS
8.05 és 10.25:
Világkupa, Oslo (Tv: Eurosport1, Eurosport2) 

SÍLÖVÉSZET
10.25 és 13.30:
Világkupa, Nove Mesto (Tv: Eurosport1) 

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
7.50:
Világkupa, Almati (Tv: Eurosport2)
8.00: Világkupa, Almati (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP

Marseille, Santiago
16.00: Dubai (Tv: Eurosport1) 
WTA
Dubai
Guadalajara

VÍVÁS
Gerevich–Kovács–Kárpáti kard-világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok)
  9.00: női csapatverseny 32-es tábla
14.00: férfi csapatverseny 32-es tábla
17.00: női bronzmérkőzés
18.00: férfi bronzmérkőzés
19.00: döntők

 

2021.04.11 23:36:49

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Tagadhatatlan, hogy az amerikai ligák működési modelljében van valami megnyerő, ami kielégíti a szurkolók igazságosság és egyenlőség utáni vágyát. Kérdés, hogy a labdarúgásban, az esetlegesen bevezetendő szupersorozatban ez működhetne-e ugyanígy.

2021.04.11 12:23:30

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Holman Dávid góljával vezetett először a Slovan, a DAC kétszer is egyenlíteni tudott.

2021.04.11 14:34:51

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Csak döntetlent játszott az Eszék Kaproncán, Gyurcsót nem nevezték, Kleinheisler nagyszerű gólt szerzett.

2021.04.10 18:03:34

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Elhozott egy pontot a TSC a tabella harmadik helyén álló Csukaricski otthonából, és még gólt sem kellett lőnie ehhez.

2021.04.10 17:35:38

Minden más foci B. M., H. Á.

A Sepsi OSK a listavezető FCSB ellen az első félidőben hátrányba került, a másodikban kiegyenlített, megint iksz lett a vége.