nemzetisport.hu 2022.12.05 06:30 Frissítve: 2022.12.10 23:29

Heti program: folytatódik a vb kieséses szakasza

Az előttünk álló héten folytatódik a katari labdarúgó-világbajnokság egyenes kieséses szakasza, az összes mérkőzést élőben követhetik a honlapunkon. Nem maradunk kézilabda Bajnokok Ligája nélkül sem, pályán az OTP Bank-Pick Szeged és a Telekom Veszprém. Vasárnap NB II-es összecsapásokat rendeznek, az amerikai futball rajongói pedig NFL-találkozókat láthatnak a tévében.

DECEMBER 5., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR

NYOLCADDÖNTŐ
16.00: Japán–Horvátország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Brazília–Dél-Korea (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
FÉRFI NB I

18.30: Veszprém Futsal–Nyírbátori SC, Veszprém
18.30: MVFC Berettyóújfalu–Nyíregyháza, Berettyóújfalu
18.30: Debreceni EAC–Aramis SE, Debrecen
19.00: Kecskemét–Újpest FC, Kecskemét
20.00: Rubeola FC–ELTE-BEAC, Dunakeszi
20.10: Magyar Futsal Akadémia–Haladás VSE, Budapest

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.15:
Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints (Tv: Arena4)

LÓVERSENY
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1185 (Tv: Sport2)

DECEMBER 6., KEDD

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NYOLCADDÖNTŐ

16.00: Marokkó–Spanyolország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Portugália–Svájc (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Top 16-bajnokság, Budapest (Ormai László Csarnok)
10.00:
csoportmérkőzések

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
CHL, NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
Lulea–Jukurit (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Tatran Presov (szlovák) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45:
Ferencvárosi TC–Valur Reykjavík (izlandi) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
20.45:
Alpla HC Hard (osztrák)–Balatonfüredi KSE (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Arconic-Alba Fehérvár

LÓVERSENY
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1186 (Tv: Sport2)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

DECEMBER 7., SZERDA

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Top 16-bajnokság, Budapest (Ormai László Csarnok)

Negyeddöntők, elődöntők, döntők (női 17.00, férfi 17.45)

JÉGKORONG
CHL, NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
Mountfield–Zug (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Magdeburg (német)–GOG (dán) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45:
OTP Bank-Pick Szeged–Lomza Industria Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Érd–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Győri Audi ETO KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LGIÁJA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Bursa (török)
NŐI EUROLIGA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.00: Bourges (francia)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend

LÓVERSENY
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1187 (Tv: Sport2) 

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT, 1. FORDULÓ
18.30:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–Vasas Óbuda, Villorba-Treviso
NŐI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–HAOK Mladost Zagreb (horvát)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

DECEMBER 8., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Los Angeles Rams–Las Vegas Raiders (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Rögle–Vaxjö (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Orlen Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Barca (spanyol)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Girona (spanyol)–DVTK-Hun-Therm
18.00: Sopron Basket–Salamanca (spanyol)
NŐI EURÓPA-KUPA
5. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00:
Botas (török)–SERCO UNI Győr
B-CSOPORT
18.00:
Ramla (izraeli)–NKA Universitas PEAC
FÉRFI NB I
18.00:
Kometa Kaposvári KK–Sopron KC
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Miami Heat–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1188 (Tv: Sport2)  

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

DECEMBER 9., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NEGYEDDÖNTŐ

16.00: Horvátország–Brazília (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Hollandia–Argentína (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ROMÁN SUPERLIGA
20. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Voluntari – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
18.30: DVTK Jegesmedvék–DEAC
18.40: Budapest JAHC–UTE

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Arconic-Alba Fehérvár–DEAC
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–MVM-OSE Lions

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
20.00:
MAFC-BME–Fino Kaposvár

SÍUGRÁS
11.45:
világkupa, Titisee Neustadt

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI USZODA
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Genesys OSC Újbuda–EPS-Honvéd
20.00: A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom Waterpolo
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Padova)
17.00:
Dunaújváros–Ekipe Orizzonte (olasz)
B-CSOPORT (Eger)
18.45:
FTC-Telekom Waterpolo–Sabadell (spanyol)
20.00: Tigra-ZF-Eger–Mataro (spanyol)
C-CSOPORT (Budapest)
18.45:
UVSE–Etnikosz Pireusz (görög)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

DECEMBER 10., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NEGYEDDÖNTŐ
16.00:
Marokkó–Portugália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Anglia–Franciaország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
22. FORDULÓ
13.00:
Blackburn Rovers–Preston North End (Tv: Arena4)
16.00: Swansea City–Norwich City (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.30 és 12.30:
férfi óriás-műlesiklás, Val d'Isere (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30: női óriás-műlesiklás, Sestriere  (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
Rögle–Skelleftea (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Kristiansand (norvég)–Baník Most (cseh) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
CS Magura Cisnadie (román)–Siófok KC, Nagydisznód (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Budai Farkasok-Rév Group
17.00: OTP Bank-Pick Szeged–Csurgói KK
18.00: HSA NEKA–Mol Tatabánya KC, Balatonboglár
18.00: Telekom Veszprém–CYEB-Budakalász
18.30: Ferencvárosi TC–HÉP-Cegléd
NŐI NB I
16.00:
Moyra-Budaörs–Alba Fehérvár KC
18.00: Praktiker-Vác–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Szolnoki Olajbányász–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: VBW CEKK Cegléd–E.ON ELTE BEAC
18.30: PINKK Pécsi 424–TFSE-MTK
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Miami Heat–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)

LÓSPORT
11.00:
ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc
15.00:
döntők
Profi gála, Belfast
21.00:
Michael Conlan–Karim Guerfi (Tv: Sport2)
Profi gála, Omaha
Vasárnap, 3.00:
Terence Crawford–David Avaneszjan  (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
18.30:
MÁV Előre SC-Foxconn–GreenPlan-VRCK

UFC
UFC 282, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Jan Blachowicz–Magomed Ankalajev (Tv: Sport1)
Vasárnap, 6.00: Jirí Procházka–Glover Teixeira (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI USZODA
18.45:
döntő
FÉRFI OB I
7. FORDULÓ
13.00:
KSI–BVSC-Zugló
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Padova)
17.00:
Dunaújváros–Plebiscito Padova (olasz)
B-CSOPORT (Eger)
18.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Mataro (spanyol)
19.45: Tigra-ZF-Eger–Sabadell (spanyol)
C-CSOPORT (Budapest)
18.00:
UVSE–Mediterrani (spanyol)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

DECEMBER 11., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
20. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00:
Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
15.00: HR-Rent Kozármisleny–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
15.45: Diósgyőri VTK–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
22. FORDULÓ
14.00:
Queens Park Rangers–Burnley (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.30 és 12.30:
férfi műlesiklás, Val d'Isere (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30: női műlesiklás, Sestriere (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–New York Jets (Tv: Arena4)
19.00: Cincinnati Bengals–Cleveland Browns
19.00: Dallas Cowboys–Houston Texans
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: New York Giants–Philadelphia Eagles
19.00: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens
19.00: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
22.05: Denver Broncos–Kansas City Chiefs
22.25: San Francisco 49ers–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)
22.25: Seattle Seahawks–Carolina Panthers
Hétfő, 2.20: Los Angeles Chargers–Miami Dolphins (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
17.40: Budapest JAHC–DVTK Jegesmedvék
18.00: Újpesti TE–FTC-Telekom
18.30: Debreceni EAC–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Pustertal Wölfe (olasz)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Odense (dán)–Ljlubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
14.00:
Rapid Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
SCM Gloria Buzau (román)–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.45:
SERCO UNI Győr–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós–Vasas Akadémia
18.00: DVTK-Hun-Therm–Ludovika Csata
18.00: Sopron Basket–NKA Universitas PEAC
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
New Orleans Pelicans–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
17.00:
Debreceni EAC–Pénzügyőr SE
18.00: Kistext JP Auto Mercedes–Kecskeméti RC

SÍUGRÁS
15.45:
világkupa, Titisee-Neustadt

VÍZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Padova)
10.00:
Dunaújváros–ZVL 1886 (holland)
B-CSOPORT (Eger)
11.45:
FTC-Telekom Waterpolo–Tigra-ZF-Eger
C-CSOPORT (Budapest)
12.45:
UVSE–Glilfada (görög)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

2023.02.04 14:20:35

Minden más foci nemzetisport.hu

Nagyon nem ment az NK Osijeknek Zágrábban a Lokomotiva ellen, megérdemelten nyertek a hazaiak.

2023.02.03 19:39:43

Minden más foci nemzetisport.hu

Így sakkozta ki magát a futballelitből a szaúd-arábiai Al-Naszrhoz szerződő Cristiano Ronaldo.

2023.02.03 19:05:32

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Feláldozható-e az élvezeti faktor az igazságosság oltárán?

2023.02.03 13:40:52

Minden más foci nemzetisport.hu

Nemzetek csúcstartói Cristiano Ronaldótól Zlatan Ibrahimovicon és Luigi Riván át Puskás Ferencig.

2023.02.02 21:32:58

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Az egyik legbefolyásosabb játékosügynök a világon egy brazil hölgy.