D. Á.
2022.11.07 08:30 Frissítve: 2022.11.12 17:17

Heti program: folytatódik a női kézi Eb; F1

Az előttünk álló héten hét közben és hétvégén is NB I-es és topligás meccseket rendeznek. Folytatódik a női kézilabda Európa-bajnokság, vasárnap pedig jön a Formula–1-es Brazil Nagydíj.

 

NOVEMBER 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: M4 Sport, Sport1)

EURÓPA-LIGA
13.00:
a rájátszás sorsolása (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
14.00:
a rájátszás sorsolása (Tv: M4 Sport)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 128 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Bracknell (VII.)–Ipswich Town (III.) (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
20.15:
ELTE-BEAC–Haladás VSE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
New Orleans Saints–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

NŐI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
C-CSOPORT
18.00:
Észak-Macedónia–Hollandia
20.30: Románia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
18.00: Németország–Montenegró (Tv: M4 Sport)
20.30: Spanyolország–Lengyelország

TENISZ
3.00:
WTA-világbajnokság, elődöntő, Fort Worth  (Tv: Match4)

 

NOVEMBER 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
18.00:
Kisvárda Master Good–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Kecskeméti TE–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
18.30:
Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
20.30: Bayern München–Werder Bremen (Tv: Arena4)
20.30: VfB Stuttgart–Hertha BSC
20.30: Bochum–Borussia Mönchengladbach

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
18.30:
Napoli–Empoli (Tv: Sport1)
18.30: Spezia–Udinese (Tv: Sport2)
20.45: Cremonese–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
19.00:
Elche–Girona (Tv: Spíler2)
20.00: Athletic Bilbao–Valladolid (Tv: Spíler1)
21.30: Osasuna–Barcelona (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
AFC Bournemouth–Everton (Tv: Match4)
20.45: Brentford–Gillingham FC
20.45: Bristol City–Lincoln City
20.45: Burnley–Crawley Town
20.45: Leicester City–Newport County
20.45: Milton Keynes Dons–Morecambe
20.45: Stevenage–Charlton Athletic

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (Ljubljana)
18.00:
Horvátország–Svájc
20.30: Norvégia–Magyarország
B-CSOPORT (Celje)
18.00:
Szerbia–Szlovénia
20.30: Dánia–Svédország

TENISZ
Billie Jean King-kupa, döntő, Glasgow
B-csoport
11.00:
Ausztrália–Szlovákia
C-csoport
17.00:
Nagy-Britannia–Kazahsztán

 

NOVEMBER 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
18.00:
Debreceni VSC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
18.15: Ferencvárosi TC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
16. FORDULÓ – élő eredménykövető

13.00: Soroksár SC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–HR-Rent Kozármisleny, Sényő – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
16.00: FC Ajka–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: ETO FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Tiszakécskei LC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
18.30:
1. FC Köln–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)
20.30: Eintracht Frankfurt–Hoffenheim
20.30: RB Leipzig–Freiburg (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
20.30: Schalke–Mainz
20.30: Union Berlin–Augsburg

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
18.30:
Lecce–Atalanta
18.30: Sassuolo–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Fiorentina–Salernitana (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Bologna (Tv: Sport1)
20.45: Torino–Sampdoria

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
19.00:
Almería–Getafe
19.00: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
20.00: Espanyol–Villarreal (Tv: Spíler1)
21.30: Mallorca–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Arsenal–Brighton & Hove Albion
20.45: Newcastle United–Crystal Palace
20.45: Nottingham Forest–Tottenham Hotspur
20.45:
Southampton–Sheffield Wednesday
20.45: West Ham United–Blackburn Rovers
20.45: Wolverhampton Wanderers–Leeds United
21.00: Liverpool–Derby County
21.00: Manchester City–Chelsea (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG,-CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT (Szkopje)
18.00:
Románia–Észak-Macedónia
20.30: Franciaország–Hollandia
D-CSOPORT (Podgorica)
18.00:
Montenegró–Lengyelország
20.30: Németország–Spanyolország

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–DVTK-Hun-Therim
A-CSOPORT
20.00:
Valencia (spanyol)–Atomerőmű KSC Szekszárd

RÖPLABDA
Férfi CEV-kupa, 1. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzés
19.30:
Volley Schönenwerd (svájci)–Fino Kaposvár
Női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, visszavágó
18.00:
Vasas Óbuda–Tenerife La Laguna (spanyol), Riz Levente Sport- és Rendezvényközpont

TENISZ
Billie Jean King-kupa, döntő, Glasgow
A-csoport
11.00:
Svájc–Olaszország
B-csoport
11.00:
Belgium–Szlovákia
C-csoport
17.00:
Spanyolország–Kazahsztán
D-csoport
17.00:
Egyesült Államok–Lengyelország

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
19.00:
Invictus SC (ob I/b)–BVSC-Zugló
19.15: Debreceni VSE-Master Good–Genesys OSC
19.30: KSI–A-Híd VasasPlaket
19.30: Tigra-ZF-Eger–PannErgy-Miskolci VLC
19.30: Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa
20.00: Budapesti Honvéd SE–Metalcom Szentes 
20.00: Szegedi VE–PVSK-Mecsek Füszért
20.30: FTC-Telekom Waterpolo–UVSE

 

NOVEMBER 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
19.00:
Budapest Honvéd–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
18.30:
Hellas Verona–Juventus (Tv: Sport1)
20.45: Lazio–Monza (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
19.00:
Rayo Vallecano–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.00: Valencia–Real Betis (Tv: Spíler1)
21.30: Real Madrid–Cádiz (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Manchester United–Aston Villa (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Carolina Panthers–Atlanta Falcons (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna (Budapest, Tüskecsarnok)
1. játéknap
18.00:
Olaszország–Ukrajna
18.30: Magyarország–Japán

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, I. CSOPORT (Ljubljana)
1. JÁTÉKNAP

A3–B2
A2–B3

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Hatay (török)–NKA Universitas PEAC
F-CSOPORT
18.30:
Kibirkstis (litván)–SERCO UNI Győr

TENISZ
Billie Jean King-kupa, döntő, Glasgow
A-csoport
11.00:
Kanada–Olaszország
B-csoport
11.00:
Belgium–Ausztrália
C-csoport
17.00:
Spanyolország–Nagy-Britannia
D-csoport
17.00:
Csehország–Lengyelország

 

NOVEMBER 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Nice (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30:
Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
20.45:
Empoli–Cremonese (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
18. FORDULÓ
20.00:
Sepsi OSK–Petrolul – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
16.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna (Budapest, Tüskecsarnok)
2. játéknap
15.00:
Franciaország–Japán
18.30: Szlovénia–Olaszország

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
II. CSOPORT (Szkopje)
1. JÁTÉKNAP

C3–D2
C2–D3
FÉRFI NB I
18.00:
HSA NEKA–HE-DO B.Braun Gyöngyös, Balatonboglár
18.00: Budai Farkasok-Rév Group–Telekom Veszprém, Budaörs
18.30: Mol Tatabánya KC–HÉP-Cegléd

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
MÁSODIK SZAKASZ
K-CSOPORT, 3. FORDULÓ (Szarajevó)
20.00:
Bosznia-Hercegovina–Magyarország
NŐI NB I
16.00:
PINKK Pécsi 424–Vasas Akadémia
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Magyarország–Üzbegisztán, Szombathely

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, 11. ÁLLOMÁS, MANDALIKA
Szombat, 1.30:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 2.45: SSP, Superpole (Tv: Arena4)
Szombat, 3.30: SBK, Superpole (Tv: Arena4)
Szombat, 5.00: SSP, 1. verseny (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 4. forduló
18.00:
Szent Benedek RA–KNRC

TENISZ
Billie Jean King-kupa, rájátszás, Nagyvárad
14.00:
Románia–Magyarország
Billie Jean King-kupa, döntő, Glasgow
A-csoport
11.00:
Svájc–Kanada
D-csoport
17.30: Csehország–Egyesült Államok

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
11.45:
A-Híd VasasPlaket–KSI
14.00: Metalcom Szentes–Budapesti Honvéd SE
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Szegedi VE
19.30: Genesys OSC–Debreceni VSE-Master Good
19.30: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
20.00: UVSE–FTC-Telekom Waterpolo
20.00: BVSC-Zugló–Invictus SC (ob I/b)

 

NOVEMBER 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
14.15:
Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
16.00: Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.15: Zalaegerszegi TE FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Brentford (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Everton
16.00: Liverpool–Southampton (Tv: Spíler1)
16.00: Nottingham Forest–Crystal Palace
16.00: Tottenham Hotspur–Leeds United (Tv: Match4)
16.00: West Ham United–Leicester City (Tv: Spíler2)
18.30: Newcastle United–Chelsea (Tv: Spíler1)
20.45: Wolverhampton Wanderers–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
17.00:
Lens–Clermont
21.00: Rennes–Toulouse (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Bochum
15.30: Hertha BSC–1. FC Köln
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Bayer Leverkusen–VfB Stuttgart
15.30: Werder Bremen–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
18.30: Schalke–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Udinese (Tv: Sport1)
18.00: Sampdoria–Lecce (Tv: Sport1)
20.45: Bologna–Sassuolo

SPANYOL KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
AZ ÉLVONALBELI CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
16.00:
Barbadas-Benrraces–Valladolid
16.00: Fuentes–Osasuna
18.30: Alcora–Elche
18.30: Autol–Mallorca
21.00: Rincon–Espanyol
21.00: Santa Amalia–Villarreal
22.00: Almazan–Atlético Madrid

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
18. FORDULÓ
15.00:
Trencín–DAC 1904 – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Lech/Zuers
18.00:
női párhuzamos óriás-műlesiklás

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Clemson–Louisville (Tv: Arena4)

DARTS
Grand Slam of Darts, Wolverhampton
14.00 és 20.00:
csoportkör (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
16.30:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: sprintfutam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna (Budapest, Tüskecsarnok)
3. játéknap
15.00:
Magyarország–Franciaország
18.30: Ukrajna–Szlovénia

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
I. CSOPORT (Ljubljana)
2. JÁTÉKNAP

A1–B1
A2–B2
FÉRFI NB I
17.00:
CYEB-Budakalász–Balatonfüredi KSE
18.00: Csurgói KK–Ferencvárosi TC
18.00: Sport36-Komló–Dabas KC
18.00: Fejér B.Á.L.-Veszprém–Pick Szeged

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Debreceni EAC–MVM-OSE Lions
NŐI NB I
16.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
18.00: TFSE-MTK–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, 11. ÁLLOMÁS, MANDALIKA
6.30: SBK, 1. verseny (Tv: Arena4)
Vasárnap, 3.30: SBK, Superpole race (Tv: Arena4)
Vasárnap, 5.00: SSP, 2. verseny (Tv: Arena4)

RALI
9.30:
Zemplén rali, az országos bajnokság 7. (utolsó) futama, Szerencs, 1. nap

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
18.30:
MÁV Előre SC-Foxconn–Pénzügyőr SE
Női Extraliga, alapszakasz, 4. forduló
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–MTK Budapest
18.00: Fatum-Nyíregyháza–Vasas Óbuda
19.00: Újpesti TE–MÁV Előre SC-ST. Solar

TENISZ
Billie Jean King-kupa, rájátszás, Nagyvárad
12.00:
Románia–Magyarország
Billie Jean King-kupa, döntő, Glasgow
11.00 és 17.00:
elődöntő

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

19.30: Tigra-ZF-Eger–PannErgy-Miskolci VLC

 

NOVEMBER 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
13.30:
Mol Fehérvár FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.45: Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Vasas FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
17. FORDULÓ – élő eredménykövető
11.30:
MTK Budapest–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–FC Ajka – élőben az NSO-n!
15.00: Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
15.00: HR-Rent Kozármisleny–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
15.00:
Brighton & Hove Albion–Aston Villa (Tv: Match4)
17.30: Fulham–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
13.00:
PSG–Auxerre (Tv: Match4)
15.00: Brest–Troyes
15.00: Lille–Angers
15.00: Montpellier–Reims
15.00: Nantes–Ajaccio
17.05: Strasbourg–Lorient
20.45: Monaco–Olympique Marseille (Tv: Match4)

HORVÁT 1.HNL
17. FORDULÓ
15.00:
Sibenik–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Mainz–Eintracht Frankfurt
17.30: Freiburg–Union Berlin (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30:
Atalanta–Internazionale (Tv: Sport1)
15.00: Roma–Torino (Tv: Sport1)
15.00: Monza–Salernitana
15.00: Verona–Spezia
18.00: Milan–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Lazio (Tv: Sport1)

SPANYOL KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
AZ ÉLVONALBELI CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
12.00:
Mollerussa–Rayo Vallecano
12.00: Quintanar–Girona
16.00: CD Algar–Celta Vigo
16.00: Velarde–Sevilla
17.00: Yeclano–Granada
18.30: R. Union–Cádiz
18.30: San Roque–Getafe
19.00: Cazalegas–Real Sociedad
21.00: Alzia–Athletic Bilbao
21.00: Arenteiro–Almería

SZERB SZUPERLIGA
19. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Radnicski Nis – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Lech/Zuers
16.00:
férfi párhuzamos óriás-műlesiklás

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
15.30:
Tampa Bay Buccaneers–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)
19.00: Buffalo Bills–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Kansas City Chiefs–Jacksonville Jaguars
19.00: Miami Dolphins–Cleveland Browns
19.00: New York Giants–Houston Texans
19.00: Pittsburgh Steelers–New Orleans Saints
19.00: Tennessee Titans–Denver Broncos
22.05: Las Vegas Raiders–Indianapolis Colts
22.25: Green Bay Packers–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Rams–Arizona Cardinals
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)

DARTS
Grand Slam of Darts, Wolverhampton
14.00 és 20.00:
csoportkör (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
19.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna (Tüskecsarnok)
11.30, 15.00, 18.30:
helyosztók

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
II. CSOPORT (Szkopje)
2. JÁTÉKNAP

C1–D1
C2–D2

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Ludovika Csata–VBW CEKK Cegléd
17.00: SERCO UNI Győr–NKA Universitas PEAC
17.15: DVTK-Hun-Therm–E.ON ELTE BEAC

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, 11. ÁLLOMÁS, MANDALIKA
6.30: SBK, 2. verseny (Tv: Arena4) 

RALI
Japán rali, a vb 13. (utolsó) futama, Tojota
9.50: Zemplén rali, az országos bajnokság 7. (utolsó) futama, Szerencs, 2. nap

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
17.00:
Fino Kaposvár–GreenPlan-VRCK
18.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME
18.00: Kistext JP Auto Mercedes–DEAC

TENISZ
Billie Jean King-kupa, döntő, Glasgow
15.00:
döntő
ATP-világbajnokság, Torino

2023.01.26 23:12:33

Minden más foci nemzetisport.hu

ALAPVONAL. A Nordsjaelland keretének 88 százalékát már 2019-ben is saját nevelésű játékosok alkották, a végső cél a 100 százalék. Ez természetesen együtt jár a fiatalítással is, amit jól mutat, hogy például a 2022–2023-as idényben októberig 22 játékost szerepeltettek, közülük 17-en legfeljebb 21 évesek voltak.

2023.01.25 19:31:39

Minden más foci nemzetisport.hu

Az egyetlen edző, aki (az európai Szuperkupát leszámítva) az összes kontinentális fináléját megnyerte.

2023.01.23 15:13:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Az 1966-os liverpooli brazilveréstől a három évvel későbbi, franciaországi kiábrándulásig.