D. Á. 2020.10.05 14:32 Frissítve: 2020.10.08 20:46

Heti program: Bulgáriában és Szerbiában játszik a magyar válogatott

Csütörtökön jön a labdarúgó Nemzetek Ligája rájátszásának elődöntője, amely az Európa-bajnokság pótselejtezőjével ér fel: a magyar válogatott Bulgáriával néz farkasszemet, a találkozót természetesen élőben követhetik a honlapunkon. Szombaton és vasárnap az NL 3. fordulója következik, a hét utolsó napján Magyarország a B-liga 3. csoportjában Szerbiával mérkőzik meg! A héten lesz Magyar Kupa is, a 6. fordulóban pályán az Újpest és a DVTK. Az autó- és motorsport kedvelői vasárnap Formula–1-et és MotoGP-t nézhetnek a tévében. Folytatódik az NBA Finals, az NFL alapszakasza és az MLB rájátszása.

 

OKTÓBER 5., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
17.15:
a magyar labdarúgó-válogatott doorstep-sajtótájékoztatója (Illovszky Rudolf Stadion)

FÉRFI FUTSAL NB I
5. FORDULÓ
18.30:
Nyírgyulaj–Dunaferr
19.00: Kecskemét–Berettyóújfalu

NÉMET 2. BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30:
Nürnberg–Darmstadt (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
Kedd, 1.05:
Kansas City Chiefs–New England Patriots
Kedd, 2.50: Green Bay Packers–Atlanta Falcons (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
22.00:
Houston Astros–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Nyeftehimik–Metallurg Magnyitogorszk (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
12.25: Giro d'Italia, 3. szakasz, Enna–Etna, 150 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NBA FINALS, 3. MÉRKŐZÉS
Hétfő, 1.30:
Los Angeles Lakers–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
nyolcaddöntő (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)
11.00: Fucsovics Márton–Andrej Rubljov (orosz, 13.) – élőben az NSO-n!

 

OKTÓBER 6., KEDD

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
22.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
19.00:
1. nap (Tv. Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Újpesti TE–Corona Brasov Wolves (romániai)
18.40: Opten Vasas HC–Gyergyói Hoki Klub (romániai)

KERÉKPÁR
12.10: Giro d'Italia, 4. szakasz, Catania–Villafranca Tirrena, 140 km (Tv: Eurosport 2)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
THW Kiel–Hannover (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár 
NBA FINALS, 4. MÉRKŐZÉS
Szerda, 3.00:
Miami Heat–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
negyeddöntő (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

 

OKTÓBER 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
10.15: a magyar labdarúgó-válogatott doorstep-sajtótájékoztatója (Illovszky Rudolf Stadion)
20.20: a magyar labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója (Szófia, Vaszil Levszki Nemzeti Stadion)

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
14.00:
Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I)
14.00: Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport)
14.00: Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
14.00:
VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
14.00: Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.45:
Örményország–Albánia (Tv: Sport1)
17.45: Dánia–Feröer (Tv: Sport1)
17.45: Észtország–Litvánia (Tv: Sport2)
20.30: Németország–Törökország (Tv: Sport2)
20.30: Portugália–Spanyolország (Tv: Sport2)
20.45: Hollandia–Mexikó
20.45: Olaszország–Moldova
20.45: Svájc–Horvátország
21.10: Franciaország–Ukrajna

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
Csütörtök, 1.00:
rájátszás, New York Yankees–Tampa Bay Devil Rays (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
19.00:
2. nap (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Debreceni EAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
12.25: Giro d'Italia, 5. szakasz, Mileto–Camigliatello Silano, 225 km (Tv: Eurosport2)
16.30: Pro Sorozat, Fleche Brabanconne (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.30:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
18.00: Balatonfüredi KSE–Dabasi KC VSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
PVSK-Veolia–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–OSE Lions
18.00: Szolnoki Olajbányász–DEAC
18.00: Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Kaposvári KK–Egis Körmend
20.00: Sopron KC–Jászberényi KSE
NŐI NB I
17.30:
Sopron Basket–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.30:
Aluinvent DVTK–VBW CEKK Cegléd
19.00: TFSE-MTK–Ludovika-FCSM Csata
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
19.30: PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
19.30: Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
Grand Slam-torna (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
17.30:
OSC–Tatabánya
19.00: PVSK Mecsek Füszért–A-Híd VasasPlaket
19.15: Debreceni VSE–Szeged

 

OKTÓBER 8., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA, RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ
A-LIGA
20.45: Bulgária–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Izland–Románia (Tv: Sport1)
B-LIGA
20.45: Bosznia-Hercegovina–Észak-Írország
20.45: Szlovákia–Írország
C-LIGA
20.45: Norvégia–Szerbia
20.45: Skócia–Izrael
D-LIGA
18.00: Grúzia–Fehéroroszország (Tv: Sport1)
20.45: Észak-Macedónia–Koszovó

VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
DÉL-AMERIKA
1. FORDULÓ
Péntek, 0.30:
Paraguay–Peru
Péntek, 0.45: Uruguay–Chile
Péntek, 2.10: Argentína–Ecuador  

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
18.15:
Svédország–Oroszország (Tv: Sport2)
20.45: Anglia–Wales (Tv: Sport2)
20.45: Belgium–Elefántcsontpart

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Chicago Bears–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB
Péntek, 1.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
20.00:
3. nap (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.25: Giro d'Italia, 6. szakasz, CastroVillari–Matera, 188 km (Tv: Eurosport 2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
Grand Slam-torna (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
18.30:
UVSE Hunguest Hotels–Eger (Tv: M4 Sport)


OKTÓBER 9., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
MTK–Vasas (NB II)

NB II
8. FORDULÓ
17.00:
Csákvár–Dorog – élőben az NSO-n!

FÉRFI FUTSAL NB I
6. FORDULÓ
18.30:
Berettyóújfalu–Nyírgyulaj
19.35:
Aramis–Veszprém
20.15:
Dunaferr–FTC (Tv: M4 Sport)

VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
DÉL-AMERIKA
1. FORDULÓ
Szombat, 1.30:
Kolumbia–Venezuela
Szombat, 2.30: Brazília–Bolívia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
22.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
20.00:
4. nap (Tv: Arena4)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
9.00:
Poznan

FORMULA–1
EIFEL NAGYDÍJ, NÜRBURGRING
11.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Slovan Bratislava (szlovák)
OSZTRÁK ICE LIGA, ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.30: FTC-Telekom–Corona Brasov Wolves (romániai)

KERÉKPÁR
12.55: Giro d'Italia, 7. szakasz, Matera–Brindisi, 143 km (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–MTK Budapest, Érd – Elhalasztva
17.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
NBA FINALS, 5. MÉRKŐZÉS
Szombat, 3.00:
Los Angeles Lakers–Miami Heat (Tv: Sport1)

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fino Kaposvár–Kecskeméti RC (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
Grand Slam-torna (Tv: Eurosport1)

OKTÓBER 10.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
14.00:
Toponár SE (megyei I.)–Puskás Akadémia FC
19.15: a 7. forduló (a 32 közé jutásért) sorsolása (Tv: M4 Sport)

NB III
13. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: Salgótarján–Kisvárda II
15.00:
Tiszafüred–Cegléd
15.00: Balassagyarmat–Tiszakécske
15.00: Hatvan–Gyöngyös
15.00: Tállya–Jászberény
15.00: Putnok–DVTK II
15.00: Sényő–DVSC II
15.00: BVSC–Tiszaújváros
A Mezőkövesd II–Sajóbábony mérkőzést november 11-re, az Eger–Füzesgyarmat találkozót december 10-re halasztották.
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Honvéd II
11.00: FTC II–Hódmezővásárhely
15.00: Kozármisleny–Szekszárd
15.00: Taksony–ESMTK
15.00: Körösladány–Dabas-Gyón
15.00: FC Dabas–Szegedi VSE
15.00: Monor–Rákosmente
15.00: Majos–Iváncsa
15.00: Paks II–Vác
17.00: Kecskemét–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Veszprém
11.00: Fehérvár II–Pápa
15.00: BKV Előre–Tatabánya
15.00: Balatonfüred–Nagyatád
15.00: Nagykanizsa–Ménfőcsanak
15.00: Mosonmagyaróvár–THSE-Szabadkikötő
15.00: ZTE II–Lipót
15.00: Komárom–Sopron
15.00: Érd–III. Kerületi TVE
15.00: Gárdony–Bicske

NEMZETEK LIGÁJA
3. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
20.45:
Ukrajna–Németország, Kijev (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Spanyolország–Svájc, Madrid (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
15.00:
Luxemburg–Ciprus, Luxembourg
15.00: Montenegró–Azerbajdzsán, Podgorica
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Feröer–Lettország, Tórshavn (Tv: Sport2)
20.45: Andorra–Málta, Andorra La Vella
2. CSOPORT
18.00:
Liechtenstein–Gibraltár, Vaduz

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
WORLD GRAND PRIX
20.00:
5. nap, negyeddöntő (Tv: Arena4)

DUATLON
13.30: Sprint távú ob, Balatonboglár

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
9.00:
Poznan

FORMULA–1
EIFEL NAGYDÍJ, NÜRBURGRING
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.45:
Újpesti TE–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
12.25: Giro d'Italia, 8. szakasz, Giovinazzo–Vieste, 200 km (Tv: Eurosport2)
HEGYIKERÉKPÁROS-VILÁGBAJNOKSÁG, LEOGANG
12.15:
felnőtt női (Benkó Barbara)
14.45: felnőtt férfi (Palumby Zsombor)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.45:
Metz (francia)–Krim Ljubljana (szlovén)
18.00: Győri Audi ETO KC–Odense HB (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.30:
Dabasi KC VSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
NŐI NB I
18.00:
Boglári Akadémia-SZISE–DVSC Schaeffler – Elhalasztva
18.00: Érd–Motherson Mosonmagyaróvári KC – Elhalasztva

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Sopron KC
18.00: OSE Lions–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Szolnoki Olajbányász
18.00: Debreceni EAC–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Egis Körmend–PVSK-Veolia 
NŐI NB I
18.00:
TFSE-MTK–PINKK-Pécsi 424
18.00: PEAC-Pécs–ELTE BEAC Újbuda
18.00: Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.30: Aluinvent DVTK–Ludovika-FCSM Csata
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Uni Győr MÉLY-ÚT 

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, UNCASVILLE
Vasárnap, 3.00:
Szergej Lipinyec–Kudratillo Abdukahorov (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
Debreceni EAC–Dunaferr
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
MTK Budapest–Swietelsky-BRSE, Ilyés-Aramis Sportcsarnok (zárt kapus)
18.00: Újpesti TE–Diósgyőri VTK
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Szent Benedek RA
19.45: Vasas Óbuda–Fatum Nyíregyháza (zárt kapus)

SAKK
10.00: 6. Világsakkfesztivál (online)

SPORTLÖVÉSZET
Trap vegyes páros országos bajnokság (Balatonfűzfő)

TÁJFUTÁS
10.00: Normál távú terepfutó ob, Pécs

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
Grand Slam-torna (Tv: Eurosport 1) – élőben az NSO-n!

UFC
FIGHT NIGHT, ABU-DZABI
Vasárnap, 2.00:
Marlon Moraes–Cory Sandhagen

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
9. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–KSI SE
13.00: Eger–A-Híd VasasPlaket
16.00: Tatabánya–Kaposvári VK
16.45: Szolnoki Dózsa–OSC
17.00: Debreceni VSE–PannErgy-Miskolci VLC
18.00: Metalcom Szentes–BVSC Zugló
19.00: PVSK Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo
19.30: Budapesti Honvéd SE–Szeged


OKTÓBER 11., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
3. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Hollandia, Zenica
20.45: Lengyelország–Olaszország, Gdansk (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
2. CSOPORT
18.00:
Anglia–Belgium, London (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Izland–Dánia, Reykjavík
3. CSOPORT
18.00:
Horvátország–Svédország, Zágráb
20.45: Franciaország–Portugália, Saint-Denis (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Norvégia–Románia, Oslo
20.45: Észak-Írország–Ausztria, Belfast
2. CSOPORT
20.45:
Izrael–Csehország, Haifa
20.45: Skócia–Szlovákia, Glasgow
3. CSOPORT
20.45:
Szerbia–MAGYARORSZÁG, Belgrád (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Oroszország–Törökország, Moszkva
4. CSOPORT
15.00:
Írország–Wales, Dublin
18.00: Finnország–Bulgária, Helsinki
C-DIVÍZIÓ
2- CSOPORT
18.00:
Észtország–Észak-Macedónia, Tallinn
18.00: Örményország–Grúzia, Jereván
3. CSOPORT
20.45:
Koszovó–Szlovénia, Prishtina
20.45: Görögország–Moldova, Athén
4. CSOPORT
15.00:
Kazahsztán–Albánia, Almati
18.00: Litvánia–Fehéroroszország, Vilnius

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

5. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Carolina Panthers
19.00: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)19.00: Houston Texans–Jacksonville Jaguars
19.00: Kansas City Chiefs–Las Vegas Raiders
19.00: New England Patriots–Denver Broncos
19.00: New York Jets–Arizona Cardinals
19.00: Pittsburgh Steelers–Philadelphia Eagles
19.00: Tennessee Titans–Buffalo Bills
19.00: Washington Football Team–Los Angeles Rams
22.05: San Francisco 49ers–Miami Dolphins
22.25: Cleveland Browns–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)
22.25: Dallas Cowboys–New York Giants
Hétfő, 2.20: Seattle Seahawks–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB
Hétfő, 1.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

DUATLON
11.00: Vegyes váltó ob, Balatonboglár

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
9.00:
Poznan

FORMULA–1
EIFEL NAGYDÍJ, NÜRBURGRING
14.10:
F1-es futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA
17.00:
HC Banská Bystrica (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák)
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov Wolves (romániai)
17.40: Opten Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: MAC HKB Újbuda–Gyergyói Hoki Klub (romániai)

KERÉKPÁR
13.30: Giro d'Italia, 9. szakasz, San Salvo–Roccaraso, 207 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Esbjerg (dán)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Dortmund (német)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.45:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)
17.00: Budakalász–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Jászberényi KSE–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RALI
Szardínia rali, a világbajnokság 6. futama, Alghero
Vértes rali, az országos bajnokság 4. futama, Mór

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME

SPORTLÖVÉSZET
Dupla trap országos bajnokság (Sarlóspuszta)

TÁJFUTÁS
10.00: Pontgyűjtő terepfutó csapat ob, Pécs

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
női páros döntő (Tv: Eurosport1)
15.00: férfi egyes döntő (Tv: Eurosport1)

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.