D. Á. 2020.08.31 15:26 Frissítve: 2020.09.05 14:32

Heti program: a törökök és az oroszok ellen játszik a magyar válogatott

Az előttünk álló héten a labdarúgó Nemzetek Ligája-mérkőzések kerülnek reflektorfénybe. Csütörtökön a magyar válogatott Törökország ellen lép pályára, a németek a spanyolokkal találkoznak. Pénteken bepótolják az NB I 2. fordulójából elmaradt Kisvárda–Puskás Akadémia találkozót. Szombaton Anglia Izland ellen játszik, de lesz még Svédország–Franciaország és Portugália–Horvátország összecsapás is. A hét utolsó napján ismét pályán Magyarország: Marco Rossi csapata Oroszországot fogadja a Puskás Arénában. Ezen a héten beindul az élet a magyar kézilabdában, a Formula–1 Olaszországból jelentkezik. Folytatódnak az NBA és az MLB izgalmai is.

AUGUSZTUS 31., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00: A selejtező 3. fordulójának sorsolása – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
13.00:
A selejtező 2. fordulójának sorsolása – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
Fenerbahce (török)–Antalyaspor (török) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Toronto Blue Jays–Baltimore Orioles (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
12.10: Tour de France, 3. szakasz, Nizza–Sisteron, 198 km (Tv: Eurosport1)
12.30:
Tour de Hongrie, 3. szakasz, Karcag–Nyíregyháza, 182 km (Tv: M4 Sport)

TENISZ
17.00:
US Open, New York (Tv: Eurosport1 és Eurosport2)
férfi és női egyes, 1. forduló (a 64 közé jutásért)
Benne, várhatóan 21.30 körül: Balázs Attila–Mihail Kukuskin (kazah) – élőben az NSO-n!

SZEPTEMBER 1., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ
12.00:
a 4. forduló (playoff) sorsolása – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ
13.00:
a 3. forduló sorsolása – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
Besiktas (török)–Sivasspor (török) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.20: Tour de France, 4. szakasz, Sisteron–Orcieres-Merlette, 160,5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
15.00: Tour de Hongrie, 4. szakasz, Sárospatak–Kazincbarcika, 180 km (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Érd (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 2.30:
Denver Nuggets–Utah Jazz (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

SZEPTEMBER 2., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.30:
Real Betis (spanyol)–Almeria (spanyol) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 0.40:
Toronto Blue Jays–Miami Marlins (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
13. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.05: Tour de France, 5. szakasz, Gap–Privas, 183 km (Tv: Eurosport1)
15.00: Tour de Hongrie, 5. (utolsó) szakasz, Miskolc–Gyöngyös–Kékestető, 188 km (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Csurgói KK (Tv: M4 Sport)
19.45: Orosházi FKSE-Linamar–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
11.00: A szövetség tisztújító közgyűlése (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, XIV., Istvánmezei út 1-3.)

TENISZ
17.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
2. FORDULÓ
16.00:
Tatabánya–A-Híd VasasPlaket
18.00: Szolnoki Dózsa–BVSC-Zugló
18.00: Eger–Kaposvári VK
19.00: PVSK Mecsek Füszért–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: OSC–KSI SE
19.30: Budapesti Honvéd SE–Debreceni VSE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Szegedi VE

SZEPTEMBER 3., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
20.45:
Ukrajna–Svájc, Lviv
20.45: Németország–Spanyolország, Stuttgart (Tv: Sport1)
B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Törökország–MAGYARORSZÁG, Sivas (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Oroszország–Szerbia, Moszkva
4. CSOPORT
20.45:
Bulgária–Írország, Szófia
20.45: Finnország–Wales, Helsinki
C-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Moldova–Koszovó, Parma
20.45: Szlovénia–Görögország, Ljubljana
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Lettország–Andorra, Riga (Tv: Sport1)
20.45: Feröer-szigetek–Málta, Tórshavn

NŐI NB I
4. FORDULÓ
18.00:
Haladás–MTK (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
14. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
11.55:
Tour de France, 6. szakasz, Le Teil–Mont Aigoual, 191 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA
Péntek, 1.00:
rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2) 

TENISZ
17.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2) 

SZEPTEMBER 4., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Olaszország–Bosznia-Hercegovina, Firenze (Tv: Sport1)
20.45: Hollandia–Lengyelország, Amszterdam
B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Románia–Észak-Írország, Bukarest
20.45: Norvégia–Ausztria, Oslo
2. CSOPORT
20.45:
Skócia–Izrael, Glasgow
20.45: Szlovákia–Csehország, Pozsony
C-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
18.00:
Litvánia–Kazahsztán, Vilnius (Tv: Sport1)
20.45: Fehéroroszország–Albánia, Minszk

NB I
2. FORDULÓ
20.00:
Kisvárda–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
15. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport2)

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
11.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00:
Formula–3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
15.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.55: Formula–2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
13.20:
Tour de France, 7. szakasz, Millau–Lavaur, 168 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Ferencvárosi TC–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Motherson Mosonmagyaróvár
18.00: Boglári Akadémia-SZISE–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE
FÉRFI SEHA LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, ZÁRA (ZADAR)
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz)
20.30: Vardar Szkopje (északmacedón)–PPD Zagreb (horvát) 

TENISZ
17.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2) 


SZEPTEMBER 5., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT
18.00:
Izland–Anglia, Reykjavík (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Dánia–Belgium, Koppenhága
3. CSOPORT
20.45:
Svédország–Franciaország, Solna (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Portugália–Horvátország, Porto (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
C-LIGA
1. CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Luxemburg, Baku
18.00: Ciprus–Montenegró, Nicosia (Tv: Sport2)
2. CSOPORT
15.00:
Észak-Macedónia–Örményország, Szkopje (Tv: Sport1)
18.00: Észtország–Grúzia, Tallinn
D-LIGA
2. CSOPORT
15.00:
Gibraltár–San Marino, Gibraltár (Tv: Sport2)

NB III
8. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
16.30: Kisvárda II–Eger SE
16.30: Sajóbábonyi VSE–Ceglédi VSE
16.30: TFC Tiszaújváros–Tiszakécskei LC
16.30: Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE
16.30: Diósgyőri VTK II–Tiszafüredi VSE
16.30: Jászberényi FC–Salgótarjáni BTC
16.30: Gyöngyösi AK–Mezőkövesd II
16.30: FC Hatvan–Sényő
16.30: Tállya KSE–Putnok FC

Füzesgyarmat–BVSC-Zugló – elhalasztva

KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Körösladányi MSK
16.30: Hódmezővásárhelyi FC–ESMTK
16.30: Vác FC–Dabas-Gyón
16.30: Iváncsa KSE–Taksony SE
16.30: Rákosmente FC–Kozármisleny
16.30: Szegedi VSE–FTC II
16.30: Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE
16.30: Dunaújváros–Paksi FC II
16.30: FC Dabas–Újpest FC II
16.30: Monor–Majosi SE

NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Mosonmagyaróvár
16.30: Tatabányai SC–Gárdony
16.30: III. Kerületi TVE–Nagyatádi FC
16.30: Lipót–Puskás Akadémia II
16.30: Ménfőcsanak–Érdi VSE
16.30: Nagykanizsa–ZTE II
17.30:
SC Sopron–VLS Veszprém
18.00: Pápai Perutz FC–BKV Előre
Bicskei TC–Komárom VSE – elhalasztva
THSE-Szabadkikötő–Balatonfüredi FC – elhalasztva

ANGOL LIGAKUPA
1. FORDULÓ
13.00:
Derby County (II.)–Barrow (IV.) (Tv: Digi Sport1)
15.15: Walsall (IV.)–Sheffield Wednesday (II.) (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Marshall–Eastern Kentucky (Tv: Aréna4)
22.30: Texas–SMU (Tv: Aréna4)

FOGATHAJTÁS
9.00:
Vecsés Kupa, maratonhajtás

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
10.00:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40:
Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 1.30: Philadelphia Flyers–New York Islanders (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.25: Tour de France, 8. szakasz, Cazeres-sur-Garonne–Loudenvielle, 141 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
19.00: a januári, egyiptomi férfi világbajnokság csoportsorsolása, Gíza
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Budakalász
18.00: Dabasi KC VSE–Veszprémi KSE
18.00: Sport36-Komló–SBS-Eger
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Orosházi FKSE-Linamar
20.00: Balatonfüredi KSE–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
16.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Váci NKSE (Tv: M4 Sport)
18.00: MTK Budapest–Alba Fehérvár KC
18.15: Siófok KC–Érd (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 3.00:
Los Angeles Clippers–Denver Nuggets (Tv: Sport2)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.30:
Alba Fehérvár–Kaposvári KK
18.00: Falco-Vulcano Energia Szombathely KC–ZTE

MOTORSPORT
11.00:
Superbike-vb, superpole (Tv: Eurosport1)
14.00: Superbike-vb, 1. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
17.00: US OPEN, NEW YORK (Tv: Eurosport1, Eurosport2) 
FÉRFI EGYES, 3. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)
körülbelül 20.30:
Fucsovics Márton–Frances Tiafoe (amerikai) – élőben az NSO-n!

TRIATLON
Egyéni világbajnokság, Hamburg

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Alistair Overeem–Augusto Sakai (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
18.00:
A-Híd VasasPlaket–Szegedi VSE
19.00: Pécsi VSK-Mecsek Füszért–Debreceni VSE

SZEPTEMBER 6.,VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÁS
NEMZETEK LIGÁJA, 2. FORDULÓ

A-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
20.45:
Spanyolország–Ukrajna, Madrid (Tv: Sport1)
20.45: Svájc–Németország, Bázel (Tv: Sport2)
B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00: MAGYARORSZÁG
–Oroszország, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Szerbia–Törökország, Belgrád
4. CSOPORT
15.00:
Wales–Bulgária, Cardiff (Tv: Sport1)
18.00: Írország–Finnország, Dublin (Tv: Sport1)
C DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00:
Szlovénia–Moldova, Ljubljana
20.45: Koszovó–Görögország, Pristina
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
15.00:
Andorra–Feröer-szigetek, Andorra La Vella (Tv: Sport2)
20.45: Málta–Lettország, Ta'Qali 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FOGATHAJTÁS
9.00:
Vecsés Kupa, akadályhajtás

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.00:
Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
13.00: Tour de France, 9. szakasz, Pau-Laruns, 153 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA LIGA, NÉGYES DÖNTŐ, ZÁRA (ZADAR)
HELYOSZTÓK
18.00:
bronzmérkőzés
20.30: döntő

RALI
Észt-rali, a világbajnokság 4. futama, Tartu
Eger-rali, az országos bajnokság 2. futama, Eger

SZABADIDŐSPORT
35. Wizz Air Budapest Félmaraton, ELTE Lágymányosi Campus, 8.00

TENISZ
17.00:
US Open, New York (Tv: Eurosport1 és Eurosport2)

TRIATLON
Vegyes váltó világbajnokság, Hamburg

 

 

 

 

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.