NS-infó: távozik a Nafta magyar sikeredzője, Bozsik József

A Nemzeti Sport Szlovéniából származó információi szerint eldőlt, hogy a következő, élvonalbeli idényben már nem Bozsik József lesz az NK Nafta vezetőedzője, a csapatot az élvonalba egy év szünet után visszajuttató szakember a szerződése lejártával távozik a klubtól.
Az Aranycsapat legendás játékosának, Bozsik Józsefnek az unokája, illetve a volt szövetségi kapitány, Bozsik Péter fia irént értesüléseink szerint több klub is érdeklődött Magyarországról és Szlovéniából is, mióta osztályozón – a bajnokságban elért 2. hely után – sikerült kivívnia a feljutást az NK Naftával. Lendván is szóba került, hogy szerződést hosszabbítanak a 38 éves szakemberrel, de egy úgy tudjuk, egy új gazdasági modellre vált a klub, ami miatt végül az edzőváltás mellett döntött a vezetőség.
Bozsik József 2023 júliusa óta 106 meccsen irányította a Naftát, a mérlege 53 győzelem, 21 győzelem, 32 vereség.

Vb 2026: Bozsik József meze is New Yorkban

Újra az élvonal kapujában a lendvai csapat

Nem nyert a Nafta, osztályozót játszik a feljutásért






