Zenit: két orosz válogatottat is szerződtettek

MTI MTIMTI MTI
2017.06.28. 18:55
A Zenit szerződtette az orosz labdarúgó-válogatott két játékosát, Alekszandr Jerokint és Dmitrij Polozt.

A két futballista a nemzeti csapat mindhárom mérkőzésén pályára lépett a jelenleg is zajló Konföderációs Kupán. Az előző szezonban mindketten a Rosztov együttesében szerepeltek, de szabadon igazolhatóvá váltak, miután az idény végén lejárt a szerződésük.

A Zenitnél nagy átalakulások zajlanak a játékoskeretben és a vezetői struktúrában is: idén csak a harmadik helyen végeztek a bajnokságban, így egymást követő két évben nem sikerült kiharcolniuk a Bajnokok Ligája-indulást. A csapat új vezetőedzője az olasz Roberto Mancini.

Legfrissebb hírek

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

Ousmane Dembélé és a PSG egyelőre nem akar szerződéshosszabbításról tárgyalni

Francia labdarúgás
2026.04.13. 14:59

Ciro Immobile a francia bajnokságba tart

Francia labdarúgás
2026.01.31. 11:20

Edin Dzeko megszerzésére hajt a feljutásért küzdő Schalke

Német labdarúgás
2026.01.20. 13:35

Fél évig egyedül edzett, most visszatért álmai csapatához Radamel Falcao

Minden más foci
2026.01.07. 16:03
Ezek is érdekelhetik