Dánia: Kalmár csapatát patkánydobálásért büntették – videó

2017.05.11. 17:08
A Dán Labdarúgó-szövetség 150 ezer koronára (6.26 millió forint) megbüntette a Bröndby csapatát, amiért szurkolói döglött patkányokkal dobálták meg az FC Köbenhavn két játékosát, valamint tűzijátékot használtak az április 17-ei bajnoki találkozón.


A szövetség szerdán szabta ki a pénzbírságot, s indoklásában emlékeztet rá, hogy a Bröndby drukkerei a fővárosi rangadón a rivális két futballistáját vették célba az elpusztult állatokkal.
A szövetség szerdán szabta ki a pénzbírságot, s indoklásában emlékeztet rá, hogy a Bröndby drukkerei a fővárosi rangadón a rivális két futballistáját vették célba az elpusztult állatokkal.

A Bröndby – melyben Kalmár Zsolt is játszik – már az eset után fellépett az ügyben, és egy évre kitiltotta stadionjából azt a két szurkolót, aki a patkányokat bedobta.

A szövetség az FC Köbenhavn csapatát is megbüntette, mégpedig 75 ezer koronára tűzijátékozás miatt.

Legfrissebb hírek

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Németh Hunor: Csak sikerre éhesen lehet magasra jutni

Labdarúgó NB I
2026.05.29. 11:52

Horváth Dávid: Németh Hunorban minden megvan ahhoz, hogy sikeres legyen a Köbenhavnban

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 20:12

A sikeredző állásába került a Köbenhavn pocsék idénye, Schäferék korábbi mestere váltja

Minden más foci
2026.03.30. 13:05

Kalmár Zsolt három góllal és három előkészítéssel tért vissza a pályára

Labdarúgó NB II
2026.03.29. 20:50

Vasiljevic Andrejért két és fél millió eurót fizetett a Hamburg

Labdarúgó NB I
2026.03.28. 09:23

Lamine Yamal: A BL-ben felszabadultabb vagyok

Bajnokok Ligája
2026.01.29. 10:24

Döntetlennel záruló meccsen debütált Varga Barnabás az AEK Athénban

Légiósok
2026.01.11. 20:47
Ezek is érdekelhetik