PSG: egy sztár jön Milánóból, egy sztár megy Milánóba?
Olasz lapértesülések szerint a francia élvonalbeli  labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Paris Saint-Germain a két  milánói gárdával üzletelhet a közeljövőben.
A Corriere dello Sport úgy tudja, a párizsiak szívesen szerződtetnék a Milan kolumbiai csatárát, Carlos Baccát, aki a hírek szerint összetűzésbe keveredett Vincenzo Montella vezetőedzővel.
 
 A másik milánói csapattal, az Interrel ellentétes mozgás várható, ha beigazolódik a Gazzetta dello Sport értesülése. A lap szerint a fekete-kékek 65 millió eurót sem sajnálnának Marco Verratti hazacsábítására. Carlos Baccát, aki a hírek szerint összetűzésbe keveredett Vincenzo Montella vezetőedzővel.
 
 A másik milánói csapattal, az Interrel ellentétes mozgás várható, ha beigazolódik a Gazzetta dello Sport értesülése. A lap szerint a fekete-kékek 65 millió eurót sem sajnálnának Marco Verratti hazacsábítására. 
Legfrissebb hírek

Ligue 1: a 94. percben szerzett góllal nyert a PSG
Francia labdarúgás
2025.11.01. 23:05

Rekordot döntött a Bayern München
Német labdarúgás
2025.10.30. 10:27

Halálra gázolt egy idős férfit az Inter kapusa
Olasz labdarúgás
2025.10.28. 12:04
Ezek is érdekelhetik





