Lengyelország: Kádárék kikaptak, Mervóék ikszeltek

2016.08.07. 00:27
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 4. fordulójában a Kádár Tamást végig a soraiban tudó Lech Poznan 4–1-re kikapott a Korona Kielce otthonában. A magyar légiós a 41. percben sárga lapot kapott.

A Mervó Bencével felálló – és a magyar légióst a 85. percig a pályán tartó – Slask Wroclaw otthon 0–0-s döntetlent játszott a Lechia Gdanskkal. A wroclawiak másik magyarja, Gosztonyi András nem került be a meccskeretbe.Mervó Bencével felálló – és a magyar légióst a 85. percig a pályán tartó – Slask Wroclaw otthon 0–0-s döntetlent játszott a Lechia Gdanskkal. A wroclawiak másik magyarja, Gosztonyi András nem került be a meccskeretbe.

Kádárék nyeretlenül a tabella utolsó helyét foglalják el, míg a veretlen Mervóék a 6. pozícióban tanyáznak.

LENGYEL EKSTRAKLASA
Korona Kielce–Lech Poznan 4–1
Slask Wroclaw–Lechia Gdansk 0–0

Legfrissebb hírek

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Ha jön a kistesó, a futball megy… – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 23:15

Kádár Tamás: Nem készített fel anno az NB I az európai futballra

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 20:17

Videó: Kádár Tamás visszavonul, a Pancho Arénában búcsúzott a futballtól

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 20:46

Szabó Levente megtalálta a számítását, és már nemzetközi kupaindulásért küzd a Zaglebie Lubin szerelésében

Légiósok
2026.05.15. 09:17

Lengyelország: a korábbi fehérvári és újpesti szakember lett a Cracovia edzője

Minden más foci
2026.04.22. 06:55

A lengyel foci fekete napja? Szürreális „meccset” rendeztek

Minden más foci
2026.03.07. 20:00
Ezek is érdekelhetik