Aranylabda 2015: így szavazott Dzsudzsák és Storck

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.01.11. 20:35
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) közzétette a nemzeti válogatottak szövetségi kapitányai, csapatkapitányai, valamint az újságírók szavazatait, amelyek alapján kialakult a 2015-ös Aranylabda-szavazás végeredménye.

Mint ismert, Lionel Messi ötödik alkalommal hódította el a FIFA-Aranylabdát. A magyar válogatott csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs „megtippelte" a végeredményt, a szélsőnél Lionel Messi, Cristiano Ronaldo és Neymar volt a sorrend.Mint ismert, Lionel Messi ötödik alkalommal hódította el a FIFA-Aranylabdát. A magyar válogatott csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs „megtippelte" a végeredményt, a szélsőnél Lionel Messi, Cristiano Ronaldo és Neymar volt a sorrend.

Nemzeti csapatunk szövetségi kapitányánál, Bernd Storcknál Cristiano Ronaldo volt a legjobb, őt Thomas Müller és Lionel Messi követte a szavazólapon.

Az újságírók között Magyarországot képviselő Csillag Péter, a Nemzeti Sport újságírója Lionel Messire szavazott az első helyen, a győztes mellett Luis Suárez és Cristiano Ronaldo fért oda a legjobb háromba.

Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Ígéretes kazah fiatalok kaphatnak lehetőséget Debrecenben

Magyar válogatott
2026.06.08. 10:08

A Rossi-korszak nyitányát és a rossz emlékű Leekens-érát idézi a válogatottra váró finn, kazah páros

Magyar válogatott
2026.06.05. 13:24

Dzsudzsák Balázs a következő idényt is a DVSC-ben tölti

Labdarúgó NB I
2026.05.31. 18:53
Ezek is érdekelhetik