UEFA: Besic három meccsen át bűnhődik a rágós jelenet miatt

2015.09.18. 11:48
Hárommérkőzéses eltiltást kapott Bosznia-Hercegovina válogatott mérkőzéseiről Muhamed Besic azt követően, hogy az Andorra elleni selejtezőn megdobta rágógumijával Victor Rodríguezt, amiért kiállították.

A Bosznia-Hercegovina–Andorra találkozó 63. percében Besic és Rodríguez lökdösődésbe kezdett egy elkésett andorrai belépő után, amit az követett, hogy a Ferencváros korábbi játékosa a rágójával megdobta ellenfelét. Mind a ketten pirosat kaptak.

Besicet az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hárommeccses eltiltással sújtotta.

 




 

Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket

Minden más foci
21 órája

Csak a Magyarország–Salvador meccsen hoztak össze több gólt a cserék, mint a Svájc–Bosznia-Hercegovina találkozón – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.18. 23:53

Nincs gól az első félidőben a svájci–bosnyák meccsen

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:52

Az UEFA 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t

Francia labdarúgás
2026.06.17. 19:47

„Tisztelettel, de határozottan elutasítjuk” – a vb újoncai bírálják az UEFA elnökét

Foci vb 2026
2026.06.15. 13:23

Larin: Akkor szerzek gólt, amikor Kanadának szüksége van rám – reakciók

Foci vb 2026
2026.06.12. 23:50

Továbbra sem vehetnek részt az európai kupákban az orosz labdarúgócsapatok

Minden más foci
2026.06.07. 11:38

Aleksander Ceferin köszönetet mondott Csányi Sándornak a sikeres BL-döntő-rendezésért

Bajnokok Ligája
2026.06.02. 19:37
Ezek is érdekelhetik