Szlovákia: Magyarországról távozók gyűjtőhelye a 2. ligában
Korábban már beszámoltunk róla, hogy két, NB I-ből távozó légiós is a szlovák másodosztályú FK Bodva Moldavában folytatja a pályafutását. Hozzájuk csatlakozott a korábban a Honvéd kötelékébe tartozó nigériai Celestine Lazarus is.
A DVSC-től távozó brazil Lucas és a Kispestnek búcsút mondó ghánai Emmanuel Mensah mellett a korábban ugyancsak a Honvédban futballozó Celestine Lazarus is a szlovákiai Szepsire (Moldava nad Bodvou) szerződött a másodosztályú FK Bodva Moldavához.
A nigériai középpályás átigazolásáról a játékost képviselő AFCK menedzseriroda részéről Kovács Bálint tájékoztatta a Nemzeti Sport Online-t.
A 21 éves játékos a 2013–2014-es idény őszi szezonjában szerepelt Magyarországon, hét meccsen játszott a Honvéd NB III-as csapatában. Kispestről már korábban távozott, azóta szabadon igazolható volt.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





