Ukrajna: Moniz családi okok miatt nem írt még alá

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.01.12. 07:09
Az ukrán FK Szevasztopol labdarúgócsapatánál vállalhat munkát Ricardo Moniz. A Ferencvárostól másfél hónapja távozó holland szakember egyelőre családi okok miatt nem írta alá szerződését, amit az elkövetkezendő napokban tehet meg. A klub elnöke tolerálja a késlekedést.

„Kedves szurkolók! Ricardo Moniz tizenkét órás repülőutat követően csak a napokban érkezett meg Kijevbe. Családi okokra hivatkozva kérte azt, hogy a szerződés aláírásával várjunk néhány napot” – adott ki közleményt Olekszandr Kraszilnyikov elnök a klub honlapján, megnyugtatandó a késlekedés miatt idegeskedő szimpatizánsokat.Olekszandr Kraszilnyikov elnök a klub honlapján, megnyugtatandó a késlekedés miatt idegeskedő szimpatizánsokat.

A holland tréner és az ukrán klub kapcsolatáról csütörtökön már beszámoltunk, de az akkor előre jelzett hivatalos megegyezésre továbbra is várni kell.

A Szevasztopol újoncként jelenleg a 12. helyen áll az ukrán élvonalban.

Legfrissebb hírek

NB I: Vitális Milán a görög címvédőhöz igazolt, újabb dél-amerikaiak Zalaegerszegen – piaci körkép

Labdarúgó NB I
55 perce

Mourinho, Vinícius és a Real Madrid a Fradi ellen – fotók a meccsről

Minden más foci
2026.08.09. 12:08

„A Ferencváros mintha tétmeccsre jött volna ki” – így látták a Real Madrid–FTC mérkőzést a spanyol újságírók

Minden más foci
2026.08.09. 09:29

Videók: ezekkel a gólokkal győzte le a Real Madrid a Ferencvárost a Groupamában

Minden más foci
2026.08.09. 08:24

José Mourinho: Látszik, hogy az FTC magas intenzitással játszik

Minden más foci
2026.08.09. 08:12

Fradi-gól és Real Madrid-győzelem a Groupama Arénában

Minden más foci
2026.08.08. 20:50

A Real Madrid megérkezett a Groupama Arénába – képek

Minden más foci
2026.08.08. 18:09

A legendás Vidi elleni kupadöntő feledhetetlen – a Real Madrid magyarok elleni meccsei

Spanyol labdarúgás
2026.08.08. 15:54