Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke, Michel Platini Nyonban fogadta a horvát szövetség első emberét, Vlatko Markovicot. A két sportvezető találkozóján kiemelt szerepet kapott az egész Európát érintő és megrengető bundaügy.
Platini és Markovic, mint a „zéró tolerancia" elkötelezett hívei, biztosították a másik felet a további kölcsönös együttműködésről, illetve egymás azonnali tájékoztatásáról.
Az UEFA a 2009-es Horvát Kupa-döntő után vizsgálódik a bundaügyben, amelyhez Markovic a továbbiakban is segítséget ígért.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44
Ezek is érdekelhetik





