Brazília: Pelé szerint Ronaldinhónak helye van a válogatottban
Pelé szerint Ronaldinhónak helye van a világbajnokságon szereplő brazil labdarúgó-válogatottban, hiszen Kakával és Robinhóval gyümölcsöző hármast alkotnak. Dunga szövetségi kapitány a Milan támadóját 2009 eleje óta nem hívta be együttesébe.
Pelé ugyanakkor arra kérte honfitársait, tartsák tiszteletben Dunga munkáját és támogassák a válogatott szövetségi kapitányát abban, hogy nyugodtan készíthesse fel csapatát a nyári dél-afrikai világbajnokságra.
„Arra kérem drága honfitársaimat, hogy legyenek türelemmel, hagyják dolgozni Dungát – mondta minden idők talán legkiválóbb futballistája Rio de Janeiróban. – Segítsük őt, segítsük a csapatot, adjunk neki(k) erőt, ezt kérem minden braziltól."
A háromszoros vb-győztes futball-legenda biztosra veszi, hogy országa legjobbjai ott lesznek a július 11-i johannesburgi döntőben. Sajátjai mellett az argentinoknak, az olaszoknak és a spanyoloknak adja a legtöbb esélyt.
Legfrissebb hírek

És még mindig Messi: beérte Pelét
Foci vb 2026
2026.07.16. 12:20

A nap, amelyik örökre összeköti Maradonát és Pelét
Minden más foci
2026.06.29. 15:29

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14




