Válogatott: Orbán Viktor is üzent a magyar győzelem után

I. SZ.I. SZ.
2022.09.23. 23:39
Orbán Viktor a helyszínen nézte végig a Németország–Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést, és az 1–0-s magyar győzelem után a Facebookon posztolt. A képen Szalai Ádám látható, a miniszterelnök három magyar zászló elé csak annyit írt: „Győztünk!”

Legfrissebb hírek

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?

Foci vb 2026
3 órája

Statisztikák: Undav történelmi tetteket hajt végre; megszakadt a németek két rossz sorozata is

Foci vb 2026
Tegnap, 0:19

Undav Elefántcsontpart ellen beállt, fordított, és továbbjuttatta Németországot

Foci vb 2026
2026.06.20. 23:59

Nagelsmann ugyanazt a csapatot küldi fel Elefántcsontpart ellen, mint az első mérkőzésen

Foci vb 2026
2026.06.20. 21:20

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Neuer aláöltözete miatt aggódnak Németországban

Foci vb 2026
2026.06.16. 19:01
Ezek is érdekelhetik