Válogatott: Orbán Viktor is üzent a magyar győzelem után
Orbán Viktor a helyszínen nézte végig a Németország–Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést, és az 1–0-s magyar győzelem után a Facebookon posztolt. A képen Szalai Ádám látható, a miniszterelnök három magyar zászló elé csak annyit írt: „Győztünk!”
Legfrissebb hírek

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Neuer aláöltözete miatt aggódnak Németországban
Foci vb 2026
2026.06.16. 19:01
Ezek is érdekelhetik





