Videó: gól után gól – alaposan bekezdett a női válogatott Albánia ellen

2023.12.05. 20:00
A magyar női labdarúgó-válogatott sorsdöntő mérkőzést játszik idehaza Albánia ellen a Nemzetek Ligája B-divíziójában. A mieink már a 10. percben megszerezték a vezetést Csiszár Henrietta révén, és egy perc múlva éles szögből Kaján Zsanett is betalált. A 18. percben már 3–0 volt az állás, Turányi Lilla is eredményes volt. A félidő hajrájában Csiszár ismét gólt szerzett, így a csapatok négygólos magyar előnnyel vonultak a szünetre.

A magyar gárda akkor vívja ki az osztályozót a feljutásért, ha nyer, és a csoport másik meccsén Észak-Írország nem győz az eddig hibátlan és biztos A-ligában feljutó írek ellen. Ott a szünetben Írország két góllal vezet, szóval eddig minden úgy alakul, ahogyan azt szeretnénk.