Videó: Szoboszlai vagy a feröeri játékos szabadrúgásgólja volt a szebb?
Nem csak Szoboszlai Dominik lőtt bombagólt a Nemzetek Ligája első fordulójában: a feröeri válogatott középpályása, Brandur Hendriksson Olsen is gyönyörű szabadrúgásgólt szerzett. De melyik volt a szebb: Szoboszlai gólja Törökországnak vagy Olsen találata Málta ellen? Ezt a kérdést tette fel a sorozat hivatalos Twitter-oldala. Nehéz pártatlannak maradni...
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni
Magyar válogatott
2026.06.09. 22:43
Ezek is érdekelhetik




