Válogatott: Bogdán így köszönt el Király Gábortól
Mint arról beszámoltunk, Király Gábor lemondta a válogatottságot. A Haladás labdarúgócsapatának 40 esztendős kapusa 107 alkalommal lépett pályára a nemzeti együttesben. Kollégája, a címeres mezt eddig 20-szor magára öltő Bogdán Ádám a Facebook-oldalán búcsúzott el és mondott köszönetet posztriválisának.
„Király Gábor 107 válogatott mérkőzés után bejelentette a visszavonulását a nemzeti csapattól. Gabi, köszönöm a tanácsokat és a közös élményeket!” – írta Bogdán a közösségi oldalon.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





