Önkritikus bejegyzést tett ki a Facebook-oldalára Nagy Tamás, aki szerint megélhetési edzők dolgoznak a magyar futballban, és a gyengeségük többek között abban van, hogy könnyen válnak hitetlenné, frusztrálttá és negatívvá. A korábban a Ferencvárosnál, Baján, Pécsen, Zalaegerszegen és Kecskeméten is dolgozó szakember dicsérte Bernd Storck és Dárdai Pál munkáját, és hisz benne, hogy van lehetőség a fejlődésre.
embed_kod=| nso_uj_cikk_embed Embed kód: mceBlockPasteEnd |
embed_kod=| nso_uj_cikk_embed Embed kód: mceBlockPasteEnd |
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





