
Nyilasi ismét hivatalos szerepet vállalhat a magyar labdarúgásban (Fotó: M. Németh Péter - archív<strong>)</strong>
Nyilasi Tibor lehet a Magyar Labdarúgó-szövetség sportigazgatója – adta hírül az mlsz.hu, miután ma délelőtt az MLSZ új elnöksége megtartotta első ülését. Erwin Koeman szövetségi kapitány jövője továbbra is kérdéses.
A Magyar Labdarúgó-szövetség megkezdi a tárgyalásokat Nyilasi Tiborral, akit a sportigazgatói posztra szemeltek ki. A Ferencváros korábbi játékosa augusztus 1-jén kezdené meg a munkát.
Csányi Sándor, az MLSZ elnöke tájékoztatta az elnökséget az Erwin Koemannal folyó tárgyalásokról, és a testület további kérdéseket intézett a szövetségi kapitányhoz, így jövője továbbra is kérdéses.
Ezenkívül az elnökség teljesítette az NB I-be feljutó Szolnok kérését: az együttes a villanyvilágítás hiánya ellenére az ősszel saját pályáján rendezheti hazai mérkőzéseit.
Legfrissebb hírek

Az MLSZ megbüntette az FTC-t, a ZTE-t és a Kisvárdát
Labdarúgó NB I
2025.12.05. 14:43
Ezek is érdekelhetik






