Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése

Németh LőrincNémeth Lőrinc
2025.08.13. 17:17
A Magyar Labdarúgó-szövetség Fegyelmi Bizottsága a keddi ülésén a szurkolók viselkedése miatt megbüntette az ETO-t és a BVSC-t is.

 

A FEB a ETO FC-t és a BVSC-t is pénzbírsággal,valamint hat hónapra felfüggesztett szektorbezárással büntette a szurkolóik rasszista, obszcén, és diszkriminatív viselkedésük miatt – közölte az MLSZ a hivatalos weboldalán. A győriek esetében az Újpest elleni NB I-es bajnoki, a BVSC-nél a Csákvár ellen NB II-es bajnoki miatt jött a büntetés. A szektorbezárást mindkét esetben felfüggesztette. Ha a következő hat hónapban a csapatok szurkolói ismét kihágásokat követnek el, egy zárt kapus mérkőzéssel számolniuk kell a további büntetések mellett.

Az MLSZ teljes közleményét ide kattintva olvashatja el.

 

Legfrissebb hírek

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
Tegnap, 22:23

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az új idényben OTP Bank Liga lesz a labdarúgó NB I hivatalos neve

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 14:30

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07
Ezek is érdekelhetik