Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
A Magyar Labdarúgó-szövetség Fegyelmi Bizottsága a keddi ülésén a szurkolók viselkedése miatt megbüntette az ETO-t és a BVSC-t is.
A FEB a ETO FC-t és a BVSC-t is pénzbírsággal,valamint hat hónapra felfüggesztett szektorbezárással büntette a szurkolóik rasszista, obszcén, és diszkriminatív viselkedésük miatt – közölte az MLSZ a hivatalos weboldalán. A győriek esetében az Újpest elleni NB I-es bajnoki, a BVSC-nél a Csákvár ellen NB II-es bajnoki miatt jött a büntetés. A szektorbezárást mindkét esetben felfüggesztette. Ha a következő hat hónapban a csapatok szurkolói ismét kihágásokat követnek el, egy zárt kapus mérkőzéssel számolniuk kell a további büntetések mellett.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07
Ezek is érdekelhetik



