Légiósok: az Atlético a télen ajánlatot tesz Szalai Attiláért – sajtóhír

R. B.R. B.
Vágólapra másolva!
2021.09.22. 11:27
null
Szalai Attiláért a télen bejelentkezhet az Atlético Madrid (Fotó: AFP)
Török lapértesülés szerint a spanyol élvonalban címvédő Atlético Madrid a téli átigazolási időszakban szerződtetné Szalai Attilát, a Fenerbahce 23 éves magyar válogatott labdarúgóját.

 

Az Atlético azt tervezi, hogy a télen ajánlatot tesz Szalai Attiláért – számolt be róla többek között a CNN Türk is. Állítólag a La Liga előző kiírásában aranyérmes együttes az Európa-bajnokságon is figyelemmel követte a ballábas hátvéd teljesítményét.

Úgy tudni, a Fenerbahce 20 millió eurót kér a futballistáért, aki idén januárban a ciprusi Apollon Limassoltól kétmillió euróért igazolt az isztambuliakhoz.

Szalai Attila a mostani idényben a Fener mind a nyolc tétmérkőzésén játszott, sőt, a magyar válogatott három szeptemberi találkozóján is végig a pályán volt.

A korábbi Mezőkövesd-játékost korábban is szóba hozták már az Atlético Madriddal. A nyáron arról szóltak a hírek, hogy a spanyol fővárosi alakulat tárgyalt a Fenerbahcéval Szalairól.

Legfrissebb hírek

Nagy hajrával nyert a Valencia a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.16. 23:18

Vb-bronzérmes török klasszis lett Szalai Attila csapatának vezetőedzője

Légiósok
2025.12.05. 08:40

Törökország: igazságos pontosztozkodás a szuperrangadón

Légiósok
2025.12.01. 20:20

Naby Keita: Büszke vagyok csapatunk teljesítményére

Európa-liga
2025.11.29. 07:41

A török lapok szerint a Fenerbahce edzője eltaktikázta magát a Ferencváros ellen

Európa-liga
2025.11.28. 08:34

Varga Barnabás a Fener kapuját is bevette, a Ferencváros pontot szerzett Isztambulban

Európa-liga
2025.11.27. 20:43

Varga Barnabás góljával vezetett az FTC, de hamar jött a török válasz – videó

Európa-liga
2025.11.27. 20:31

Hat helyen változtatott Robbie Keane a hétvégi felálláshoz képest – íme, az FTC isztambuli kezdőcsapata

Európa-liga
2025.11.27. 17:42
Ezek is érdekelhetik