Sepsi OSK: magyar válogatott játékost igazoltak – hivatalos
Az egyszeres magyar válogatott Tamás Márk szerződése június utolsó napján lejárt a lengyel Slask Wroclawnál, így szabadon igazolhatóként csapott le rá a román élvonalban szereplő Sepsi OSK.
Magyar válogatott védővel erősített a Sepsi OSK, Tamás Márk kétéves szerződést kötött a Román Kupa- és Szuperkupa-győztes székelyföldi csapattal. Tamás Márk kétéves szerződést kötött a Román Kupa- és Szuperkupa-győztes székelyföldi csapattal.
A 28 éves, egyszeres válogatott játékos az elmúlt két szezonban a lengyel Slask Wroclaw futballistája volt, amelyben 52 tétmérkőzésen lépett pályára és két gólt szerzett.
A Videotonnál nevelkedett játékos 2013 és 2015 között a Puskás Akadémia, 2015 és 2020 között a DVTK színeiben játszott, 153 NB I-es találkozón 4 gólt ért el.
Tamás a Sepsi OSK második anyaországi játékosa a 2018-ban a PAFC-tól kölcsönvett Prosser Dániel után.
Legfrissebb hírek

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16
Ezek is érdekelhetik




