Légiósok: még nem dőlt el, hogy Guzmics vagy Mervóék

2016.05.10. 22:48
Guzmics Richárd csapata, a Wisla Kraków hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Mervó Bencét és Gosztonyi Andrást is pályára küldő Slask Wroclaw ellen a lengyel labdarúgó-bajnokság keddi játéknapján, azaz még nem dőlt el, melyik klub végez előrébb az alsóházi rájátszásban.

A keddi mérkőzést egyik magyar sem játszotta végig: Guzmicsot a 61. percben, Mervót a 91. percben lecserélték, míg Gosztonyit a 75. percben küldte pályára edzője.

A 9-16. helyért vívott rájátszásból egy forduló van hátra, a két magyar érdekeltségű klub mellett a Korona Kielce is megszerezheti még a csoport első helyét.

A Wisla a már biztos kieső Podbeskidzie vendége lesz szombaton, a Slask a menekülésben lévő Górnik Lecznát fogadja.