Légiósok: Voltak ajánlataim, Angliából is kerestek – Gulácsi

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.09. 12:04
Gulácsi Péter, a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő RB Leipzighez szerződő magyar kapus most elárulta, miért választotta a lipcsei együttest.

Mint arról beszámoltunk, a német másodosztályú RasenBallsport Leipzignél folytatja pályafutását Gulácsi Péter, aki 2019-ig szóló szerződést írt alá. a német másodosztályú RasenBallsport Leipzignél folytatja pályafutását Gulácsi Péter, aki 2019-ig szóló szerződést írt alá.

„Voltak ajánlataim, Angliából is kerestek, és bár korábban elmondtam, egy nap szívesen visszatérnék Nagy-Britanniába, úgy éreztem, még nem jött el ennek az ideje” – mondta a salzburgiak honlapjának, a redbulls.com-nak Gulácsi.

„Mielőtt Salzburgba szerződtem, tudtam, hogy jól döntök. Nagyon jól éreztem magam Ausztriában, és szeretnék továbbra is a Red Bull-családhoz tartozni, azonban most másik kihívásra volt szükségem, így ez volt a tökéletes megoldás” – tette hozzá a magyar kapus.

Legfrissebb hírek

Három magyar a pályán, a lipcseiek kikaptak Berlinben a forduló nyitányán

Német labdarúgás
2025.12.12. 22:24

Yan Diomande triplázott, az RB Leipzig hengerelt a Frankfurt ellen

Német labdarúgás
2025.12.06. 21:07

A Leverkusen kiverte a Német Kupából a Dortmundot

Német labdarúgás
2025.12.02. 23:18

Gól nélküli döntetlent játszott az RB Leipzig a forduló nyitányán

Német labdarúgás
2025.11.28. 22:50

Ebben az évben már nem léphet pályára Gulácsiék csapattársa

Német labdarúgás
2025.11.26. 12:10

Gulácsi Péter kapott gól nélkül hozta le 350. Lipcse-meccsét, csapata legyőzte a Brémát

Német labdarúgás
2025.11.23. 17:29

„Nem értek egyet azzal, hogy Dénes hibázott” – Gulácsi a harmadik ír gólról és Dibusz felelősségéről

Magyar válogatott
2025.11.18. 18:54

Bundesliga: Schäferék megállították a Bayernt; Gulácsiék kikaptak a Hoffenheimtól

Német labdarúgás
2025.11.08. 17:34
Ezek is érdekelhetik