Hannover: ismét Huszti esetleges távozását pedzegetik

2014.05.05. 18:08
Az élvonalbeli tagság biztosítása után már a következő szezonon törik a fejüket a Hannover labdarúgócsapatának vezetői. A német csapatnál arra törekednek, hogy együtt tartsák a keretet, ám erre nincs túl nagy esély, a távozók között lehet Huszti Szabolcs is.

Korábban már beszámoltunk róla, hogy felvetődött Huszti Szabolcs távozásának lehetősége, a hírt menedzsere, Filipovics Vladan is megerősítette. A 30 esztendős középpályás szerződése egy plusz egy évig még érvényes a Hannovernél.Korábban már beszámoltunk róla, hogy felvetődött Huszti Szabolcs távozásának lehetősége, a hírt menedzsere, Filipovics Vladan is megerősítette. A 30 esztendős középpályás szerződése egy plusz egy évig még érvényes a Hannovernél.

A Kicker hétfői beszámolója szerint a bennmaradás kivívása ellenére is távozhat Huszti, akiért ha egy nagy klub ajánlatot tesz, a Hannover vezetői komolyan fontolóra veszik azt. A magyar szélső kilenc góllal és ugyanennyi gólpasszal a klub legeredményesebb játékosa ebben a szezonban.

Huszti mellett Sebastien Pocognoli és Salif Sané is távozóban van, illetve Artjoms Rudnevs sem marad a klubnál.

Legfrissebb hírek

Ferencváros: kivásárolta magát a szerződéséből a brazil középpályás, Csercseszov csapatánál folytathatja

Labdarúgó NB I
10 órája

NB I: újabb játékosok távoztak a Ferencvárostól és a Puskás Akadémiától – piaci körkép

Labdarúgó NB I
12 órája

Dániából vett játékost az MTK – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Lengyel, magyar két jó barát – így mutatták be az MTK-tól vett szélsőt

Légiósok
14 órája

Bombaerős csatárduó rohamozhat Gyirmóton

Labdarúgó NB II
2026.07.07. 23:53

NB II: a korábbi gólkirály visszatért Mislenybe, kilencen távoztak Nagykanizsáról

Labdarúgó NB II
2026.07.07. 23:47

Távozott a ZTE-től, a Baselben folytatja a nigériai légiós – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.07. 18:48

ZTE: megérkezett az U20-as válogatott nigériai tehetség

Labdarúgó NB I
2026.07.07. 14:28
Ezek is érdekelhetik