Felkészülés: Simon Ádám kezdett a hét gólt vágó Palermóban

2011.07.13. 20:24
Simon Ádám (Palermo) győztes, Lázár Pál (Samsunspor) és Erős Gábor (Lokomotiv Plovdiv) vesztes csapat tagja volt a szerdai felkészülési labdarúgó-mérkőzéseken.

A nyáron Olaszországba szerződő Simon Ádám kezdőként lépett pályára az olasz élvonalbeli Palermóban, amely két különböző tizeneggyel futott ki az olasz alsóbb osztályú Südtirol-Alto Adige ellen.

A Palermo hivatalos honlapjának tudósítása szerint a Simonnal felálló csapat 3–0-ra hozta az első félidőt, a vége – a második félidőben kétszer betaláló Fabrizio Miccoli vezérletével – 7–1 lett.

Lázár Pál is tagja volt új klubja, a Samsunspor kezdő tizenegyének a Bröndby ellen – olvasható a török klub honlapjának hírében. A török élvonal újonca az utolsó percben született góllal kapott ki a dán csapattól.

Erős Gábor csereként lépett pályára a bolgár rajtra készülő Lokomotiv Plovdivban, amely 3–2-re kikapott a szintén bolgár Cserno More Várnától.

A CFR Cluj és a Dinamo Moszkva ausztriai mérkőzése felhőszakadás miatt félbeszakadt.