A hosszú ideje sérüléssel bajlódó Szalai Ádám visszatért a Mainzba: a negyedosztályú Wormatia Worms ellen 3–0-ra megnyert mérkőzésen lépett újra pályára.
A magyar csatár a szünetben állt be, és volt egy ígéretes helyzete, de fölé lőtte a labdát.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






