K. Zs. 2020.09.05 21:11 Frissítve: 2020.09.05 21:19

NB III: gólparádé Tatabányán, mesternégyes Sopronban

A nyugati listavezető III. Kerületi TVE hét, a Közép-csoport élén álló Iváncsa két gólt szerezve őrizte meg százszázalékos mérlegét a labdarúgó NB III szombaton megrendezett 8. fordulójában. A Keleti csoportot eddig vezető Eger csak döntetlent játszott, így elé vágott a gólzáporos győzelmet arató Jászberény. A Kerület soraiban Remili Mohamed három gólt szerzett.

Budu Zivzivadze (35) is gólt szerzett a Fehérvár második csapatában a Mosonmagyaróvár ellen
(Fotó: Fehér Gábor/Fejér Megyei Hírlap)

 

Gólparádéban máshol sem volt hiány: a Tatabánya Gyürki Gergely három góljára alapozva szép bányásznapi győzelmet aratott a Gárdony felett, a Sopron Kustor Noel mesternégyesével zúzta szét a Veszprémet.

A Mol Fehérvár második csapatában a visszajátszó Kovács István és Budu Zivzivadze is gólt szerzett a Mosonmagyaróvár ellen nagy csatában megnyert mérkőzésen, a Fradi II eközben gálázott Szegeden, a 19 éves Pócsik Botond és a 17 esztendős Redzic Damir egyaránt duplázott.

LABDARÚGÓ NB III
8. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
Kisvárda II–Eger SE 0–0
Sajóbábonyi VSE–Ceglédi VSE 0–1
TFC Tiszaújváros–Tiszakécskei LC 0–3
Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE 3–1
Diósgyőri VTK II–Tiszafüredi VSE 2–3
Jászberényi FC–Salgótarjáni BTC 6–1
Gyöngyösi AK–Mezőkövesd II 3–0
FC Hatvan–Sényő 0–1
Tállya KSE–Putnok FC 0–0
A Füzesgyarmat–BVSC-Zugló mérkőzést elhalasztották.

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Jászberény 8 6 1 1 24–7 +17  19
  2. Eger 8 6 1 1 18–2 +16  19
  3. Tiszakécske 7 5 1 1 20–5 +15  16
  4. Sényő 8 5 3 20–9 +11  15
  5. Tiszafüred 8 5 3 18–14 +4  15
  6. BVSC 7 4 3 16–6 +10  15
  7. DVSC II 7 4 1 2 15–10 +5  13
  8. Füzesgyarmat 7 4 3 10–7 +3  12
  9. Cegléd 8 4 4 8–11 –3  12
10. Tiszaújváros 8 3 2 3 10–12 –2  11
11. Kisvárda II 8 2 3 3 11–14 –3  9
12. Tállya 8 2 3 3 8–12 –4  9
13. Putnok 8 2 3 3 9–14 –5  9
14. Salgótarján 8 2 3 3 9–17 –8  9
15. Sajóbábony 8 2 2 4 9–16 –7  8
16. Hatvan 8 2 2 4 8–15 –7  8
17. Gyöngyös 8 2 1 5 11–21 –10  7
18. DVTK II 8 1 3 4 14–14 0 6
19. Balassagyarmat 8 1 3 4 7–16 –9  6
20. Mezőkövesd II 8 8 4–27 –23  0

 

KÖZÉP-CSOPORT
Honvéd II–Körösladányi MSK 1–1
Hódmezővásárhelyi FC–ESMTK 1–3
Vác FC–Dabas-Gyón 2–1
Iváncsa KSE–Taksony SE 2–0
Rákosmente FC–Kozármisleny 2–2
Szegedi VSE–FTC II 0–5
Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE 1–2
Dunaújváros–Paksi FC II 0–1
FC Dabas–Újpest FC II 2–2
Monor–Majosi SE 4–1

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Iváncsa 8 8 21–4 +17  24
  2. FTC II 8 6 1 1 17–3 +14  19
  3. Kecskemét 8 6 2 25–7 +18  18
  4. FC Dabas 8 5 3 15–5 +10  18
  5. Monor 8 4 2 2 12–10 +2  14
  6. ESMTK 7 4 1 2 12–8 +4  13
  7. Kozármisleny 8 3 4 1 16–12 +4  13
  8. Hódmezővásárhely 8 4 4 15–19 –4  12
  9. Körösladány 8 3 3 2 19–11 +8  12
10. Vác 8 3 2 3 11–16 –5  11
11. Taksony 8 2 3 3 16–13 +3  9
12. Újpest II 8 2 3 3 11–15 –4  9
13. Honvéd II 6 2 2 2 8–10 –2  8
14. Paks II 8 2 2 4 8–13 –5  8
15. Rákosmente 8 2 2 4 10–16 –6  8
16. Dunaújváros 8 2 6 9–12 –3  6
17. Szekszárd 8 2 6 8–13 –5  6
18. Dabas-Gyón 7 2 5 6–11 –5  6
19. Szegedi VSE 8 1 7 5–23 –18  3
20. Majos 8 2 6 6–29 –23  2

 

NYUGATI CSOPORT
Fehérvár II–Mosonmagyaróvár 3–2
Tatabányai SC–Gárdony 6–1
III. Kerületi TVE–Nagyatádi FC 7–0
Lipót–Puskás Akadémia II 4–2
Ménfőcsanak–Érdi VSE 1–1
Nagykanizsa–ZTE II 1–1
SC Sopron–
VLS Veszprém 4–1
Pápai Perutz FC–BKV Előre 3–2
A Bicskei TC–Komárom VSE és a THSE-Szabadkikötő–Balatonfüredi FC mérkőzést elhalasztották.

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. III. Kerületi TVE 8 8 22–1 +21  24
  2. Érd 8 6 2 14–1 +13  20
  3. Tatabánya 8 6 2 18–7 +11  18
  4. Veszprém 8 5 1 2 13–13 0 16
  5. Pápa 7 5 2 16–11 +5  15
  6. Komárom 7 4 1 2 8–5 +3  13
  7. Mosonmagyaróvár 8 4 1 3 10–8 +2  13
  8. Bicske 7 4 3 10–10 0 12
  9. Lipót 8 3 2 3 18–14 +4  11
10. Nagykanizsa 8 3 2 3 13–10 +3  11
11. Puskás Akadémia II 7 3 1 3 11–13 –2  10
12. Ménfőcsanak 8 2 2 4 13–12 +1  8
13. Fehérvár II 8 2 2 4 8–11 –3  8
14. Sopron 8 2 2 4 11–15 –4  8
15. ZTE II 8 1 5 2 10–15 –5  8
16. THSE-Szabadkikötő 7 2 5 11–16 –5  6
17. Gárdony 8 1 3 4 11–20 –9  6
18. BKV Előre 8 1 2 5 9–15 –6  5
19. Nagyatád 8 1 1 6 10–24 –14  4
20. Balatonfüred 7 1 6 3–18 –15  1

 

2021.09.13 18:34:39

Labdarúgó NB II NYITRAY ANDRÁS

A KTE Tóth Dániel 75. percben szerzett találatával győzött.

2021.09.15 00:06:00

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A siófokiak gyorsan kétgólos előnybe kerültek, majd a szolnokiak egyenlítettek, ám a csereként pályára lépő Elek Bence a hajrában eldöntötte a három pont sorsát.

2021.09.15 00:15:33

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Az átaludt első félidő után a Csákvár megfordította az állást, mégsem tudta otthon tartani a három pontot az ETO ellen.

2021.09.15 00:28:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Kétszer is egyenlített a Nyíregyháza, de a hajrában a diósgyőriek kerekedtek felül.

2021.09.15 00:49:26

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Izgalmas mérkőzésen szerezte meg a három pontot a bakonyi együttes a Békéscsaba ellen.