Döntetlent játszott a Kozármisleny a Soroksárral

2022.12.11. 14:50
A labdarúgó NB II 20. fordulójában a Kozármisleny a Soroksárt fogadta. Az első félidőben Kirchner szerzett vezetést a hazaiaknak, aztán a második játékrészben sokáig nem forogtak veszélyben a kapuk, de Hegyi egyenlített a hajrában (1–1).

Nem bírtak egymással a csapatok Kozármislenyben (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

LABDARÚGÓ NB II
20. FORDULÓ

KOZÁRMISLENY–SOROKSÁR SC 1–1 (1–0)
Kozármisleny,
Kozármislenyi Stadion, 300 néző. Vezette: Gaál Ákos (Ország Péter, Nagy Viktor)
KOZÁRMISLENY: Lékai – Beke, Gajág, Füredi, Turi – Kosznovszky, Tölgyesi, Vajda R. (Nagy E., 74.), Bartha L. (Horváth D., 91.) – Kirchner (Tóth Z., 74.), Kotroczó (Vogyicska, 56.). Vezetőedző: Szekeres Zoltán
SOROKSÁR: Holczer – Ternován, Króner, Kékesi, Valencsik – Haris (Köböl, 77.), Hudák (Nagy O., 64.) – Halmai (Hegyi, 64.), Lőrinczy, Lisztes (Hajdú, 77.) – Erdélyi.Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerző:
Kirchner (28), ill. Hegyi (87.)
Szekeres Zoltán
: – Az első félidőben eldönthettük volna a három pont sorsát. A második játékrészben már nem érvényesült annyira a fölényünk. A megszerzett pont még nagyon sokat érhet a végelszámolásnál.
Lipcsei Péter: – Nem vagyok csalódott az egy megszerzett ponttal. Úgy érzem, a Kozármisleny nem esik ki az NB II-ből.

A kép csalóka, nem bukott el a Misleny (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

Az első félidőben mindent megtett a hazai csapat, hogy megszerezze a vezetést, ez Kirchner góljával sikerült is a 28. percben. További gólt nem szerzett a Kozármisleny.

A második félidő csendben csordogált, mezőfölényben játszott a hazai alakulat, de nem tudta megszerezni a második találatot, amivel eldöntötte volna a mérkőzés sorsát. A Soroksár egy pontrúgásból tudott veszélyeztetni, majd a mérkőzés végén egy bal oldali beadás után Hegyi egyenlített.

20. Dorogi FC20441221–35–1416

90+3. perc: A játékvezető lefújta a találkozót. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1 perc: Bartha helyett jön még Horváth D.

3 perc lesz a hosszabbítás.

A hajrában egyenlített a Soroksár (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

87. perc: A semmiből egyenlít a Soroksár: egy bal oldali beívelés után Hegyi érkezett és fejelt közelről a kapu jobb oldalába, Lékai nem tudott hárítani. 1–1

85. perc: Veszélyes helyről járt szabadrúgás a vendégeknek, Lőrinczy 18 méterről lőtt kapu fölé.

78. perc: Erdélyi sárgult be.

77. perc: Vendég cserék, Lisztes és Haris ment le és jött Hajdú és Köböl.

74. perc: Kettőt cserél a misleny, Kirchner és Vajda ment le és Tóth Z. és Nagy E. érkezett.

73. perc: Füredi kapott sárga lapot.

Küzdelmes volt a találkozó (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

70. perc: Lőrinczy jobb oldali szabadrúgása után, közelről Valencsik fejelt kapu mellé, de már les miatt kifelé jár a szabadrúgás.

65. perc: Bartha lőtt éles szögből kapu mellé.

64. perc: Kettős vendég csere, Hudák és Halmai ment le, érkezett Nagy O. és Hegyi.

60. perc: Vajda cselezett a jobb szélen és gurított vissza Kosznovszkynak, aki kapu mellé lőtt.

56. perc: Hazai csere, Vogyicska érkezett Kotroczó helyére.

55. perc: Bartha lövését Erdélyi fejelte szögletre.

51. perc: Ismét hazai sárga ezúttal Kotroczó kapta.

50. perc: Beke kapott sárga lapot.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

Kirchner góljával vezetett a Kozármisleny a szünetben (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

45 perc: Vége az első félidőnek.

42. perc: Szabadrúgást Bartha gurította le Vajdának, aki 20 méterről centikkel lőtt kapu fölé.

41. perc: Hudák kapott sárga lapot.

A 28. percben megszerezte a vezetést a Kozármisleny (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

38. perc: Kirchner két védő között tört be és passzolt középre, Kosznovszky lövését Ternován becsúszva blokkolta.

36. perc: Szöglet után Kékesi előtt maradt a labda, védőjétől szorongatva kapu fölé lőtt.

35. perc: Halmai ment el a jobb szélen és adta be a labdát, Erdélyi érkezett és fejelt, Lékai bravúrral tolta ki az alsó sarokból.

30. perc: Bartha lőtt éles szögből, nem volt rossz próbálkozás, a hosszú kapufa mellett ment el centikkel.

28. perc: A sárga lap után elvégzett szabadrúgás után Kirchner kapott nagyszerű labdát, aki magabiztosan lőtte ki a hosszú alsó sarkot, Holczer nem tudott hárítani. 1–0

Itt még örülhettek a hazaiak  (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)
Itt még örülhettek a hazaiak (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

27. perc: Sárga lap a másik oldalon is, Kékesi érdemelte ki.

26. perc: Tölgyesi kapott sárga lapot.

24. perc: Erdélyi kapott labdát Lisztestől, felnézett és látta a hosszún tisztán érkező Halmait, passzolt, de Halmai kapu fölé lőtt, nagy lehetőség volt a gólszerzésre.

21. perc: Kirchner harcolt a jobb szélen és passzolt középre, ahol az érkező Kotroczó maradt le centikkel, így a Soroksár fel tudott szabadítani.

16. perc: Lisztes bal oldali beadását fejelte ki Beke szögletre. A szöglet elment a hazai kapu előtt úgy, hogy senki nem ért hozzá. Kirúgás következik.

9. perc: Vajda beadását Tölgyesi fejelte kapura, egy vendég védőről pattant szögletre.

6. perc: Kirchner ugratta ki tökéletes ütemben Barthát, aki éles szögből lőtt, a lövés kapufáról vágódott vissza, nagy helyzet maradt ki.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az előző héten a Siófokot legyőző Kozármisleny a három meccse nyeretlen Soroksárral szemben.