Pacsi Bálint döntetlennel debültált Kazincbarcikán

F.E. F.E.F.E. F.E.
2021.01.31. 16:50
A barcikai Kovac (sárgában) több veszélyes akciót vezetett (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)
A labdarúgó NB II 22. fordulójában a játéknap előtt éppen a vonal felett lévő, 17. Kazincbarcika a két hellyel és három ponttal előtte álló Kaposvári Rákóczit látta vendégül. A találkozón mindkét együttes előtt adódtak helyzetek, azonban gólra váltani egyik sem tudta azokat. A gól nélküli mérkőzésen két kiállítás is színesítette az eseményeket.

LABDARÚGÓ NB II
22. FORDULÓ

KAZINCBARCIKA – KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0–0
Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, zárt kapuk mögött.Vezette: Pillók Ádám (dr. Bede Tamás, Bertalan Dávid)
KAZINCBARCIKA:
Horváth Majzik (Tóth B., 87.), Dávid Z, Németh T. (Farkas A., 67.), Fótyik, Oldal – Tóth-Gábor K., Csősz R., Toma – Kovac (Korbély K., 56.), Kovács M. Vezetőedző: Pacsi Bálint
KAPOSVÁR: Pogacsics – Nagy J., Ur, Nagy T., Hadaró – Balog A., Erdei C. (Szakály A., 70.), Zsirai, Lakatos Cs. (Bíró D., 70.) – Balázs Zs. (Gál M., a szünetben), Szarka Á. (Bartos J., 51.).Vezetőedző: Várhidi Péter
Kiállítva: Toma (58.), ill. Nagy T. (45.)

ÖSSZEFOGLALÓ:

A 22. fordulóban két, a tabella hátsó felében helyet foglaló együttes találkozott egymással Kazincbarcikán. Az új edzővel és a három új játékosukkal a kezdőben felálló borsodiak a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést, több veszélyes akciót is vezettek, de a befejezésekbe rendre hiba csúszott. A félidő vége előtt a Kaposvár emberhátrányba került, miután Nagy Tamás két percen belül megkapta mindkét sárga lapját.

A második félidő elején nem látszott a vendégek játékán, hogy eggyel kevesebben vannak, mert az első negyedórában ők birtokolták többet a labdát. Hamar kiegyenlítetté vált a létszám, mert Toma György is megkapta második sárga lapját. Ezután a Kazincbarcika veszélyesebben játszott, és bár a Rákóczinak is akadtak helyzetei, gól nem született a találkozón.

20. Debreceni EAC2241818–43–2512

90+2. perc: Véget ért a mérkőzés. Köszönjük a figyelmüket!

90. perc:
2 perc a hosszabbítás.

88. perc: Korbély passzát követően Tóth-Gábor Kristóf lőtt kapura, Pogacsics bravúrral hárított.

87. perc: Cserél Pacsi Bálint: Majzik helyett Tóth B. folytatja.

85. perc: A kirúgást követően Bíró D. lőtt kapura, amiből szögletet végezhettek el a vendégek. A sarokrúgásból nem alakult ki helyzet.

84. perc:Kovács M. lövése centikkel ment a kapu mellé.

83. perc: Kaposvári szögletet követően Zsirai lövését Horváth védte.

78. perc:Szakály A. reklamálásért kapott sárga lapot.

73. perc: Hadaró szabadrúgását Zsirai csúsztatta meg fejjel, de a barcikai védők még beleértek és szögletre mentettek. A sarokrúgásból nem alakult ki helyzet.

70. perc: Kettős csere a vendégeknél: Lakatos és Erdei C. helyett Bíró D és Szakály A. a folytatásban.

69. perc: Majzik passzolt Kovács M.-hez, azonban les miatt megállította Pillók játékvezető az akciót.

67. perc: Változtat a Kazincbarcika: Németh Tamást Farkas András váltotta.

A Kazincbarcika új szerzeményei mindhárman a kezdőben kaptak a helyet. A képen Csősz Richárd (sárgában) (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

67. perc: Erdei C. passzából Lakatos Cs. tört be a tizenhatoson belülre, de a labda a kapuból kifutó Horváthé lett.

65. perc: A sarokrúgást követően nem alakult ki helyzet, a vendégek kihozták a labdát.

64. perc: Majzik passzát követően Tóth-Gábor Kristóf próbálkozott távolról kapura lövéssel, a vendégek kapusa szögletre mentett.

59. perc: Majzik adta be szélről a labdát, azonban a középen érkezők lemaradtak a beadásról.

58. perc: Toma György műesésért kapott sárga lapot. Mivel neki is a második sárga lapja volt, így a kiállítás sorsára jutott.

56. perc: Kovac Alan helyett Korbély K. a pályán a folytatásban.

52. perc: Kovac Alan kapott labdát, azonban a játékvezető les miatt megállította a hazai támadást.

51. perc: Az előző szituáció során Szarka Á megsérült, így helyette Bartos J. folytatja.

47. perc:Szarka Ákos ugrott ki a barcikai védők között, azonban Horváth L. jó ütemben érkezett ki a kapujából.

46. perc: Kezdetét vette a második félidő.

A szünetben cserélt a Kaposvári Rákóczi: Balázs Zsoltot Gál Mátyás váltotta.

ELSŐ FÉLIDŐ:

Nagy Tamás az első félidő végén második sárga lapját követően a kiállítás sorsára jutott (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

45. perc:A játékvezető nem hosszabbított, gól nélküli döntetlennel ért véget az első játékrész.

45. perc:Nagy Tamás megkapta a második sárga lapját is, miután lekönyökölte Oldalt, így a Kaposvár emberhátrányban folytatja a mérkőzést.

43. perc:Nagy Tamás is sárga lapot kapott.

40. perc: Erdei C. szabadrúgása elakadt a barcikai védőkben.

38. perc: A mérkőzés első sárga lapját Toma kapta, miután Erdei C.-t állította meg szabálytalanul.

34. perc: Tóth-Gábor K. tartotta meg a labdát a jobb szélen, beadása épphogy elkerülte a másik oldalon érkező Oldalt.

31. perc: Ismét Majzik lőtt távolról, a labda a felső lécen pattant.

24. perc: Majzik próbálkozott távoli kapura lövéssel.

Kovac és Oldal is dolgozott ki helyzeteket, azonban gólt nem sikerült összehozniuk (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

21. perc:Kovac próbálkozhatott, de lövését védte a kapujából kiérkező Pogacsics.

20. perc: A Kazincbarcika kezdeti lendülete az utóbbi percekben alábbhagyott. Javarészt középpályán zajlik most a játék, a kapuk nem forognak veszélyben.

11. perc: A sarokrúgást újabb szöglet követte: Németh T. beadását az egyik új igazolás, Kovács Máté próbálta kapura lőni, de lövése elakadt a kaposvári védőkben a nagy tömörülésben.

10. perc: Az első szögletet a Kazincbarcika végezte el, miután Oldal próbálkozását szögletre tolta a vendégek kapusa.

9. perc: Az újabb hazai lehetőség is Kovac nevéhez fűződik, lövését védte Pogacsics.

5. perc: Kovac Alan próbálkozott kapura lövéssel, azonban lövése mellé ment.

1. perc: A találkozót a sárga-kékben játszó hazaiak kezdik, a vendégek fehérben léptek pályára. Rögtön az elején kazincbarcikai helyzet: Oldal Tibor lőtt ráfordulásból kapura, de lövése elakadt a védőkben. Az ismétlés is az ő nevéhez fűződött, ami elment keresztben a kapu előtt.

A csapatok köszöntik egymást és a játékvezetőket (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy új vezetőedzője, Pacsi Bálint irányításával a Kazincbarcika a Kaposvári Rákóczi ellen. A borsodi gárda diadala esetén pontszámban beéri, sőt több győzelmének köszönhetően meg is előzi ellenfelét.