Továbbra is hibátlan hazai pályán a Kazincbarcika

F. E.F. E.
2022.09.04. 16:50
Heil Valterék (kék-sárgában) továbbra is veretlenek hazai pályán (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)
A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Kazincbarcika a Csákvárt fogadta. Pálinkás Gergő és Süttő Attila góljával már az első játékrészben kialakult a végeredmény. A borsodiak ezzel hazai pályán továbbra is hibátlanok, és őrzik dobogós helyezésüket.

LABDARÚGÓ NB II
7. FORDULÓ

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC–AQVITAL FC CSÁKVÁR 2–0 (2–0)
Kazincbarcika,
Kolorcity Aréna, 450 néző. Vezette: Nazsa Tamás (Nagy Viktor, Szabó Dániel)
KAZINCBARCIKA: Megyeri I G. – Szemere B., Ur, Szekszárdi, Süttő – Heil, Csatári (Kállai, 68.) – Székely D. (Nagy J., 90+1.), Ádám F. (Takács T., 68.), Kurdics (Hleba, 68.) – Pálinkás (Székely K., 90+3.). Vezetőedző: Varga Attila
CSÁKVÁR: Auerbach – Murka, Vaskó, Karacs, László (Baranyai, 81.) – Fejős (Kocsis D., 75.) – Gazdag V. (Janyickij, 67.), Magyar (Körmendi, a szünetben) – Tamás, Gruber, Baracskai (Torvund, a szünetben). Vezetőedző: Tóth Balázs
Gólszerző: Pálinkás (28.), Süttő (42. – 11-esből)
Varga Attila: – Büszke vagyok a csapatomra, mert remek teljesítményt nyújtott és újabb értékes győzelmet könyvelhettünk el. Igyekeztünk dominálni a találkozón, úgy vélem, hogy ezt sikerrel teljesítettük. Helyzeteink alapján rászolgáltunk a magabiztos győzelemre.
Tóth Balázs: – Az első félidőben nem kezdtünk jól, ráadásul két súlyos egyéni hiba miatt kétgólos hátrányba kerültünk. A szünet után változtattunk, ennek meg is lett az eredménye, mert helyzeteket tudtunk kialakítani. Ebből meríthetünk erőt és ha a következő mérkőzéseken értékesítjük a helyzeteinket, akkor jönnek majd az eredmények is.

Jobban kezdte a mérkőzést a Kazincbarcika, már rögtön a találkozó elején több veszélyes helyzetet kialakított. Az első hazai találatra mindössze 28 percet kellett várniuk a kilátogató nézőknek, ekkor Süttő szögletéből Pálinkás fejelt a csákvári kapuba.

A folytatásban sem ültek le a hazaiak, sorra dolgozták ki a helyzeteiket. A félidő vége előtt újra Pálinkás volt a főszereplő, akit Karacs a tizenhatoson belül szabálytalanul állított meg. A játékvezető a tizenegyespontra mutatott. A megítélt büntetőt Süttő magabiztosan értékesítette, így kétgólos barcikai vezetéssel vonultak pihenőre a csapatok.

A szünetben a Csákvár vezetőedzője cserékkel igyekezett frissíteni a csapatán. Jobban is kezdték a második játékrészt a vendégek: többet birtokolták a labdát, de Megyeri I kapujába nem sikerült betalálniuk. A hazaiak vezetőedzője, Varga Attila is több ponton változtatott csapata összeállításán, de az eredmény már nem változott.

Győzelmével hazai pályán továbbra is százszázalékos a Kazincbarcika. 2–0

Vaskóék (fehérben) pont nélkül távoznak Kazincbarcikáról (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

20. Budafoki MTE7435–12–74

90+4. perc:Véget ért a találkozó. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+4. perc: Vendég sarokrúgást követően a labda jól kanyarodik középre, Karacs fejelni is tud, azonban a fejes kapu fölé megy.

90+3. perc: Újabb változtatás a Kazincbarcikánál: Pálinkás helyett Székely K. érkezik.

90+1. perc: Cserél a hazai csapat: Székely D.-t Nagy J. váltja.

90. perc: A mérkőzés végén négy percet hosszabbít a játékvezető.

89. perc:Vaskó szabálytalanul állíta meg Takácsot, sárga lapot mutat fel neki a játékvezető.

89. perc: A vendégek végeznek el sarokrúgást, Megyeri I. azonban lehúzza a labdát.

86. perc: Szabadrúgáshoz jut a Csákvár. A labda mögé Turvund áll, a lövés a kapu fölé száll.

84. perc: Murka beadása jól érkezik középre, Hleba fejjel tisztáz.

81. perc: Újabb csere a vendégeknél: László helyett Baranyai folytatja a játékot.

80. perc: Az esetet követően megítélt szabadrúgást Süttő tekeri kapura, Auerbach bravúrral hárít.

79. perc: Kállait állítja meg szabálytalanul László, amiért sárga lapos figyelmeztetést kap.

75. perc: Cserél a Csákvár is: Fejős helyére Kocsis D. érkezik.

72. perc: Kállai beadását követően a csákvári védők tisztáznak.

69. perc: Heil kap sárga lapot.

Ádám Ferenc (kék-sárgában, háttal) többször lőtt a csákvári kapura (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

68. perc: Hármas csere a Kazincbarcikánál: Csatári, Kurdics és Ádám F. hagyják el a pályát, helyükre Kállai, Hleba és Takács T. érkezik.

67. perc: Cserél a Csákvár: Gazdag V.-t váltja Janyickij.

67. perc: Érkezik a válasz a másik oldalon: Székely D. lövése megy a kapu fölé.

66. perc: Gazdag V. lép ki a védők közül, lövését védi Megyeri I.

59. perc: Tamás adja középre, Gruber fejese a kapu mellé megy.

55. perc: Csatári kap kiváló labdát, Karacsnak sikerül a lövés előtt szögletre mentenie.

51. perc: Körmendi ugratta ki Grubert, aki nem érte el a labdát.

46. perc: a szünetben cserélt a Csákvár együttese: Magyar és Baracskai hagyták el a pályát, helyettük Körmendi és Torvund folytatják.

46. perc: Elkezdődik a második félidő.

4

5+2 perc:kétgólos hazai vezetéssel ér véget az első félidő.

45. perc: Az első játékrész végén kettő perc a hosszabbítás.

42. perc: A megítélt tizenegyest Süttő értékesíti magabiztosan. 2–0

41. perc: Karacs rántja le Pálinkást, a játékvezető büntetőt ítél.

30. perc: Ádám F. nagy kedvvel játszik, távoli lövése ezúttal is elkerüli a kaput.

Süttő szögletét követően Pálinkás fejesével szerezte meg a vezetést a Kazincbarcika (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

28. perc: Megszerzi a vezetést a Kazincbarcika. Süttő szögletét követően Pálinkás emelkedik a legmagasabbra, és fejeli a labdát a csákvári kapuba. 1–0

28. perc: Pálinkás ad jó labdát Süttőnek, aki több cselt is bemutat a tizenhatoson belül, végül Karacs ment szögletre.

24. perc: Csatári adja középre a labdát az érkező Pálinkásnak, aki centikkel marad le arról.

22. perc: Mindkét játékos visszatér az ápolást követően, fejükön egy-egy kötéssel.

19. perc: Süttőt és Murkát kell ápolni, miután ütköztek. A játék emiatt percek óta áll.

15. perc: Újabb vendégszöglet Magyartól. A labda jól kanyarodik középre, Karacs fejel, Megyeri I hárít bravúrral.

13. perc: Tamás kap jó labdát és indul meg vele, Szekszárdi azonban szögletre tisztáz. A sarokrúgást követően Fejős lő távolról, a lövés azonban elkerüli Megyeri I kapuját.

9. perc: Baracskai beadására Tamás érkezik, de szabálytalankodik Süttővel szemben, így szabadrúgás a hazaiaknak.

8. perc: Süttő szöglete után Vaskó fejjel tisztáz.

7. perc: Székely D. beadását követően Kurdics próbálja a vendégek kapujába juttatni a labdát, a védők azonban szögletre mentenek.

3. perc: Ádám F. lő távolról, a labdája elkerüli a kaput.

2. perc: Süttő szögletét követően Ur László fejel, de a vendégvédők felszabadítanak.

1. perc: Az ünnepélyes kezdőrúgást követően a hazaiak indítják útjára a labdát.

A Csákvár tiszta fehérben, a Kazincbarcika kék-sárga szerelésben lép pályára.

A mérkőzés kezdete előtt Szemere Balázst, a Kazincbarcika játékosát köszöntik, aki a 100. mérkőzését játssza kék-sárgában.

A Csákvár eddig ötször győzött a Kazincbarcika ellen. Vajon meglesz-e a hatodik? (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az újonc létére 12 pontot gyűjtő, dobogós Kazincbarcika a négy forduló óta nyeretlen Csákvár ellen.