G. J. 2021.06.21 15:27 Frissítve: 2021.06.21 15:27

NB II: Jászberényből érkezhet két játékos a Doroghoz

A labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC megegyezett Lőrincz Attilával és Pálinkás Gergővel – értesült a Nemzeti Sport Online.

Pálinkás Gergő Dorogon folytathatja a gólgyártást (Fotó: Pesti József/Új Néplap)

A 2020–21-es idényben mindkét játékos az NB III-as Jászberényt erősítette.

A 24 éves középpályás, Lőrincz Attila 32 bajnokin lépett pályára és hét gólt szerzett a harmadosztály Keleti csoportjának legutóbbi kiírásában, míg a szintén 24 esztendős támadó, Pálinkás Gergő 36 NB III-as meccsen 16 találatot ért el, így házi gólkirály lett.

2021.10.19 21:35:32

Labdarúgó NB II KUN ZOLTÁN

ALAPVONAL. A Diósgyőrnek szurkolni egyet jelentett a reménytelenséggel; a Diósgyőrnek szurkolni ugyanakkor egyet jelentett a reménnyel is, mivel volt egy város, ahol még a legszörnyűbb pillanatokban is imádni lehetett a futballt.

2021.10.17 21:57:23

Labdarúgó NB II RÓTH ZOLTÁN

A Kerület büntetőt hibázott a 80. percben, Jova védése három pontot ért a Vasasnak.

2021.10.16 15:45:52

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Előzött a Pécs hazai pályán, miután a közvetlen rivális Budafok ellen hátrányból fordítva győzött.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II VARGA BALÁZS

Emberelőnyben mindkét félidőben betalált az ETO, és elvitte a három pontot Szolnokról.

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Nem adott esélyt a bakonyi együttes hazai pályán a Tiszakécskének. A vendégek csak 5–0 után tudtak szépíteni.