MTK: a Parma két U17-es válogatottat is szerződtetett
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Parma két játékost is szerződtetett az MTK utánpótláscsapatából, Kosznovszky Márkot és Balogh Botondot.
Az U17-es világbajnokságra készülő magyar válogatott két alapemberéről beszélhetünk, a belső középpályásként bevethető Kosznovszky egy gólt és egy gólpasszt jegyzett az Európa-bajnokságon, Balogh pedig a védelem pilléreként négy meccset is végigjátszott, a Belgium elleni vb-indulásért vívott csatán ő volt a csapatkapitány is.
Mindkét fiatal a Parma U19-es csapatához csatlakozott.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik





