Vasas: szerződést bontottak Pekár Lászlóval

K. Zs.K. Zs.
2022.08.31. 16:44
null
Pekár László egy tavaszi bajnokin (Fotó: Meder István)
A Vasas és Pekár László között megegyezés született: szerződését felbontották, a szélső távozik Angyalföldről – tudtuk meg az NB I-es labdarúgócsapat hivatalos honlapjának szerdai híréből.

A közös megegyezéssel távozó Pekár László 2020 júliusában érkezett a Vasashoz, az eltelt két év alatt 27 bajnokin kezdett, 30 találkozón csereként állt be.

A DVSC elleni mérkőzést megelőzően a szélső sportigazgatói döntésre kikerült a keretből, és a Vasas FC II programjain vett részt – írja a klubhonlap.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A VASAS FC-NÉL
Érkezők:Baráth Botond
(Bp. Honvéd, szabadon igazolhatóként), Deutsch László(Puskás Akadémia),Dombó Dávid(Kisvárda, szabadon igazolhatóként),Géresi Krisztián(Mol Fehérvár FC),Hidi Patrik(Bp. Honvéd),Holender Filip(Partizan – Szerbia), Novothny Soma (Anorthoszisz – Ciprus, szabadon igazolhatóként), Ódor Máté (Szeged-Csanád Grosics Akadémia), Zimonyi Dávid(Zalaegerszegi TE FC, kölcsön után végleg)
Kölcsönbe érkezők:Iyinbor Patrick(Ferencváros, ismét kölcsönbe)
Kölcsönből visszatérnek: Birtalan Botond(III. Kerületi TVE),Farkas Gábor(BFC Siófok),Józsa Marcell(Balatonfüredi FC),Kleisz Márk(III. Kerületi TVE)
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: Bánfalvi Gergő, Enyedi Péter, Farkas Jeromos, Molnár Csaba, Móga Bendegúz, Petres Márk, Pócs Balázs, Puska Péter, Szendeff Bence, Vecsey Zalán
Kiszemeltek:
Komáromi György(Puskás Akadémia)
Távozók:
Kiss-Szemán Péter(Szentlőrinc, kölcsön után végleg),Kovács Milán(szegedi kölcsön után Gyirmót FC Győr),Murka Benedek(Csákvár), Pekár László, Puska Péter (Kazincbarcika), Rétyi Róbert(Szentlőrinc, kölcsön után végleg),Terbe Botond(Pécsi MFC),Tóth Bence(szolnoki kölcsön után Szeged-Csanád Grosics Akadémia), Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád Grosics Akadémia), Szatmári Lóránd (Szeged-Csanád Grosics Akadémia, szabadon igazolhatóként), Vernes Richárd, Viczián Ádám (Diósgyőri VTK, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe távozók:Balajti Ádám(Tiszakécske),Molnár Zsombor(Dorog), Bánfalvi Dániel (Komárom VSE, ismét kölcsönbe), Bobál Gergely (Mezőkövesd)
Kölcsönből visszatérhetnek klubjukhoz:

Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
3 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
18 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07
Ezek is érdekelhetik