Női NB I: ötgólos meccset nyert meg a DVTK az Astra ellen

CS. M.CS. M.
2021.09.11. 19:10
A DVTK 3–2-re legyőzte az Astrát (Fotó: Kozma István)
A DVTK 3–2-re legyőzte az Astrát a női labdarúgó NB I 5. fordulójának szombati játéknapján, míg az MTK 2–2-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia ellen.

A DVTK már az első percben előnybe került az Astra ellen, de utóbbi egyenlíteni tudott, így döntetlennel vonulhattak szünetre a csapatok. A folytatásban ismét a hazaiak szerezték meg a vezetést, de az Astra öt perccel később ismét betalált (2–2). A győztes gólt a 73. percben szerezték meg a diósgyőriek Barker Hanna Marie révén. 3–2

Az újonc Puskás Akadémia a 24. percben került hátrányba az MTK ellen, ám még az első félidőben kiegyenlített, majd a második félidő elején a vezetést is átvette. A hazaiak a 81. percben ismét betaláltak Vachter Fanni révén, így döntetlen lett a meccs vége. 2–2