Női NB I: 97. perces gól Üllőn, bajnokverés Szombathelyen

2018.09.16. 22:04
A címvédő MTK 1–0-ra kikapott Szombathelyen a női labdarúgó NB I negyedik fordulójában.

A Haladás Viktória győztes gólját az osztrák légiós, Heike Manhart szerezte a 76. percben. A szombathelyiek először nyertek a jelenlegi szezonban, míg az eddig hibátlan kék-fehérek az első vereségüket szenvedték el.Haladás Viktória győztes gólját az osztrák légiós, Heike Manhart szerezte a 76. percben. A szombathelyiek először nyertek a jelenlegi szezonban, míg az eddig hibátlan kék-fehérek az első vereségüket szenvedték el.

A játéknap másik meccsén a futsalválogatott játékosait (Szabó Boglárkát, Sipos Lillát, Krascsenics Csillát és Gelb Mónikát) nélkülöző Astra a 97. percben mentett pontot a DVTK ellen. Ekkor a csepeliek Rozmis Gabriella és Vidács Krisztina kiállításának következtében már csak kilenc, míg a diósgyőriek Olivera Markovics piros lapja miatt tíz emberrel voltak a pályán.

A következő forduló rangadóját szeptember 20-án, csütörtökön 20 órától az MTK és a Ferencváros vívja az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.

NŐI NB I
4. FORDULÓ
Haladás Viktória–MTK 1–0
(Manhart 76.)
Astra–DVTK 1–1 (Vidovenyecz 97., ill. Bradics 82. – 11-esből)

Szombati mérkőzések
Ferencváros–Szent Mihály 7–0 (Szeitl 11., 52., Mosdóczi 15., Poljak 23., Kocsán 35., Róth R. 77., Pusztai 92.)
ETO FC Győr–MLE 8–0 (Süle 4., 16., 29., 39., 75., Dénes D. 6., 8., Tillinger 59.)