I. SZ. 2021.01.18 16:13 Frissítve: 2021.01.18 16:26

Magyar Kupa: három mérkőzés képernyőn a 8. fordulóból

Az MLSZ versenybizottsága hétfőn jelezte, mely három találkozót közvetíti az M4 Sport a labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójából.

Fotó: Török Attila

Február 9-én a Szolnok–Újpest, egy nappal később a Dorog–Ferencváros és a Vasas–Fehérvár találkozó kerül képernyőre.

A párharcok – melyek időpontjai eddig is szerepeltek az MLSZ adatbankjában, de most lettek hivatalosak – egy mérkőzésen dőlnek el, a nyolcaddöntő és a negyeddöntő sorsolását szintén korábban megtartották.

MAGYAR KUPA
A 8. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
2021. február 9., kedd
13.00:
Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Diósgyőri VTK
19.45: Szolnoki MÁV FC (NB II)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

2021. február 10., szerda
13.00:
Hódmezővásárhelyi FC (NB III)–Puskás Akadémia FC
13.00: Kazincbarcika (NB II)–MTK Budapest
13.00: Dunavarsány (Pest I.)–Budafoki MTE
13.00: Tállya KSE (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
13.00: Debreceni EAC (NB II)–Debreceni VSC (NB II)
13.00: Tiszafüred VSE (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
13.00: Taksony (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.00:
Soroksár (NB II)–Kisvárda
13.00:
Dorogi FC (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
13.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Budapest Honvéd
13.00:
Csákvár (NB II)–Paksi FC 
14.00:
Pécsi MFC (NB II)–Szombathelyi Haladás (NB II) 
15.00:
FC Ajka (NB II)–Mezőkövesd 
19.45:
Vasas FC (NB II)–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)

A NYOLCADDÖNTŐ (február 24.) PÁROSÍTÁSA
1.: Csákvár (NB II)/Paksi FC–Dunavarsány (Pest I.)/Budafoki MTE
2.: Dorogi FC (NB II)/Ferencváros–Vasas FC (NB II)/Mol Fehérvár FC
3.: Pécsi MFC (NB II)/Szombathelyi Haladás (NB II)–Soroksár (NB II)/Kisvárda
4.: FC Ajka (NB II)/Mezőkövesd–Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)/Diósgyőri VTK
5.: Tiszafüred VSE (NB III)/Zalaegerszegi TE FC–III. Kerületi TVE (NB III)/Budapest Honvéd
6.: Tállya KSE (NB III)/Kaposvári Rákóczi FC (NB II)–Kazincbarcika (NB II)/MTK Budapest
7.: Hódmezővásárhelyi FC (NB III)/Puskás Akadémia FC–Szolnoki MÁV FC (NB II)/Újpest FC
8.: Debreceni EAC (NB II)/Debreceni VSC (NB II)–Taksony (NB III)/BFC Siófok (NB II)

A NEGYEDDÖNTŐ (március 10.) PÁROSÍTÁSA (a nyolcaddöntők sorszáma)
2–1
4–7
3–5
6–8
2021.03.03 13:24:00

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Két góllal vezetett, és ziccerek sorát szórakozta el a fehérvári csapat, majd ex-Vidi-játékos duplájával egyenlített a Paks!

2021.03.03 13:24:00

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A vendégkapus óriási meccset játszott, de a 90. percben egy megpattanó lövés kifogott rajta. A vége 2–0!

2021.03.03 13:24:00

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

11 meccs a bajnokságban vereség nélkül. A Zalaegerszeg nem tudta megnehezíteni a hazaiak dolgát.

2021.03.02 13:41:33

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), NAGY-PÁL TAMÁS (videó), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A zöld-fehérek újabb lépést tettek a címvédés felé, az utolsó helyen álló DVTK-nak nagyon kellett volna a pont.

2021.03.02 13:41:33

Labdarúgó NB I ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Balogh Norbert egy perc leforgása alatt duplázott, a kispestiek elmozdultak a kiesőzónából.