Felkészülés: Rambo az első meccsén betalált a Haladásban

2018.02.16. 17:14
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott az osztrák másodosztály második helyén álló Wiener Neustadttal. A szombathelyi csapat gólját tizenegyesből Michael Rabusic – becenevén Rambo – szerezte, aki először lépett pályára a zöld-fehéreknél.

A bécsújhelyi találkozó volt a Haladás utolsó felkészülési mérkőzése a bajnokság jövő heti folytatása előtt.

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
SCWiener Neustadt (Bécsújhely, osztrák)–Haladás 1–1 (0–0)
HALADÁS:
Gyurján (Rózsa, 60.) – Kolcák, S. Wils, Németh Milán (Polgár, 60.), Bosnjak (Pinte P., 60.) – Jagodics (Jancsó, 60.) – K. Mészáros (Kiss T., 60.), Rácz B. (Williams, 60.), Németh Márió (Kovács L., a szünetben), Halmosi (Medgyes, 60.) – Ramos (Rabusic, a szünetben)
Gólszerző:
Adjei (82.), ill. Rabusic (52. – 11-esből)

A HALADÁS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 9.
Edzőtábor: január 26. – február 4., Belek (Törökország)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 17., Soproni VSE–Haladás 2–4 (Halmosi, Williams – 11–esből, Tóth M., Németh Márió)
Január 20., Szombathely, műfüves pálya: Haladás–Tatran Presov (Eperjes, szlovákiai) 4–1 (Grumics, Németh Márió, Medgyes., Williams)
Január 24., NK Maribor (szlovén)–Haladás 1–1 (Ramos)
Január 28., Side: Haladás–Szlavija Szófia (bolgár) 1–0 (Kolcák)
Január 31., Belek: Haladás–Rad Beograd (szerb) 1–0 (Kiss. T.)
Február 3., Belek: Haladás–Zira (azeri) 2–1 (K. Mészáros, Ramos)
Február 10., Szombathely, Kenderesi utcai műfüves pálya: Haladás–NK Lendava (Lendva, szlovéniai) 3–2 (Pinte, Kovács L., Sinder)
Február 16.: SCWiener Neustadt (Bécsújhely, osztrák)–Haladás 1–1