DVSC: Varga József egy napon belül külföldre távozhat

Vágólapra másolva!
2013.01.29. 15:09
null
Légiósnak áll? Varga József sorsa a napokban eldőlhet (Fotó: Mirkó István)
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint célegyeneshez érkezett a debreceni Varga József átigazolási ügye, miután több külföldi klub is érdeklődik a válogatott középpályás iránt, és úgy tudjuk, hogy előrehaladott tárgyalások folynak a témában.

A Nemzeti Sport Online korábban már többször jelezte, Varga József még nem mondott le arról, hogy külföldön folytassa a pályafutását, és van esély arra, hogy ezen a télen elszerződik Debrecenből.

Ma úgy értesültünk, hogy több külföldi klub is érdeklődik, és a napokban eldőlhet a labdarúgó sorsa.

„Csak annyit mondhatok, Varga József ügye ma vagy holnap lezárul. A futballista továbbra is szeretne külföldre szerződni" – nyilatkozta megkeresésünkre Filipovics Vladan.

A játékos menedzsere csapatneveket nem említett, de az NSO úgy értesült, hogy az angol másodosztályból és Németországból van érdeklődés a 24 éves válogatott labdarúgó iránt.

Legfrissebb hírek

Három év után áll újra kiesésre a Diósgyőrben vendégeskedő Újpest

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:24

Meglepetés a Nagyerdei Stadionban: a Honvéd hosszabbítás után kiejtette a Debrecent a Magyar Kupából

Labdarúgó NB I
2025.10.30. 22:42

Kocsis Dominik szintkülönbséget tapasztalt az Újpest elleni bajnokin

Labdarúgó NB I
2025.10.28. 15:05

Hornyák Zsolt 100. NB I-es győzelmére készül; nyolc éve nem látott rajtján javítana az El-ben remeklő FTC

Labdarúgó NB I
2025.10.25. 09:51

Bognár György: Az a baj, hogy nem csak a két csapat teljesítménye számít

Labdarúgó NB I
2025.10.18. 19:35

Egyik fél sem lehet elégedett a Paks–Debrecen rangadó után

Labdarúgó NB I
2025.10.18. 18:09

Közeleg a kerek évforduló – 2015 decembere óta vár az újabb derbigyőzelemre az Újpest

Labdarúgó NB I
2025.10.18. 10:46

NB II: az MTK játékosa Kozármislenyben is pályára léphet

Labdarúgó NB II
2025.10.17. 07:42
Ezek is érdekelhetik