DVSC: Varga Kevin Törökországban folytatja – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2020.09.02. 12:59
null
Varga Kevin (balra) Törökországba igazolt (Fotó: Szabó Miklós)
Igaznak bizonyultak a korábbi sajtóhírek: a DVSC labdarúgócsapata hivatalos oldalán jelentette be, hogy játékosa, Varga Kevin a török élvonalbeli Kasimpasában folytatja pályafutását.


A hajdúságiak közlése szerint Varga hétfőn utazott el, hogy részt vegyen az orvosi vizsgálaton. Négy évre írt alá Törökországban, átigazolásáért 850 ezer eurót kap a klub. Ha a Kasimpasa továbbértékesíti a 24 éves szélsőt, abból a DVSC is részesül majd.

A Kasimpasa – amelynek korábban Otigba Kenneth volt a labdarúgója – a 2019–2020-as idényben a 10. helyen végzett a 18 csapatos török első osztályban. A következő bajnoki idényt szeptember 13-án kezdi.

Varga Kevin a 2017–2018-as évadban mutatkozott be a magyar élvonalban. A DVSC színeiben 116 tétmérkőzésen lépett pályára, összesen 12 gólt szerzett. A 24 esztendős szélső egy meccsen szerepelt a válogatottban: 2018-ban Georges Leekens az Ausztrália elleni meccsen (2–1-es vereség itthon) szavazott neki bizalmat.

Legfrissebb hírek

Gólt szerzett, de sima koppenhágai vereséggel esett ki a DVSC a Konferencialigából

Európa-konferencialiga
4 órája

„Batik Bence esetében a játékvezető hibázott” – közleményben reagált az MLSZ a DVSC–Szparin történtekre

Labdarúgó NB I
5 órája

Kl-selejtező: Markgráf kezd a DVSC ellen, Erdélyi a kapuban a Lokinál – kezdőcsapatok

Európa-konferencialiga
7 órája

A 16 éves Somogyi Tamás álomrajtot vett az NB I-ben

Labdarúgó NB I
11 órája

Kl-selejtező: jó kérdés, hogy a debreceni 0–3 után mi történhet Dániában...

Európa-konferencialiga
13 órája

NB I: Vitális Milán a görög címvédőhöz igazolt, újabb dél-amerikaiak Zalaegerszegen – piaci körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:50

Piros lapot ért volna Batik Bence ütése? – szavazzon!

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:50

Dénes Vilmos: Kicsit el is érzékenyültem…

Labdarúgó NB I
Tegnap, 7:53