NB II: Ausztriából szerződött haza a Gyirmót első szerzeménye
Ausztriából érkezett a labdarúgó NB II harmadik helyén álló Gyirmót első téli szerzeménye, Varga Barnabás az osztrák másodosztályban szereplő Lafnitzból szerződött a klubhoz.
A 25 éves támadó a klub közleménye szerint két és fél éves megállapodást kötött új egyesületével.
A szombathelyi csatár 2010-ig a Haladásnál nevelkedett, onnan szerződött külföldre. Játszott az osztrák élvonalbeli SV Mattersburgban, legutóbb pedig a másodosztályú SV Lafnitz csapatát erősítette.
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik






