NB II: soron következő ellenfelétől igazolt a Csaba

Vágólapra másolva!
2018.10.02. 15:28
A labdarúgó NB II-ben szereplő Békéscsaba szerződtette Sinanovic Sinant – jelentette be a klub hivatalos közleményben. A 21 éves támadó Nyíregyházáról érkezik, szabadon igazolhatóként.

A mohácsi születésű Sinanovic a PMFC-nél nevelkedett, majd megfordult a Haladásnál, az MTK-nál és a Kozármislenynél is, legutóbb a Nyíregyháza Spartacus játékosa volt. A Szpariban az előző szezonban 21 bajnokin három gólt szerzett.

„A Békéscsaba 1912 Előre vezetősége és szakmai stábja – az igazolástól függetlenül – továbbra is változatlan koncepcióval, a saját nevelésű játékosaink beépítését tartja szem előtt, azonban tekintettel a sérültjeinkre és a bajnokság menetére mindenképpen szükséges lépésnek érezte az igazolás realizálását” – olvasható a csabai közleményben.

Sinanovic a tervek szerint a szerdai, Nyíregyháza elleni bajnokin 77-es számú lila-fehér mezben már pályára is léphet – számolt be róla Igricz Mihály klubigazgató.

Legfrissebb hírek

NB II: a Videoton újabb támadóval szakíthat – NS-infó

Labdarúgó NB II
4 órája

Litván válogatott védővel erősített az MTK

Labdarúgó NB I
Tegnap, 18:10

Három labdarúgó távozott az NB II-es Kozármislenytől

Labdarúgó NB II
2025.12.20. 11:38

Kisvárdai érkező, újpesti távozó – indulnak a téli átigazolások az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.12.16. 14:10

Zsinórban negyedik bajnoki győzelmét aratta az újra élre álló ETO

Labdarúgó NB I
2025.12.13. 15:54

Az edzőváltás sem segített a Vidin, hiányoznak a gólok Budafokon és Zuglóban – ez történt ősszel az NB II-ben, 1. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.09. 18:06

Ahogy azt Révész Attila előre jelezte, máris megvan a Kisvárda első téli érkezője

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 16:55

Bódog Tamás a DVTK-tól elszenvedett vereség után: Gyerekfutballban sem látunk ilyeneket

Labdarúgó NB I
2025.12.07. 10:49
Ezek is érdekelhetik